Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
9. apr 2010

leni jeeeeej aka dobra sprava, som sa cudovala, ze sa tu dnes neobjavila 😉

VEJIIIIII GRATULUJEM!!!! Uzivaj si maminkovanie!!!!

Moni kavicku si kludne daj, mne to vzdy zaberie aj na bolest hlavy. Tiez popijam iba late, cize tam mam aj vela mlieka a nerobim si nejakeho smrtaka, ale moja kava musi mat kofein 😀

lenocka84
9. apr 2010

mici ani nie, mal ist klasika, ale na poslednu chvilu
dnes mala mat poradnu a ked nic tak pondelok vyvolavacka
ale sekcia nie

jane som rada ze to ma za sebou, velmi sa bala
ale tesim sa ze ked dojdem hore uz by mohli byt aj doma

moni17
9. apr 2010

mici111..je mi trapne ale co je IP..???? 😢

janefonda
9. apr 2010

moni interna posta- IP hore na tejto stranke, tukni na to 😉

janefonda
9. apr 2010

Leni hlavne, ze su ok. Teraz nech sa veji rychlo da do pohody, predsa cisarak je vycerpavajuci a nech si uziva Dominika 😉

moni17
9. apr 2010

jeej dik teraz som tu po dlhej dobe a nevedela som 😉

lenocka84
9. apr 2010

jane presne tak
som vobec prekvapena ze nabrala silu sa ozvat 5hod po cisaraku

janefonda
9. apr 2010

Leni no sikulka to je 😵 Som zvedava preco zvolili nakoniec sekciu??? Ved ked bude mat cas, isto nam da vediet co a ako prebiehalo. SOm zvedava.
My sme dnes boli v tej nemocke a oni, ze ked budem mat po poslednej prehliadke u svojho lekara, mame zavolat a dohodnut si termin. A ze ked to na mna pride, tak mame jednoducho prist a oni sa postaraju 😉 A ze ked budem prenasat, tak mam chodit dva krat tyzdenne do nemocky.... No dufam, ze moj porod prebehne hladko a aj cely pobyt v nemocke 🙂

lenocka84
9. apr 2010

ja som jej odpisala sms, ale nedorucilo este
asi isla spat
a ved ona sa ozve a da vediet, ale tak ja sa necudujem, vejulka je priserne drobne ziena, a kedze maly mal 3800g co je dost, mozno prave preto dali sekciu
by ma to neprekvapilo

akurat si pisem zoznam co mi treba do nemocky, co mam a co treba dokupit
aj mne aj malemu
som zvedava naco zabudnem

janefonda
9. apr 2010

Leni no jasne, nech si len oddychne 😉
Ja som vyvesala pradielko, este sem tam vyvkukne slniecko, tak mam radost z toho. Manzo povysava, ked ho odtrhnem od hry a musime ist aj na nakup. Ja asi dnes miniem vela euracikov, lebo som nasla pekne stolicky vhodne na balkon, konecne by som sa zbavila plastikovych a dala nam pekne ratanove...aspon štyri , este ze mame velky balkon 😀 uvidime co na to povie manzelik 😅 a hlavne uvidim ako vyzeraju skutocne, lebo som ich videla len na foto 😉
Ozaj ved co zabudnes, ti manzo donesie alebo dokúpi podla tvojich instrukcii. Ja mam uz zbalenu pohotovostnu tasku pre mna a malej tu do nemocky nic netreba, az ked budeme odchadzat oblecenie, a to uz donesie manzel.

lenocka84
9. apr 2010

no moj mm nebude asi v cadci ked ja budem rodit, podla toho ako bude stihat, to skor mamka donesie, ako on
ale podla zoznamu mam prakticky vsetko
a buduci tyzden ked dojdem, tak to uz len zbalim do tasky aby bola nachystana, myslim ze od 34tt je vhodne mat ju fakt pripravenu

tu uz slniecko zaslo, takze sa trosku ochladilo, co mne vyhovuje, lebo uz som umierala od tepla

a tesim sa ze som dokupila tie veci na zozname, a uz len fakt drobnosti potrebujem

janefonda
9. apr 2010

My mame riadne oblacno, ale sem tam slniecko este vykukne. To ti je asi aj z tehu tak teplo 😠 bud rada, ze nerodis v auguste 😝
Moja mala sa dnes nejako aktivne zapiera do mocaku...sikovnica jedna 😀 A hlasim ohromny pokrok, napisala som uvodnu stranu k seminarke 😀 😀 😀 tak snad teraz to uz naozaj zacnem robit 😠

lenocka84
9. apr 2010

noo sikovna si, uvidis ono to pojde same od seba

happy8051
9. apr 2010

veji gratulujeeeeeeeeeem :DDDDD

janefonda
9. apr 2010

no praveze ono to same od seba nepojde 😀 😀 uz sa musim do toho dokopat, aj keby co bolo, lebo ma aj skuska caka a bude toho vela potom. Ach jaj, bude to este zabava 😠

shaarka
9. apr 2010

baby, kopiu sobasneho listu treba do porodnice overenu notarom, alebo nie?
a teda ake papiere treba do porodnice nachystat?
dik

janefonda
9. apr 2010

shaarka co viem netreba mat overenu, len kopiu sobasneho. Obciansky, zdravotny preukaz, tehu knizku.

barbyes
9. apr 2010

shaarka dobrá otázka...na toto som ja vôbec nepomyslela i keď mám na to ešte teoreticky čas
inak ahooojte, už som sa vrátila zo zmrzlinky, boli sme si hačať aj v reštike, som si dala vyprážané šampiňóniky so zemiačkami a tatarkou. mňam a potom sme sa presunuli o 50m vedľa na zmyku

dugyna
9. apr 2010

caute kocky
vejula gratulujem ty maminka nasa 😉 a dominik vitaj a rob maminke len radost 😉

baby ja uz nevladzem..uz som vystahovana vonku..sa len prechadzujem..dneska od rana od 8.18 a este stale 😠 😢 ☹
uz som z nich aj plakala a uz ma boli hlava...

barbyes
9. apr 2010

aaa kto nám to sem prikvitol 🙂 🙂 ahoj dugy
a čo sa už prerába aj u Vás? Či kvôli tým trafeným susedom?

barbyes
9. apr 2010

ženy, kam ste zmizli?? vy mi furt niekam utekáte ☹

janefonda
9. apr 2010

ja prave utekam na nakup, vecer sa tu vidime snad 😉 Dugy ty uz musis mat riadne nervy, vydrz to nejako!!!!

dugyna
9. apr 2010

no ked uz revem tak si vies predstavit asi ake..a to som este predtym vyletela hore a navrieskala na robosov tak ze ma asi pocul cely panelak

barbyes
9. apr 2010

tak sa maj jane. ja sa potom pripojím až v pondelok.

barbyes
9. apr 2010

to si im išla normálne vynadať? 🙂 ja nechápem čo tam tí vaši susedia toľko robia...čo sa rozhodli celý byt zrútiť a postaviť ho nanovo?

dugyna
9. apr 2010

abrby nad nami prerabaju uz 6ty tyzden..od rana vrtaju az do 16h. ale dnes sa este stale nezastavili

dugyna
9. apr 2010

barby ty stary ho predali. a novy majitelia o 2.3 prerabaju , ale inak ten byt je stale holobyt aby si vedela..maju spravene len nove elektrcieke rozvody, vyhadzane starekachlicku s kupelky luchyne a wc.... a stierku teraz brusia...a davaju asi kachlicky v kupelni
ale nechapem co tam stale vrtaju..
chapes este namju podlahy namju vymalovene nemaju zariv´bne nic..ani kuchynsku link..proste holy byt..po 6tich tyzdnov prerabky

dugyna
9. apr 2010

hej isla.a vcer som uz volal s majitelom ze do kedy to mieni trvat..a povedal ze dnes posledny krat vrtaju/ teda vcer/ a vidis ..a za 2tt im maju doniest kuchynsku linku..to bude este vrtania
sak ak chces kukni do temy julovky..vcera som tam pisala jednu strasne dlhu stranu o tom..roman..

barbyes
9. apr 2010

idem prečítať. ty si to inak fakt vymákla. a nemôžeš sa poprípade presťahovať k mamine kým to dorobia? ani malinkej to asi nie je príjemné.

lenocka84
9. apr 2010

dugy hlavne bolo treba zistit ci maju povolenie.
mozno by to vela vyriesilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre