Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

pepppe
17. jún 2010

baby neviete co znamena znacka v tehu knizke ze R1??pri nej mam napisane cislo 0,6....nevite mi poradit???? 😒

happy8051
17. jún 2010

@pepppe netusim, ale dugy bude vediet 🙂

pepppe
17. jún 2010

@dugyna prosim ta chcem sa ta spytat,,,v knizke mam napisane ze R1 a pri nej je cislo 0,6,,nevies co to je??dostala som info,ze ty by si mohla vediet,,,,dakujem 😉

tadotami
17. jún 2010

@pepppe je to prietok zivin pre dietatko.mas to dobru hodnotu neboj sa.povedala by som krasnu.

pepppe
17. jún 2010

@happy8051 heh takto si to najde,,,ked pride na konika 🙂

tadotami
17. jún 2010

je tu dugy?alebo je v julovkach teraz?

pepppe
17. jún 2010

@tadotami hej ???super a vsetci pisu o tom CS mne nic take nik nespomyna ani mi to nepisali do knizky 😒

elko69
17. jún 2010

@pepppe no to aj mne hovorili ze je o 3 tyzdne vacsi a vidis aj sa vypytal skor 🙂

tadotami
17. jún 2010

@pepppe ani mne to tam nepisu.ale ta R1 je to co som ti napisala.teraz idem od dr a hovoril mi to.

pepppe
17. jún 2010

@elko69 noo tak uvidime ci sa aj mne vypyta skor,,,vsak taky valibuk,,uz by aj von mohol ist,nieze ma natrhne celu 😀
@tadotami dakujem a co ty tam mas ake cislo??

elko69
17. jún 2010

@jjana17 no mna sa pytali na prijme ale nechcela som ju hrdinsky 😒

tadotami
17. jún 2010

@pepppe 0,64.povedal mi ze je to krasna hodnota.

pepppe
17. jún 2010

@tadotami parada ty mas este lepsiu ako ja 😉 tak hned som skusenejsia o nieco,,,vsak same skratky tam davaj uani nevysvetlia 😒

elko69
17. jún 2010

@pepppe hehe no uvidis,ono tie deticky vedia kedy maju ist von,to mi aj dr.povedala...

tadotami
17. jún 2010

@pepppe prosim vas dievcata ked ste isli rodit-myslim cerstve maminy na kolko ste mali skrateny krcok-normal je vraj 3cm a na kolko ste boli otvorene?

pepppe
17. jún 2010

@elko69 noo ved hej,,ked im je tam uz ozaj tesno 😉 a co robi kubko??

tadotami
17. jún 2010

nikto tu nie je?

jjana17
17. jún 2010

@elko69 no a po tom vsetkom by si ju aj chcela pravda

jjana17
17. jún 2010

@tadotami ja som tu len odbehujem lebo varim,,,,

jjana17
17. jún 2010

@jjana17 matka rychlo mi napis ked budes vidiet ze som ti pisala IP,,,,,,,som normalne nervozna zostala

jjana17
17. jún 2010

@tadotami matka rychlo mi napis ked budes vidiet ze som ti pisala IP,,,,,,,som normalne nervozna zostala

tadotami
17. jún 2010

baby strasne sa bojim.hrdinstvo bokom a som posrana od strachu.z nervovov som uz 2x vracala.kurnik.aj chcem mat po tom aj nechcem este rodit.

happy8051
17. jún 2010

@tadotami a co hovori na to lekar???

jjana17
17. jún 2010

@tadotami nebojkaj vsetko bude dobre fakt matka hlavu hore i ked viem ze sa to lahko povie,,,ale uz mas pekny tyzden, tolko ze tadeasko bude mensi trosku ale inak uz je to v pohode si myslim

dugyna
17. jún 2010

@pepppe to mas asi pri naleze z utz, a to su prietoky v pupocniku.to mas OK.

lusa889
17. jún 2010

@tadotami ahoj 🙂 neboj myslim ze sme tym presli vsetky, hlavne nestresuj nerobi to dobre tebe ani malemu, vsetko dopadne dobre, maly sa na svet nejak dost musi, a najvhodnejsie je prirodzenou cestou 😀 Viem si predstavit ako sa asi citis, teraz ked sa pozriem na tu malu princeznu vedla mna mi to pride uz cele tak davno, ....
dnes som si pozerala fotky z tehu ako mi rastlo brusko, uz som si to ani nevedela predstavit ake to bolo super s tym bruskom, taka som si pripadala cudna 😀 😝

jjana17
17. jún 2010

@tadotami a kedy tam mas prist na kolku

lusa889
17. jún 2010

@tadotami o tom krcku neviem ako som ho mala, ale bola som otvorene na 3 - 4 cm a vraveli ze mam pekne vyzrete cesty, ale co to znamenalo to neviem 😝

tadotami
17. jún 2010

takze si ma dievcata uzite lebo mam vypisany papier na hospitalizaciu.vecer idem do nemocky.idem uvarit obed,boze chcela som oprat a ozehlit,tamara s horuckami.jezisi posralo sa to cele.nic nemam hotove nie som na nic pripravena.vitaj panika.ani nohy nemam oholene.kriste asi ma slahne.

jjana17
17. jún 2010

@tadotami hlavne sa ukludni,,,,,skoda ze nebyvam pri tebe blizsie hned by som ti isla pomoct,,,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre