Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

happy8051
1. apr 2010

ja verim, ze to prejde, hoci doki povedal, ze je moznost, ze aj nie 😝 ale spolieham sa, ze sa babo zlutuje 😵 musim povedat, ze je to teraz uplne najextremnejsie a po kazdom jedle bojujem s tym, aby som nesla pokecat s keramikou 🙂

elko69
1. apr 2010

juj baby toto som vam nikdy nezavidela,taka osm stastna ze ma to doposiel obchadzalo...

gali
1. apr 2010

mas pravdu, Elko. Nastastie u mna to nebol az taky extrem ako som pocula od druhych bab. Chodila som aj do prace, dalo sa to zvladnut.
Verim, Happy, ze aj tebe uz bude dobre, drzim palce.
Idem baby trosku poriadit, poprat, okna umyt. Majte sa krasne. Paa 🙂

janinna11
1. apr 2010

Ahojte kocky, Happy, Tebe este stale byva tak zle?? Neboj, urcite sa to casom upravi, uz pomaly koncis I. trimester, tak treba verit, ze to prestane... 😉

happy8051
1. apr 2010

janinna ahoj 🙂 no...teraz je to asi najhorsie, ale dufam, ze sa to zlepsi...

janinna11
1. apr 2010

Ahoj Happy, neboj, urcite sa to zlepsi, a nepomaha ani zazvor?? 🙂

lulu4
1. apr 2010

dugy: ten zasobnik na plienky objednavala elko tak jej sa skus popytat

elko69
1. apr 2010

lulu kto chce vediet o zasobniku plienok??dugyna??

gali tak to si ten stastnejsi pripad

elko69
1. apr 2010

tu je odkaz tam kde som to ja obj.
http://www.drobcekovia.sk/index.php

elko69
1. apr 2010

a daj si tam do hladaj tovar: zasobník na plienky

15siska16
1. apr 2010

ahojte mozem sa k vam pridat???

elko69
1. apr 2010

15siska16 samozrejme ze mozes 😉

lenocka84
1. apr 2010

ahojte baby
ako sa mate?

liv1
1. apr 2010

Gali čo ti šiši? My nesmieme umývať okná!! Sa ti môže omotať šnúra či čo, malému to vôbec nerobí dobre ak sa velmi naťahuješ!! 😉 Hybaj zapriahnuť do roboty niekoho iného. 😵

Leni ahoj, ja som celá happy keď je takto krásne, a veľmi sa teším bo ideme dnes do Prahy a pozrieť pre pusinku nejaké veci. Máme na to zajtra celý deň. A konečne si kúpim ten pás do auta.. A ty sa máš ako? Chorôbka je už konečne preč?

janinna11
1. apr 2010

ahoj Liv, konecne sme sa tu stretli 🙂

elko69
1. apr 2010

liv ja som minule umyvala okna a aj zaclonu vesala...

janinna11
1. apr 2010

No kocky, musim sa vam pochvalit, akeho mame Bojovnika!! Ja som taka stastna.... 🙂 🙂 🙂 Dnes som volala na genetiku a vsetko je ok, kompletne vysledky z amniocentezy su uplne v poriadku. Neviete si predstavit, ake stastie sa mi rozlialo po celom tele, ked mi to oznamili 🙂 Je to uzasny pocit, ked viete, ze Drobuliatko je v poriadku 🙂

janinna11
1. apr 2010

Liv si tu este?? Alebo si uz zdrhla a ficite do prahy?? 😉

elko69
1. apr 2010

janina tak to je super,gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

janinna11
1. apr 2010

Dakujem Elko, je to skvela sprava a som uplne happy z toho a tak s este vacsou radostou to tu balim a skladam do krabic 🙂 pozajtra uz odchadzam na SK!!!

elko69
1. apr 2010

to muselo byt strasne cakat na vysledky z amiocentezy,nezavidim,ale vidis zvladla si to a tvoj drobec ti to oplaca tym ze bude zdravucky...

liv1
1. apr 2010

som tu juj skoro som zaspala 😀

liv1
1. apr 2010

Jani to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer GRATULUJEM 😀

liv1
1. apr 2010

elko a to už určite nerob. sesterka ma stále presviedča, nech ani nevysávam že vraj sa napínajú svaly ktoré je lepšie nechať na pokoji. no niečo na tom asi bude, lebo vždy po vysávaní od začiatu tehu ma trošu pichalo, tak jemne.

elko69
1. apr 2010

a umyvat zem mopom???to musim robit sak by nas inak spina zjedla zase...

liv1
1. apr 2010

zem umyvam aj ja... tak podobne by sme totiz dopadli aj my 😀

janinna11
1. apr 2010

Kocky dakujem vam 🙂
Maly je uzasny Bojovnik, tak ho aj s drahym volame, lebo rastieme a rastieme, sme o viac ako tyzden vacsi podla PM a je uzasny 🙂) 20. aprila idem na 3D/4D sono a budeme mat aj zaznam, tak sa uz tesime 🙂 😵

Liv a Ty ako s tou AFP hodnotou??? Bola si teda este raz na testoch?? Uz je to ok, ze?? 😉

janinna11
1. apr 2010

Baby ja som bola predvcerom na gynde a lekarka mi povedala, ze mam mat kludovy rezim (dala mi magnosolv), tak sa snazim hodinku balit a potom som polhodku-hodku tu za NTBK, ale nemozem len lezat, vsak nestiham do zajtra sa zbalit!!! Ked sa natahujem, aj mna boli spodok bruska..
Liv zajtra pride drahy aj s kamosom a stahujeme 🙂 na SK!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

liv1
1. apr 2010

Jani bola som znova na krvnych, a dopadli vsetky ok. Takze amnio nebolo potrebne. Vsak to bola nejaka haluz ten hcg hormon.
My tiez sme vacsi o tyzden, tak sranda 😀 . Ty pekne poriadne oddychuj i ked pri tom baleni a teseni sa to urcite nie je take lahke 😵 . Dufam ze prides do Blavy, aby sme si uz take bruskate urobili nejaky ten vyletik 😉 😉 .
Ja idem na morfo v utorok, a potom 3D4D mam az 10. maja. Teda o dost neskor ako tak pozeram... 😕

liv1
1. apr 2010

A prečo máš mať vlastne ten kľudový režim?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre