Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
4. feb 2010

no janefonda dakuje link..zajtra si to vsetko obvolame a uz urcime me nejakeho lebo podla toho musim dojednat licenie a cesanie..
a jane u koho si chces dat tehu foto..aj my by sme chceli..
liv neni zac my tam nakoniec pojdme mozno uz buduci tyzden..
kocky chvilu tu bola moja mamina na navsetve..a potom mi drahy robil veceru..a vy zapisete 5 stran

janine..to musela byt zabava ten tvoj sef 😀

liv1
4. feb 2010

gari tak bru nocku a kraaaaasne snicky aj malinkemu 😵

liv1
4. feb 2010

budeme na teba mysliet zajtra 😉 drzkaj sa .

dugyna
4. feb 2010

jane dik za link..inak taka otazocka na tych fotkach v tom parku v listi..tam si mala biele tenisky 😉 to je krasne

liv1
4. feb 2010

dugy my sme mali fotografov na svadbu, velmi sme boli spokojni, a viem ze oni robia aj tehu foto, pozri si www.brusko.sk. Velmi mily manzelsky par, tiez maju 2 deti. A pekne fotia...

dugyna
4. feb 2010

zase tarate o jedle..ja som mala vcera uzasnu zemlovku dala by som si aj dnes 😝
kocky ja myslim ze ten moj by zvladol tehu..mojmu injekcie nevadi..

dugyna
4. feb 2010

lulu ani mna odkedy som tehu nejde moc sladke dole krkom..a predtym som zjedla cokoladu na posedenie 😀

garonka
4. feb 2010

liv ďakujem ti 😉

liv1
4. feb 2010

vcera som videla tehotneho schwarzenegra ci jak sa to pise. radsej nech ti chlapi nie su tehotni 😅

dugyna
4. feb 2010

jane aj ja sa mozem pridat na stretko toho 13??

kocky a dufam aj ja ze sa po tehu dostanem naspet do nohavic..lebo to by som prisla o tolko rifli.. 😢

dugyna
4. feb 2010

kocky uz ste zdrhli vsetky kym som vas docitla ☹
liv diky za link..a za svadobne kolko pytali?

liv1
4. feb 2010

tusim za vsetko sme platili okolo 450 eur.

liv1
4. feb 2010

ja si lakujem nechty po 3 tyzdnoch. treba vyuzit dobry stav 🙂

dugyna
4. feb 2010

a co bolo v cene 450eur.?
ja ich lakujem raz za uhorsky rok..cize napr..v so na ples 😉

liv1
4. feb 2010

fotenie interierove aj exterierove, aj zabava do 1 rana, oni fotia aj doma pri odobierke, pri obliekani v tej cene, ale my sme nechceli. v kostole boli obaja, to bolo super mame nase fotky aj fotky hosti z kostola. potom 1 maly album s fotkami, 2 CD. a viac si nepamatam..

liv1
4. feb 2010

+ potom uz na hostine bol uz len Milos, a tam samozrejme komplet veceru aj proste vsetko mali fotograf kameraman i DJ co kazdy iny host.

liv1
4. feb 2010

dugy bru nocku 😉 idem uz do hajan pomalicky.

dugyna
4. feb 2010

dobru liv..sorry vyletel mi net 😉 diky za info

rosannar
5. feb 2010

dobréééé ráánko, chcela by som sa spýtať, ako ste povedali rodičom, že ste tehotnéé...

miroslava89
5. feb 2010

rosanna -nepovedali sme 😅.. prisli na to samy.. 😅

jjana17
5. feb 2010

dobre rano tehulky

rosannar
5. feb 2010

miroslava...no tak to bol ten lepší prípad...ale ja ich chcem tak doslova vyraziť dych 😀

jjana17
5. feb 2010

rosannar, tak im daj nejake darceky co budu pre babku a dedka

rosannar
5. feb 2010

alebo sa ich spýtam, že kde majú šedivé vlasy, lebo starí rodičia mávajú šedivé vlasy...no nie? 😀 😀

garonka
5. feb 2010

dobre ranko

jednu poradňu mam za sebou čaka ma ešte druha 🙄

rosannar, my sme povedali že budeme traja a nech si šetria eura na februar 😉

rosannar
5. feb 2010

garonka...no ja niečo vymyslím, kamoška mi dala typ, aby som k papučkám čo si oni dajú ked prídu k nám tak tam dám také maličké a poviem že aj ku nám príde návšteva ale až o 9 mesiacov... 😀 a to je tiež dobrýýý nápad

jjana17
5. feb 2010

garonka, to mas dnes dve poradne,???? mna od pondelka caka kolotoc vysetreni koli mojmu tlaku

garonka
5. feb 2010

jjani jednu u svojej doktorky a druhu v nemocke kde idem na CTG ale poviem naj mi už ten moč a tlak nerozoberaju bo ma porazí nehc urobia monitor a môžem domov lebo nechcem tam zas čakať cele poobede ako minule joj 🙄

a ty si aky mala tlak?

garonka
5. feb 2010

rosanar tie papučky a odkaz je špica 😉

jjana17
5. feb 2010

no dva dni po sebe som bola na merani a 140/90 a tep mam okolo 100 takze som zvedava co v pondelok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre