Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
21. jún 2010

@hmla ale noooo, kedy mas termin? este aj taka tema je 😉 😉 😉 😉
ale neostanes sama, mozes byt nasa vynimka

hmla
21. jún 2010

@lenocka84 v novembri 🙂, s vami sa mi dobre písalo 🙂🙂

dugyna
21. jún 2010

@janefonda ahojky jane tehulkuje buduci tyzden bude planovana sekcia teda ak sa dovtedy nerozpadneme 😀 len sme uz na spadnutie 😉 takze mozno bude aj skor nakoniec 😉 😉 a skusiky sme nakoniec odlozili na augsut pripadne buduci rok si dorobim tie vde a hotov..uz to nebudeme silit..

lenocka84
21. jún 2010

@hmla aj tam mas urcite fajn baby, ale ved nikde nie je napisane ze nemozes medzi nas nakuknut, uplne v pohode

hmla
21. jún 2010

@lenocka84 ďakujem,si milá 🙂

lenocka84
21. jún 2010

@hmla rada, tu nema nikto nikde zakaz

dugyna
21. jún 2010

@lulu4 predoperance mam hotove uz..v STV sme isch mali minuly tyzden..vsetko ok.no a na buduci tyzdne bude planovan asekcia ak sa teda dovtedy nerozpadneme 😀 lebo uz aj tak to pomaly vyzera 😀 takze uvidime ci vydzime..ale to bude skor...najradsej by som bola keby sa sama vypytala.. 😉

dugyna
21. jún 2010

@lulu4 jaj tak to hej.inak pocuj ma moc po naglicky neviem a kedze tomu moc nerozumiem ..aj napriek tomu sa mi podarilo zaregistriovat sa , aktivovat pay pal a kupit uz odtial par veci 😉

andullinka
21. jún 2010

@barbyes gratulujem k malej Vikinke! Ked budes mat chvilku , daj vediet ako prebiehal porod a ako si bola spokojna s nemocnicou na Kramaroch. Ja sa stale rozhodujem medzi Kramarmi a Antolskou.
Kocky, ktore ste z BA, podla coho ste vyberali pediatra a kedy ste toto zacali riesit?

janefonda
21. jún 2010

@dugyna aj tak dobre, ze si to odlozila, aspon budes mat teraz trosku pokoj. A dokoncis skolu potom. No a co. Ja stale premyslam, ci prerusim buduci rok, len ked je to uz posledny...tak si zasa vravim, ze to nejako zvladnem uz a dokoncim so spoluziakmi...do konca augusta sa rozhodnem.

@hmla ved vas tu tehuliek je este dost a presne ako lenka pise, kludne mozes medzi nas aj do novej temy 😉

vejula
21. jún 2010

@barbyes aj ja gratulujeeeem 🙂 chytro popiš porod 😉 Inač sme dnes s lenočkou konštatovali že ako bolo obdobie že sa tu rodili samí chlapci tak teraz prevzali štafetu dievčence 🙂

janefonda
21. jún 2010

@dugyna uz sa tesim kedy budes mat malu Misku pri sebe, mozme ist v BA v lete s kocikmi na vychadzku. Snad sa este niekto prida...lenka, barbyes, lusa.... na liv este chvilku pockame 🙂

dugyna
21. jún 2010

@janefonda jasne a ty budes v BA 😉 ? jej tak supis

dugyna
21. jún 2010

@janefonda jani sak chod normalne snnimi do rocnika a keby si nezvladal lahko prerusi ale mozno sa ti aj nieco podari porobit a budes to ma rozlozene jeden rok na dva 😉
ja ak by som nestihla spravit v auguste ..tak tiez budem mat az novom skolkosm rku cize statnicovy rocnik v 2 rokoch..

janefonda
21. jún 2010

@dugyna ale ja si platim skolne, a ked nieco nezrobim, musim zaplatit dalsi rocnik navyse...a to nie je malo.
A v lete sa aj s mm isto v BA vyskytneme , kedze tam mame kamosov a mm aj cast rodiny. Aj teraz sme boli, ale iba na skok, ukazat malu prababke 🙂 Ale v lete sa zdrzime par dni. Tesim sa na vas 🙂

dugyna
21. jún 2010

@janefonda jaj ty uz si naspat v rakusku? a ako mala znasala cestu ..lebo my by sme mozno isli na par dni na vychod..tak preto ze ako take malicke bbatko zvlada cestu...
no saj ja by som bola najradsej aby sa mi to podarilo dorobit v auguste..len to musim 2 v priebehu jednejo tyzdna...inak tiez budem musiet platit skolne..a za tu sumu...ani nebudem radsej hovorit...

hmla
21. jún 2010

ste milé,ďakujem 🙂 🙂
ja už idem spať,lebo ráno skoro stávam,však ráno sa možno ešte ozvem,zatiaľ dobrú nocku 😔

happy8051
21. jún 2010

@janefonda nic strasne len mam trochu zvyseny cukor a musim dietu drzat... a lekar trval na tom ze mam ostat doma aby sme to mali pod kontrolou ak by bol treba v tertom trimestri inzulin....

carinthia21
21. jún 2010

@mamoo
Ahoj mamoo...no tak ja som mala rovnake pocity uz od zaciatku, a to sa mi potom este pridali neznesitelne bolesti prsnikov, co bolo velmi neprijemne...ja som ich mala velmi malicke, ale uz nastastie trosku narastli a bolest tiez ustupila. Zle mi nebyvalo, len pocas horucav som mala 2 dni takych nejakych nevolnosti...teraz som v 16.tt, ale naduva ma stale. Myslim, ze to ma nieco spolocne s tymi nevolnostami - ak ti skratka neni nevolno, tak trpis inak...vetry, zapcha atd. Skus sa spytat lekara najblizsie, ci ti nepredpise Magnezium...ale ak dostanes hnacky, chod okamzite k lekarovi, nech ti zmeni formu Magnezia. Mne nesadlo hned prve

mimi21mimi
22. jún 2010

No bre ranko 🙂

mirka12011
22. jún 2010

@mimi21mimi bre ranko ako sa mas? aj u Vas prsi?

mimi21mimi
22. jún 2010

@mirka12011 ahojky.. no este nemam v ociach sosovky, tak dobre nevidim do dialky, ale bud prsi, alebo je aspon dost zamracene.... 🙂
Ako sa ma malinka? Ako si zvykla doma?

mirka12011
22. jún 2010

@mimi21mimi hihi no tak pocko na prd ako aj tu 😲 zas budem sediet cely den na ritke 😀 no snad poobede aspon na hodku prestene prsta...no mame sa celkom fajn doma je fajn len vonku lepsie malej fajne fajka celu prechadzku a potom aj dnu 😀 a ty co ako? jejda ty mas uz 33tt? no tak to mas hned ako sa citis a brusko uz podrastlo? 😅

mimi21mimi
22. jún 2010

@mirka12011 Uz podrastlo, ale doktor vravel, ze krpata je dost velka a brucho male, tak dufam, ze nebude moc postlacana. Uz sa veru tesim, kedy bude vonku, ale inak sa citim v pohode.... aaaz na jednu malickost. Konecne som sa odhodlala ist na preventivku k zubarke - bojim sa jej ako certa, ale o nejaku pol hodku odchadzam, lebo si to este rozmyslim. 😀

hmla
22. jún 2010

@mimi21mimi ahoj,super rozhodnutie,budem ti držať palce 😉 🙂

mimi21mimi
22. jún 2010

@hmla Dakujem dakujem, ale pripada mi to cim dalej tym horsie.... 😀 idem sa rychlo obliect a padam, lebo to dopadne ako vcera - radsej som sa prechadzala po Kauflande a potom som si povedala, ze je uz neskoro.

mirka12011
22. jún 2010

@mimi21mimi no ked je malinka dost velka je to OK tak ma dostatok vsetkeho tak to je dobre a k zubarke neboj zvladnes tie minutky 😅

hmla
22. jún 2010

@mimi21mimi tak šup na vec,už to neodkladaj 😉 pa

jjana17
22. jún 2010

dobre ranko, je tu niekto,,,???

tadotami
22. jún 2010

@jjana17 ahoj,ja som tu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre