Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

zazalienka
13. aug 2009

xixi no zoberieš synáčika so sebou a nakŕmiš.. veď je to normálne.. a nejakú kamošku čo medzitým postráži..

garicka
13. aug 2009

jednu som si už rezervovala na ten máj 😅 . inak nejde mi z hlavy tá veronikina mama, však je len o rok staršia jak ja....

no prosím... moj drahý prišiel z baru autíčkom, on sa má. a čudujem sa len jednému že prvý krát dodržal termín príchodu domov, asi mu dám boštek 😅

garicka
13. aug 2009

už by sa mohol správať na 36 rokov a neoslavovať narodky slobodných 27 ročných chlapcov 😝

zazalienka
13. aug 2009

no môj je ešte kdesi na ceste domov.. a ja už odpadávam.. ale ešte mám chlieb v pekárni, takže aj tak skôr nezaspím..
vieš, veronikina mama okolo seba rúbe.. ona nemala detstvo, nemala otca, matka je 3x rozvedena, teraz žije s chlapom ktorého odviedla od troch detí.. vieš ako nazývala ex svoju mamu pred mojou svokrou? stará ku..a.. teda pred celou rodinou.. teraz ssú kamošky obrovské.. nuž čo.. gény..

garicka
13. aug 2009

ty pečieš doma chlebík? dala by som si taký domáci.... teta tiež piekla ale to bolo asi pred 17 rokmi a nemala pekárničku, tak len v rúre 🙂

zazalienka
13. aug 2009

noo, dostali sme na svadbu pekáreň.. a odvtedy pečiem.. voní celý byt a chlieb je výborný.. k nemu vždy urobím nejaký čerstvý šalátik, alebo pomazánku.. mňaaaaam.. 😉

garicka
13. aug 2009

to je super, možno niekedy si aj ja kúpim pekárničku 😵 ale najradšej by som už postieľku pre mimi kupovala 😅

garicka
13. aug 2009

nejako ma bolí bruško tak asi pôjdem lažkať do spálne 🙂

papa zajtra

zazalienka
13. aug 2009

je to dobrá vec.. odporúčam.. inak postieľky sú tiež dobrý luxus.. nenormálne prachy..

garicka
13. aug 2009

hej, všetko stojí nenormálne prachy, asi budem pozerať po bazároch.... 😖

zazalienka
13. aug 2009

ja asi od kamošky požičiam.. im sa nejak nedarí otehotnieť, tak asi tak..
manžo už je doma, tak ho idem nakŕmiť, aby neodpadol a spať.. potrebujeme sa ukludniť obidvaja.. tak pekný večer a dobrú noc.. pa..
zajtra popíšeme hádam..

zazalienka
14. aug 2009

ahooj, nikde nikto?

ivkaivka
14. aug 2009

ahojte, mi sme kupili postielku z Ke za 2500sk. a ma aj ulozny priestor. Na stranke www.bocianbaby.sk maju celkom lacne. Dohodli sme sa, ze aj ked dojdem osobne, tak nam daju za internetove ceny.

zazalienka
14. aug 2009

ahoj, no aspon tu nie som sama ked uz som slamena vdova🙂 no idem nakuknut na stranku, aj kde KE su trosku od ruky...

garicka
15. aug 2009

ahojte dievčatá,

ja som včera pozerala v TV positeľku, našli sme jednu lepšiu, pevnejšiu, stále 3.000,- Sk, ale pozerala som na bocianbaby.sk a našla som tam podobnú postieľku za najakých 2.018,- Sk, asi tam zájdeme pozrieť. sa mi celkom ten obchod pozdáva. 🙂

inak pekný víkend prajem (e) 😉

ivkaivka
15. aug 2009

garicka, aj personal je super. Fakt vedia co radia a su velmi mili.

garicka
15. aug 2009

už aj môj mnž povedal že sa tam zastavíme a aj jemu sa tá postieľka páči 🙂 . nevedela som o tom obchode, tak som rada, že si tu hodila stránku 😉 inak pozerám že tebe už tehu onedlho končí, tak držíma plce. kde budeš rodiť, v KE v meste, alebo v Šaci?

zazalienka
15. aug 2009

Ahoooj

rozarka73
15. aug 2009

ahojte,
je tu niekto kto by mi poradil? som 19.den po Ket, 14.den mi oznamili, ze mam pozitivny vysledok, mala som hcg 246, ale stale tomu nemozem uverit, nemam absolutne ziadne priznaky, bojim sa, ci je to este pravda s mojim tehotenstvom?

aninka89
15. aug 2009

ahojte baby, nebola som tu lebo ma mužíček zobral na 3 dni na chatu....že akože aspoň nejaká dovolenka 😀 😀 😀

ivkaivka
15. aug 2009

garicka, ja som Presovcanka, takze rodim v Presove. Ja uz by som chcela, aby tehu skoncilo dnes 😀 zda sa mi to nekonecne.
Aninka, ako bolo na chate?

garicka
15. aug 2009

ahojte, je tu niekto? ja už som doma a mám zapnutý net 😵

garicka
15. aug 2009

ahoj rozarka

sorrky možno to príde blbé, ale čo to znamená Ket?

garicka
15. aug 2009

baby, asi tu nik nie je ... ☹ ja som dnes kúpila drobcovi prvú futbalku - červenúúúúú . 🙂

andrejusa
15. aug 2009

ahojkajte. Ja som tu po straaašne dlhej dobe, ale mala som toho moc. Pozerám že je tu kopa nových tvári. Garicka, ty takto už nakupuješ pre futbalistu? ja som ešte nekúpila absolútne nič a ani neviem kedy mám začať. Ale konečne sme pokúpil tehu nohavice, lebo normálne sú mi už všetky moje tesné. Zdá sa mi, že trošku skoro... 😝

garicka
15. aug 2009

ahoj andrejusa !!!!

my sme boli na shellke tankovať a majú tam akciu na športové veci a bola červenáááá tak nekup to... 😀 ja teraz sondujem po postieľke a asi ju kúpim v KE, ivka hodila web na toto forum včera - www.bocianbaby.sk sa mi tam tie vecičky ceklom pozdávajú...

andrejusa
15. aug 2009

ahooooj, ja tiež po bazároch pozerám postieľky, ale švagor nám asi dá jeho po synčekovi. Kúpime len matrac, ale ktovie, veď teraz nová stojí okolo 3000sk a už s matracom, tak sa to oplatí.

Nevieš čo je s Mirkou, Garonkou a tak? viem čo sa stalo Mirke, aj že Garonka bola v nemocke, ale ako dopadli, alebo čo a ako...

cycusha
15. aug 2009

cawte baby neska som tu objawila tuto temu a skoda ze som ju nenasla uz skor ☹ ja som nemala wobec ziadne problemy od zaciatku tehu ale teraz posledne 3 tyzdne mam pricwiknuty nerw w zadku ☹ ale je to strasne ☹ jako neprajem nikomu ..to clowek nemoze nic robit poriadne .. len som chcela ze ci nekto nemal neco podobne ..ze by mi poradil .. diky 🙂

garicka
15. aug 2009

mirka šla na dovču, myslím že teraz niekedy koncom týždňa a o garonke nevieme nič ☹ . dúfam že je OK a len nemá prístup na net.

inak zašla som na forum o umelom počatí a ti poviem je to riadne husté....

ty sa ako máš po svadbe ako pani? hodíš nejaké foto aj do albumu? a nič si nerob z toho že si musíš kúpiť väčšie nohavice, ja mám pupok ako v 7 mesiaci a to len začíname šiesty... 😀

ivkaivka
15. aug 2009

garicka, aj ja som skocila na tu temu, je to super...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre