Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lusa889
28. apr 2010

miri, aj ano, som jak slon ale to si uz zvykam, skor by som povedala ze som miestami nedockava 😀
trebalo by mi trosku popratat ale sa ni vobec nechce, asi to bude len take provizorne
mali by sme ist dnes pre matrac tak dufam, ze uz nas caka 😉
a ty ako? ako sa citis tiez sa ti to pekne blizi, inak v PO sa rodi len monobloku?

mirka12011
28. apr 2010

matrac do postielky? my sme kupovali v pondelok
pratat no ja som v pondelok bola hyperaktivna tak som si popratala....
no aj v monobloku aj v starej porodnici...
no nedockava nedivim sa ved to mas uz a par...

mimi21mimi
28. apr 2010

mirka... stranku maju ale nemaju tam vsetky vyrobky vraj.... ale verim, ze nieco kupime, ked uz meriame taku dlhu cestu.

lusa889
28. apr 2010

po ten matac sme mali ist uz minuly tyzden ale omylom ho poslali prec, tak sa to natiahlo 🙂

mirka12011
28. apr 2010

no ked je to obchodne centrum tak vsetky vyrobky by sa im nezmestili na net ale urcite vyberies este sa budes rozhodovat co kupit... 😉

mirka12011
28. apr 2010

no lusa to nas......ale hlavna vec ze uz bude doma....

tadotami
28. apr 2010

ahojte gulicky 🙂

mirka12011
28. apr 2010

tadotami ahoj kde su gulicky? 😀

tadotami
28. apr 2010

mirka 😀 tak inac.opravujm-ahojte pekne bruchate 😀

mirka12011
28. apr 2010

😀 no uz je to lepsie hihi
ako sa dnes mas?
ake mate pocko?
vyspinkana?

lusa889
28. apr 2010

ahoj tadotami 🙂 v niektorych pripadoch je hroch vystiznejsie 😉

tadotami
28. apr 2010

mirka....pohoda.teplo od rana.a j uz mam obed.vstavala som 5:15.bola som u zubarky 😀
lusa....ahoj.hroch?to snad nie 😀

mirka12011
28. apr 2010

😀 lusa neprehana no .... ale zasa lepsie ako slonica 😝
babenky do ktoreho tt sa moze brat magne b6?

mirka12011
28. apr 2010

tadotami ja mam zubarku zajtra jujuj

lusa889
28. apr 2010

mirka hroch je to co ma dost presne vystihuje 🙂 nemyslela som to na vsetky neboj 😉
hmm netusim dokedy sa moze brat magne, doki ti nic nepovedal? skus sa ho najblizsie spytat, pripadne dugy

mirka12011
28. apr 2010

hej spytam sa ho na dalsi tt uz ho neberiem zda sa mi ze do 35tt lebo potom odialuje porod ci co....ale neviem ci to pravda..... 😀

tadotami
28. apr 2010

mirka ja som bola u lekara pred 2dnami a povedal mi ze do konca.a u zubarky som nepochodila lebo ju do rana chytil slepak tak sestricka volala na pohotovost a poobede mam prist.mam kaz a strasne boli.tak mi tam da nejaky liecivy sajrajt.trhat mi nemoze lebo pri tamarke mi trhal a v ten den som sa zacala otvarat a 2mesiace som v nemocke na udrziavani skoncila.tak nechcu drazdit hada bosou nohou 😀

mirka12011
28. apr 2010

juj no teda tadotami a plombovat mozu nie? mne zajtra budu plombovat zub no uz sa tesim....

jjana17
28. apr 2010

ahojte, o dnes je tu aka debatka hned od rana... 🙂 🙂

lusa889
28. apr 2010

aj mne vrtali a plobovali asi pred mesiacom a v pohode 🙂
bola zlata stale sa ma pytala ci neboli, inak zubara mam v PO tak ma nic necakane nemoze chytit lebo som nahrata 😕

mirka12011
28. apr 2010

lusa a kolko stoji plombovanie zuba teraz?
bo ja niesom v obraze.... 😀
ahoj jjana ty spachtos 😀

tadotami
28. apr 2010

mirka to ano.neboj. 🙂 inak nam do rana dalsi zubcek za euro vypadol. 🙂 tak ta nasa cicuska dnes ide zo skolky do divadla tak si nakupila somarinky 😀 no keby som isla rano do skolky ja tak si nic nekupi ale dnes mal sluzbu ocino.

jjana17
28. apr 2010

mirka sklamem ta nespachtosila som,,,,,rano som bola na krv a som u maminy lebo moj mm ma dnes sluzbu takze sa mi nechce byt cely den samej doma tak som u rodicov,,,

taotami, no mne zubar minule vrtal a dal mi aj injekciu ze tehotne mozu injekcie po 1 trimestri

tadotami
28. apr 2010

jjana....ahoj 🙂
mirka....myslim ze cena zavisi od tho aku ti dava a v akej poistovni si.ale priprav sa ze to asi nebud malo ☹

mirka12011
28. apr 2010

no teda viem viem len cakam tu pribliznu cenu aby ma nekleplo hned na mieste 😉

tadotami
28. apr 2010

jjana.....injekciu moze ale trhat nechce.poobede mi bude vrtat.

lusa889
28. apr 2010

ahoj jani, hej debata jak lusk - zubar 😀

lusa889
28. apr 2010

mirka, myslim ze som platila okolo 10 - 15 E, ale uz si nesom ista

lutsine
28. apr 2010

No ja chodim k zubarovi pravidelne na prehliadky....v tehotenstve je narok na dve prehliadky + k tomu mam u svojej zubarky ako bonus aj ustnu hygienu,vraj potom sa zubky menej kazia a je to pravda....pocas tehu sa mi zatial vytvoril len jeden maly kaz....ktory mi v pohode zaplombovala s bielou plombou...

tadotami
28. apr 2010

baby klidek 🙂 ked chceme mat krasne 😀 trochu si musime vytrpiet.
jjana...ozvali sa ti z toho lehatka?mne fusacik predali ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre