Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
31. jan 2010

mnam jahodova dren 😝

garonka
31. jan 2010

rogi nečítam už ale zavinila si to aj sama , no sama do auta a blbe cesty a v 5 mesiaci ah jaj

dugy i ja chcem dreň mňam

dobre vyzera odsavačka ja chcem aventkuuuuuuuuu 😉

dugyna
31. jan 2010

garonak kukam aventku..a to ti je pododben ta elektricka az na to ze avent stoji 129eur

garonka
31. jan 2010

dugy ja kupujem za 60 € 😵

rogerka
31. jan 2010

garonka, tebe chuti trava??? 😀 😀 😀 no pobavila som sa 😀 😀 😀

garonka
31. jan 2010

rogi podľa toho aka 😀 😀 😀 😀

dugyna
31. jan 2010

gari a kde za 60?

rogerka
31. jan 2010

no neviem, si pisala, ze kebyze mas dobre pecenove testy, jes aj travu 😀

garonka
31. jan 2010

dugy tu v KE ale musím kuknuť nazov predajne

rogi hej a to si píš že by som jedla 😀

no baby letím do perin a zaha zas pali ako diabol joj 😠

rogerka
31. jan 2010

ja som zvedava, ako zajtra vstanem o 7 rano 😀 idem aj ja do hajan, manzo ma uz vola. dobru noc 😉

dugyna
31. jan 2010

no ja tiez vstavam o 6hod takze dobru baby aj bruskam
a ta odsavacka za 47 je to polska vyroba nasla somm ich stranku 😉

miska1981
1. feb 2010

ahojte baby, tak som Vas citala cely vikend neda sa mi prispievat z mobilu neviete preco? mam na mobile internet citat a prehliadat sa mi da vsetko, len ked sa chcem prihlasit sa mi neda, tak som len citala...ak viete preco napiste.
teraz som v praci, tak pisem, lebo doma ami to zas nepojde, inak mali ste niektora babatko natisnute dole, tlaci ma hlavickou dole na pravy bok /to mi dr.povedala, ze je otocene hlavkou dole/, ani sediet poriadne nemozem, a je ok, ze ho mam tak nizko, brusko uz mam, ale len dole take vydute a nie a nie ist vyssie, kedy sa Vam brusko posunulo vyssie? dufam, ze nepisem ako hotentot a je to pochopitelne... 😅

dugyna
1. feb 2010

Dobre ranko dievcata🙂 skuska uz za mnou.cakam draheho ide pre mna autickom. Miska neviem preco ti to nejde ja tiez pisem teraz z mobilu. Skus si do mobilu nainstalovat operu a cez to potom.

janinna11
1. feb 2010

Dobre ranko dievcata!! Dugy blahozelam ku skuske!! Uz vies aj vysledky?

miska1981
1. feb 2010

dugy a co je opera???

jjana17
1. feb 2010

dobre ranko tehulky

miroslava89
1. feb 2010

dobre ranko.. aj ja sa tu motam..volam s maminkou mojou cez skype..a zakukujem na konika 😅

janinna11
1. feb 2010

Miska opera je prehliadac, ako explorer alebo mozila 😉

miska1981
1. feb 2010

a nainstaluju mi to v orangi? preco to tam nemam automaticky ked net mi ide?

ahoj mirka, vsetci to tu prezivaju s tebou, ako sa Vam dari???
si stale v nemocnici?

janinna11
1. feb 2010

Ahoj Miruska, ako sa mate?? Co mala?? Urcite to zvaldne, je to mala bojovnicka, stale na Teba vsetky myslime, ako sa mate a ci je vsetko ok, velmi vam to zelame, mas zlateho manzela, ze nas tak informoval, ako sa vam dari 🙂

jjana17
1. feb 2010

ahoj mirka ako sa mas?

janinna11
1. feb 2010

Miska neviem, ci ti to nainstaluju v orange, ale myslim, ze by s tym nemal byt problem,urcite ti to niekto spravi, nie je to nic zlozite 😉

miroslava89
1. feb 2010

to viem ze to vela ludi na nas mysli.. a zato sa vam chcem aj podakovat..

malinka bezo zmeny stale sa drzi bojuje🙂.. ziadne problemy nastastie nema,...
ja som stale v nemocnici zajtra mozno pozajtra ma pustia domov a potom budem moct chodit za malou kazdy den na niekolko hodin..

miska1981
1. feb 2010

tak to je super sprava, drzime ti palceky nech si silna a malicka nech pekne rastie a je z nej velka baba zachvilu... 😉

skusim tam zbehnut, lebo ma ide vychytit ked citam a nemozem nic napisat
😠
inak s tym bruskom co som pisala mi neviete poradit???

jjana17
1. feb 2010

Mirka, tak to je dobre ze nemate ziadne komplikacie ze malinka sa snazi a bojuje.
A aj tebe a manzelovi drzim palce, aby ste boli aj nadalej taky silny aky ste doteraz

janinna11
1. feb 2010

Miska ja som niekde citala, ze ked ta tak babo tlaci, tak je dobre skusit trochu sa ponatahovat na styroch ako macka, zhrbit a potom prhnut chrbat, ale neviem, ci to pomaha, ja som len na zac. tehu, to je len z clankov, ale skusit to mozes, 😀 teraz asi nie, ked si v praci, ze?? 😀 Alebo sa zavri v kancli a sup na4 😀

janinna11
1. feb 2010

Kocky kde ste zdrhli??

jjana17
1. feb 2010

ahoj janinna, aj ja sa pozeram ze dnes tu je akysi klud

mirka12011
1. feb 2010

AHOJTE babule tak ako sa mate?
mirka drzim palusky aby ste rastli a skoro isli domov...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre