Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

hmla
14. jún 2010

@barbyes myslím,že už nebudeš dlho čakať,držím palce: )

hmla
14. jún 2010

baby,dnes ma bolí v podbrušku a neviem z čoho to mám 😒

lulu4
14. jún 2010

@vefi89 ja som nevedela o tom ze mas dnes narodky ale ak dovolis rada sa pripojim ku gratulaciam, uzivaj si Miška, budte zdravucki a nech vam prinesie vela peknych chvil 😵

janefonda
14. jún 2010

@vefi89 Natalka je z dna na den väcsia. Uz moze mat 4 kilecka, presnejsie udaje budem mat 24.juna to mame poradnu 🙂

@barbyes coskoro si uz malicku pomojkas, neboj 😵 Budes si ju moct obzerat od nevidim do nevidim. Ja sa stale neviem na nasu malicku vynadívať 😵

barbyes
14. jún 2010

@janefonda mne sa podarilo dať s Epinom už 30,5 cm tak sa teším a to už skoro vôbec necvičím lebo ako som vtedy krvácala tak som sa bála.. 😒 veď to poznáš. naposledy som cvičila aasi pred týždňom, to sa mi tiež podarilo 30,5 a dnes. začínala som síce na 27, ale už na 5 alebo 6 nafúknutie som mala 30,5. mám pocit, že čím viac sa blíži pôrod tak sa mi to tak nejak samo povoluje, predtým som dala max 29 a to som cvičila každý 2, max 3 deň a bolo to dosť na doraz 😒 a teraz som cítila, že ešte tam nejaká rezerva je tak som zvedavá na pôrod. dúfam, že ma tí naši debili i tak nenastrihnú lebo ma picne 🙄

barbyes
14. jún 2010

@janefonda to verím, musí byť úžasné pozerať sa na toho drobca a vedieť, že je tvoj, časť teba 😵 mne idú slzy do očí len keď si to predstavím, veľmi sa na to teším. len keby ma od toho nedelil ten hnusný pôrod, ale čo už je to toho súčasťou asi to neobídem 😀

janefonda
14. jún 2010

@barbyes na porodne bolesti rychlo zabudnes... Hlavna bude tvoja dcerka a ta ti to vsetko vynahradi!!! Ja ked sa na moju malu divam, tiez mam niekedy slzy v ociach a nechce sa mi verit, ze je moja 😵 😵 😵 je to malicky zazrak!
To s tym epinom ti teda ide vyborne! Pevne verim, ze budes mat porod ako po masle 😉

vefi89
14. jún 2010

@lulu4 luci, ďakujem 😵
@barbyes nemáš sa vôbec čoho báť...pôrod ako taký nebolí vôbec, len to čo tomu predchádza a na to sú predsa tiež tlmiace prostriedky 😉

barbyes
14. jún 2010

@janefonda ďakujem, ja tomu verím tiež 😉 a zázrak to naozaj je, ale obrovský 😵 😵

@vefi89 ty si mala epidurálku? a tiež si bola spokojná? jane si ju chválila, ja ju mám tiež zaplatenú, ale ešte o nej nie som na 100% rozhodnutá, ale keď tie bolesti reálne prídu tak asi váhať nebudem 😒 veď uvidím

lenocka84
14. jún 2010

baby uzplacem s malym aj ja, zacala nas trapit kolika, uz sm zufala

jjana17
15. jún 2010

dobre ranko, takto skoro tu asi nik nie je,,ci ???

tadotami
15. jún 2010

dobre rano

mirka12011
15. jún 2010

bre ranko kocendy 😉

tadotami
15. jún 2010

@mirka12011 ahoj ako sa a timcu mate?

mirka12011
15. jún 2010

@tadotami celkom fajn len mne sa najskor vnutorny steh zapalil zajtra musim k lekarovi s tym a co ty ako? krati sati to 😉

lenocka84
15. jún 2010

ahote dievcence
ako sa tu mate? ja zaspavam, no ale spat nebudem
maleho trapi kolika, tazka noc za nami.

tadotami
15. jún 2010

@mirka12011 krati krati.momentalne ma chyta ten osial ze vsetko tip top a vsetko chcem postihat pokial porodim.to je ten predporodny syndrom.no a s tym stehom.kurnik musi to boliet.

tadotami
15. jún 2010

@lenocka84 tak to ti verim.cvicis mu s nozickami?na striedacku lave kolienko k pravemu ramienku a opacne.tamarke to pomahalo.

mimi21mimi
15. jún 2010

DObre ranko

zuzumajko
15. jún 2010

caute babeny 😀 dobre ranko vsetkym 🙂
@lenocka84 a detska lekarka Ti nemoze predpisat nejake kvapky pre malinkeho alebo nieco? 😖 ja viem, to je neprijemne. Sestrina dcerka to mala ako dvojmesacna a ja som ju strazila. Myslela som ze tam s nou vyplacem potoky slz ☹ lenze ked prisli anspat do statov, lekarka jej na to nieco dala a malinkej sa ulavilo. @tadotami niektorym detom ani cvicenie nepomaha ☹ je to hrozne ☹
@mirka12011 miri ta Tvoja Timea je taka rozkosna!!! Blahozelam 🙂 strasne je zlatunka, take male klbko na tej fotke 🙂

lenocka84
15. jún 2010

@tadotami aj cvicime, aj brusko masirujeme, a nic
sa ani nevykaka, len placeme a placeme, uz sa striedam s maminou,

lenocka84
15. jún 2010

@zuzumajko dnes idem k dr. tak budem tlacit aby ieco dali, nech sa mu ulavi

mirka12011
15. jún 2010

@tadotami no sup sup pripravit vsetko na jednotku aby malinky mal pohodlie 😝 uz chodis na ctg?

tadotami
15. jún 2010

@zuzumajko ja viem len som sa pytala ci to skusala.tu nic na to na 100% nezabera.maste okolo pupceku ale malo detickam pomozu.
@lenocka84 kojis este alebo prikrmujes?

zuzumajko
15. jún 2010

@lenocka84 budem na teba mysliet. potom napis ci dali. Ved to nie je normalne aby babo nechali trapit sa. viem ze kolikou trpi vela babatiek, ale predsa uz aj na Slovensku na to musi nieco byt. Sucitim s tebou. Drz sa a nedaj sa odbit. Mozno sa popytaj na homeopatika, alebo normalne v lekarni. niekedy Ti v lekarni poradia lepsie ako u lekara 🙂

lenocka84
15. jún 2010

@tadotami uz sme cisto na UM nutrilon HA

lenocka84
15. jún 2010

@zuzumajko uz mam zapisanych niekolko druhov homeopatik co som nasla na nete, a ked nie najlepsie pomaha cista klasika, rektalna rurka
tak uvidime, za hodku ked sa maly zobudi, ak tolko vydrzi ideme

mirka12011
15. jún 2010

@zuzumajko dakujem

tadotami
15. jún 2010

@mirka12011 ja?prosim ta.ved do poradne mam ist zase po mesiaci.toto je dr jak za 5 korun.kazdu chvilu mozem rodit a poradnu mam raz za mesiac.blbec.prietoky mi robili 1x a pasy este vobec.a podotykam ze som na 3,50cm otvorena.ja si to asi aj sama odrodim.

valria321
15. jún 2010

lenocka84 ahoj moja nevedela som kde ti napísať tak hovoríš že sa z malym trapite...len tak inač pre zaujimavosť to stretko v žiline platí či?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre