Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

jjana17
27. apr 2010

no to ja mam brusko makke, len tam kde je drobec to mam take ani nie ze tvrde ale plne, tak som rada ze som opat mudrejsia

jjana17
27. apr 2010

liv inak to mas pravdu ze ta nemocka je dobra skusenost, ja ked som tam 4 dni lezala tiez som vselico tam videla, vsetliake pripady tam boli a clovek sa az tak neboji ked vie co coho ide aspon priestory ti nebudu cudzie, a aj personal si budes pamatat

lenocka84
27. apr 2010

liv dakujem velmi pekne

vefi dnes mi maly na 1krat vsetko spapal. pouzili sme metodu krmenia po prste, tak som happy cappy

vefi89
27. apr 2010

liv, ale ty sa na mna nepozeraj, ja som nezmar od prírody 😀 😀 😀 😀

no už len si dávaj riadny pozor na seba, lebo by si si to mohla vyčítať do konca života.

vefi89
27. apr 2010

leni, no sa teším s tebou, snáď to bude takto stále 😉

jjana17
27. apr 2010

lenocka ahoj, tak to mate dobry pokrok, tak malinky bude pekne papkat a priberat a ste zachvilku doma

lenocka84
27. apr 2010

vefi normal som isla prvykrat odtial kludna
doknca pribral,ma 2230g
konecne

jani v to pevne verim, dnes mal ist ku mne, tak uvidime ci pride alebo nie

vefi89
27. apr 2010

leni, už to pôjde len k lepšiemu, neboj

lenocka84
27. apr 2010

vefi len keby mi ho dali na izbu, aby som ho mohla pekne pomalicky krmit, lebo takto to je o nervy

jjana17
27. apr 2010

leni hadam ano ze ho budes mat uz pri sebe, no len nech drobcek krasne papka, uvidis na dalsie papanie ako bude

vefi89
27. apr 2010

neboj, už ti ho čoskoro dajú... 🙂

vefi89
27. apr 2010

idem ja s Miškom von, už aj slniečko vykúka 😉 😝

jjana17
27. apr 2010

vefi tak krasne kocikovanie,,,,,,ahoj

lenocka84
27. apr 2010

jani to som tiez veeeeelmi zvedava

jjana17
27. apr 2010

ale tak myslim si lenka ze ked teraz ste prisli na to ako sa dobre napapa, tak aj dalsie krmenie by ste mali zvladnut, a ty nekojis alebo nechce pit z prsnika

lenocka84
27. apr 2010

jani je malicky a nevladze sat, zatial

jjana17
27. apr 2010

lenka takze ty si odsajes mliecko a potom ho malinky pije cez flasku?

elko69
27. apr 2010

camilla_1 tak tak ako vravis..hehe treba aby aj oteckovia pomahali 🙂

mne asi tiez este netvrdlo brucho teda asi,len ked som mala plynatost nadmernu...

elko69
27. apr 2010

leni tak to je super ked to vsetko spapal na jeden krat .... 🙂

jjana17
27. apr 2010

aj ja si myslim ze oteckovia by mali pomahat, ako ved to je babo oboch rodicov

lenocka84
27. apr 2010

jani ano, ako pises
odsavam 5krat denne, maly z toho vypije len cca 400ml, a ja mam takmer liter
teda vcera uz viac ako liter

jjana17
27. apr 2010

leni, no a to mliecko zvysne to vylievas, ja som kdesi pocula ze mlieko moze aj porodnica vykupovat od maminiek pre deticky ktorych mamina nema mlieko, ale neviem ci to je pravda

lenocka84
27. apr 2010

moje mlieko dostava este jeden chlapcek, a zvysne mrazia
nic sa nevylieva

jjana17
27. apr 2010

no ved to je dobre, lebo to je podla mna velice dobre ze sa nemusi hned prikrmovat sunarom ale dostane materske, no ja dufam ze ked uz teraz mam mlieko tak po porode budem mat tiez

lutsine
27. apr 2010

jjana 17 ako vies,ze teraz mas mlieko?

barbyes
27. apr 2010

Ahojte kočendy 🙂
super leni, že máš toľko mliečka, dúfam že ani ja nebudem mať problém 🙂

jjana17
27. apr 2010

lutsine ja som s tym mala problem este pred tehu ze som mala mlieko , mala som zvyseny prolaktin, co je hormon ktory tvori mlieko u tehotnych.
no a viem to tak ze staci sa mi predklonit trosku pritlacit prsia a uz aj tecie,,,nie vela ale dr mi povedala ze stacilo by raz odsat a ze sa to rozbehne

mata1001
27. apr 2010

caute baby prosim poradte lebo slzy mam na krajicku.boli ma podbrusko-tak za chvilu boli a chvilu nie.moze byt ze vcera som vela chodila a trochu viac robila-prala a tak...alebo z coho?

elko69
27. apr 2010

inak aj moja mamina este ked bola cerstva mamicka prikrmovala svojim mlieckom deticky ostatne co ich maminy nemali mliecko...je to dobre ked tie deticky co nemaju to stastie ich maminy ze nemaju teda mlieko, ze ho mozu dostat aspon od niekoho ineho...

elko69
27. apr 2010

mata ak je to taka ako menstruacna bolest tak to mavam aj ja,zevraj sa to vola poslickovia ale ak su to nejake krce ale ine bolesi nepodcenovala by som to,ak neprejdu tak chod radsej k dokymu..ale nekrvacas ani nic take,ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre