Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
24. jan 2010

elko len nenos s kosticami ako ti bude to bruško rasť ťa budu tlačiť ja doma nenosím a drahy je happy 😀

rogerka
24. jan 2010

no, obcas by aj ten moj mohol daco ukuchtit 😒 dnes budu u nas kuracie prsia zapekane so sampinonmi + ryza. polievku nevarim, minuly tyzden som spravila 2 a nezjedli sa.

elko, pokial to tebe nevadi 😉 mne tie moje uz predtym zavadzali 😒

rogerka
24. jan 2010

ja mam s kosticami a v pohode, zalezi od strihu a asi aj od bruska 😀

garonka
24. jan 2010

rogi ani ja nevarím lebo potom to jem iba ja drahy chodieva neskoro z práce a po večeroch si radšej da suche ako varene, tak to vylievame ale dnes kuchtí ako blazniy aby stihol po obede na bowling 😀

elko69
24. jan 2010

garonka no mam zatial s kosticami ale mam kupene uz aj bez kostic ,len zase vacsie uz potrebujem...ja si neviem predstavit chodit bez podprdy uz ani :D

rogerka no praveze vadi, uz teraz mam C kosik a zacina mi byt maly :( takze co bude do 9 mesiaca??????

garonka
24. jan 2010

elko v pohodeeeeeeeee ja som v tesku pri podprdach videla i košíky G to bolo skôr na hlavu 😀

ja mam už teraz C ale i D su mi akurat 😅

elko69
24. jan 2010

no ved aj ja a to som v 5 mesiaci sakra...ale aj moja mamina ma E kosiky takze asi genetika zafungovala... 😀

rogerka
24. jan 2010

elko, keby som ja mala C 😀 ja som bola D-ckova uz pred tehotenstvom, kupit podprdu bola pre mna nocna mora. v obchodoch mali vacsinou A - C, D skor ako vynimku. no a teraz? hotova katastrofa ☹
gari, G? o tom som ani nepocula, to musi byt ako dvojciapka 😀 😀 😀

garonka
24. jan 2010

rogi hovor mi niečo pre mňa je teraz Dčko oki ale obvod mi nesedí tak som podprdu rozšírila tymi pasikami
no jo je aj G ale vystužena a brutal veľka som bola v šoku že chudera ta žena čo musí si take kupovať 😕

rogerka
24. jan 2010

no, to musi byt radost s takym kosikom 😅

janefonda
24. jan 2010

cauteeee....
hned z rana takato tema o podprdach? 🙂 Ja tiez doma nenosim ziadnu, ale uz mam taku jednu dobru na pouzivanie bez kostic a so sirokymi ramienkami 😉 aby tu vahu uniesla!!!

miroslava89
24. jan 2010

ahojte.. pekna tema o podprdach...
ach jaj.. moje pred tehu Ccka sa zmenili na "uzasne" Ecka 🙄 a to potrebujem podprdu so sirokymi ramienkami,silikonovymi okrajmi a trojitym zapinanim aby tie "malinke prsicka" udrzala😅

mata1001
24. jan 2010

ahojte baby,tak aj ja prispejem...moje horko tazko Acka sa zmenili na horko tazko Becka 😉

rogerka
24. jan 2010

kocky, idem od vas, uz je vela hodin a obed sa sam nespravi 🙂 majte sa tu s podprdami aj bez 😀

miroslava89
24. jan 2010

mata ja ti len tisko zavidim 😅 😀

mata1001
24. jan 2010

to ti verim mirka,jasom rada ze ich mam take male...aspon ma chrbat neboli...

elko69
24. jan 2010

rogerka fiha tak to drahy musel byt velmi rad :D no veru tie G to musia byt kosicikaaaaaaaaaaaaaaa,nechcela by som ale hadam max do toho E dojdem,hovorim max!! 🙂

ale si predstavte ak nam take prsia zostanu??lebo moja mamina mala take normal a po porodoch jej take velke zostali,hovorim E kosik a to jej vyliezaju z nej prsia uz pomaly...

mata zavidim....

janefonda
24. jan 2010

elko ani neplas ze ostanu, mne stacia moje povodne C, nepotrebujem si zvykat na väcsie, aj B by mi bol dobre 😅
teraz este nejako zvladnem tieto D, ci co to vlastne mam za velkost, ale tak dufam, ze sa to da do poriadku 😉

elko69
24. jan 2010

hehe ja neplasim,vsetko je mozne 😀

jjana17
24. jan 2010

ahojte baby,,,,,no pridam sa do vasej diskusie, no moje b-cka sa zmenili na strasne bolave C cka,,,dat si podprsenku to je pre mna utrpenie

elko69
24. jan 2010

to ta tak strasne bolia??fuha no mna zatial nie,obcas citim taky mensi tlak v nich ale nic viac,na zaciatku ma tak pobolievali trosku viac ale v 6 tt a potom uz ani nie..

janefonda
24. jan 2010

aj tie moje boleli hlavne na zaciatku tehu, teraz je to take normalne, silno sa na ne nesmie tlacit, ale inak v pohodke 🙂

jjana17
24. jan 2010

no mňa veľmi bolia, ja ich mam strašne naliate a veľmi striove aj keď si ich natieram každý deň niekoľko krát

elko69
24. jan 2010

hmmmmm asi ti rychlejsie rastu....

janefonda
24. jan 2010

jana...strie dokazes trosku kremovanim utlmit, ale nie uplne zial. Ja sa tiez stale kremujem, ale uvidime co z toho bude. Zatial v pohode , ale bojim sa ako bude vyzerat moje brusko. AJ mamina mala strie z tehu, tak ma to asi tiez caka , ale za toho drobca to stoji 😉

jjana17
24. jan 2010

no tak to ano to mas pravdu rastu dost rychlo,no ved ja som v 11tt a uz jedno cislo mozno aj cislo aj pol mi narastli

jjana17
24. jan 2010

ano ako mne to nejako tie strie strasne nevadia, som rada ze budem mat babatko, ja ani tak na bruchu nemam strie ale skor na stehnach

elko69
24. jan 2010

jjana no to je rychlovka teda u teba,ja som v 5 mesiaci a stale nemam pocit ze by mi az tak moc narastli..hihi
ja si brusko natieram s kremom z dermacolu pre tehotne na brusko proti celulutide a striam a zatial pohodka,tak uvidime co bude za par mesiacov...

jjana17
24. jan 2010

no mozno robim chybu ze si nenatieram kremom pre tehotne ale klasickymi telovými kremami, a na prsia no s tym asi nic neurobim, len na bradavky citlive mi dala sestra taky krem co pouzivala ked zacala kojit syna a trosku mi aspon to poradilo

elko69
24. jan 2010

neviem ci je to tymi kremami ale asi skor elasticitou koze..kazda ju mame inu...niektore vobec nepouzivali kremy v tehotenstve a nic im nebolo a niektore sa kremovali kazdy den a mali strie,takze tak asi ... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre