Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

tadotami
10. máj 2010

dugy...sme na tom podobne 😀 😀 😀 ja dozehlim,opatrim si krpatu,navarim veceru,schovam zimne bundy,vsetci osprchovat,umyjem riad a mozeme ist spat 😀 😀 😀 😀 😀

mirka12011
10. máj 2010

dugy nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dostala som sa k slovu aj ja 😀

tadotami
10. máj 2010

baby ja koncim.majte sa 🙂

lusa889
10. máj 2010

ahojte babule 🙂
tak sme s5 od dr, malej sa na svet velmi nechce, tak nam povedal ze sa mame ukazat v nedelu a ked dovtedy neporodim ze ju mozme nejak popohnat, tak snad sa jej bude chciet lebo nejake "umele" popohnanie sa mi moc nepozdava :(

dugyna
10. máj 2010

a inak kocky co mate deticky a co chvila budete mat tak novinka plne dojcene deti maju zacinam s prikrmami vsetkeho druhu postupne od 4 do6 mesiaca ..a zacina sa zeleninkovy, zeleniovo-maskovy/kuracie/, ovocnomliecny, a krupica /cize lepok /..

dugyna
10. máj 2010

tamotita tak papa

dugyna
10. máj 2010

tadomatmi sorry som ti skomolila nick ☹

janefonda
10. máj 2010

lusa ahoj...my pojdeme do nemocky dva dni po tebe, teda ak do vtedy neporodim. Ale zatial to tak nevyzera.
Dugy ahoj 😉 budeme sa povzbudzovat navzajom! 🙂
Ja mam dnes aktivny den, prechadzka, periem ako o dusu, uz som umyla stolicky a stolik na balkone, neviem co mam este urobit...aha mala by som pisat tu pracu...ale este nieeeee 😅

dugyna
10. máj 2010

jaen ja makam do skoly..len nevime najst jednu diagnozu tak mam z toho nervy

janefonda
10. máj 2010

dugy tusim si uz prepracovana...inak aj jaen je pekne meno 😀

mirka12011
10. máj 2010

dugy diagnoza neznama 😝

mirka12011
10. máj 2010

jane ahojky akoto ze este to nevyzera na porod?

dugyna
10. máj 2010

sak ale jane janka a jaen je to iste nie? 😀
inak hadajte co dnes robia susedia vrtaju...

dugyna
10. máj 2010

inak jane mas 8 dni do porodu 🙂

miri znama ale neznama 😀

janefonda
10. máj 2010

dugy vsetky tie mena su vlastne rovnake 😀

mirka no nevyzera, ja sa dnes vobec necitim tehotno, Som plna sil, len by som vymyslala co este urobit 😅 Dnes mi dvaja ludia povedali, ako mam uz nizko brucho - ved by uz bolo aj na case, no nie?

mirka12011
10. máj 2010

dugy miska sa este neozvala?

janefonda
10. máj 2010

dugy v skutocnosti dva dni podla poslednej menstruacie a 8 podla ultrazvuku... tak som zvedava kedy to uz na mna pride 😕

dugyna
10. máj 2010

jane 😉 tak ja sa citim lebo ma uz tlacia rebra ako mam velke brusko takze sa naklanam smerom dozadu..

dugyna
10. máj 2010

miri miska zatial nic..

mirka12011
10. máj 2010

jane ty mas nizko brusko 😀 som 3 clovek co ti to dnes povedal 😉
no teda neprides aj mne poupratovat 😀

mirka12011
10. máj 2010

lusa ale ved ty mas termin az o tt nie? tak snad mala pojde aj sama a nebudu musiet v nedelu ju volat hihi von 😅

dugyna
10. máj 2010

jane tak asi ho uz mas nizko uz by sa patrilo nie?sak odfot povieme

janefonda
10. máj 2010

dugy ved aj mna mala tlaci, ako uvedomujem si ze som tehu, ale dnes sa naozaj citim vyborne. No mm mi odchadza a ostavam sama. Prave mi oznamil, ze ked to na mna pride mam mu zavolat 😀 ake zlate 🙂

mirka tak uz traja 😀 skoda ze presov je trosku od ruky, inak by som aj dobehla, ked uz nic ine dali by sme si zmrzku 😀

To moje zlate dieta zasa stikuta 😅

janefonda
10. máj 2010

no dala som aktualne foto brusiska 😉

lenocka84
10. máj 2010

ahojte
ako sa tu mate?

jane krasny domcek, zavidim, ja som az take nestihla mat 😀

dugyyyyy myslis zeby si mi vedela poradit pri diagnozach? bo mam 3 v prepustacej sprave a netusim co to je

dugyna
10. máj 2010

leni sak napis do IP co budem vedit ti poviem

dugyna
10. máj 2010

jane fakt ho mas padnute 🙂

janefonda
10. máj 2010

leni no pekny domisko, ale keby som ja stihla porod ako ty, bola by som bez strii 😠 este pred troma tyzdnami tam neboli...fnuk

lenocka84
10. máj 2010

joooj moja keby si videla teraz moje brucho, je mi do placu
strii na rozdavanie
a to prisli za par dni, asi 3 tusim

janefonda
10. máj 2010

ja som riadne striova. Ale co uz sa da s tym robit. Kremovala som ako som len mohla, a aj teraz mazem, ale no nezaberaaaa ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre