Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

liv1
10. máj 2010

ahojte babule len vas chcem pozdravit 🙂 . dufam ze sa mate dobre, a gali ty daj konecne foto bruska 😉
a jane ty uz chod konecne rodit 😀
cauteeee a bru nocku

janefonda
10. máj 2010

liv ty uz si to ako vsetko zrhnula 😉 dobru nocku

gali no obe toho uz mame odrodene, co ti poviem 😀

Lucim sa aj ja, asi si pojdem nieco citat aspon pri tom rychlo zaspim 😵 dobru noc!!!!!

gali
10. máj 2010

veru, veru..., Liv si nam inak zamutila 😀 😀 😀

dobru nocku aj vam, tiez sa uz pomaly balim. Majte sa krasne. Paa 🙂

lusa889
11. máj 2010

dobre rano tehulky 🙂

mimi21mimi
11. máj 2010

dobre ranko, lusa 🙂

tadotami
11. máj 2010

ahojte dievcata 😀

tadotami
11. máj 2010

tak nikde nikoho tak ja odchadzam ☹ offfff

mirka12011
11. máj 2010

bre ranko

mirka12011
11. máj 2010

hallo kde ste? miska a ja s dugynou sme ta ohovarali ze uz mozno rodis a ty si tu? no teda sup sup rodit....
brusko krasne len neviem podla oblecka ci padnute ci nie....
jane ano zda sa mi padnute tvoje....
aj ja som Vam pridala brusenda kukucnite hihi mozno aj moje je uz padnute 😀

janefonda
11. máj 2010

ahojte 🙂
mirka ja som kuk tvoje brusendo, ale zda sa mi este pekne hore...ale neviem ci to dokazem najobjektivnejsie posudit 🙂
ako sa dnes mas???

mirka12011
11. máj 2010

no teda a vraj mala je uz nad vchodom z velkej casti hihi tak nech sa supne nizsie este viac hihih
ale celkom fajn len v noci som chodila cikat kazdu hodinu a to som pomalicky nic nepila a potom ma poslickovia zobudili no teda ale boli hnusny fakt....ja chcem spat a oni ma otrvavuju....
a ty ako?

elko69
11. máj 2010

ahojte tehulky,tak teda vy ste toho este vela popisali vecer teda... 🙂 takze dnes idem posledny krat do prace sa trosku rozlucit a odniest papiere na matersku a od zajtra veget,len neviem co budem od dobroty robit,sak ja s anudim uz teraz ked som doma hned z rana...este asi obeham par detskych obchodov kym ma brucho nejako moc nenici a nakupim este par veci pre drobca nasho...

zuzumajko
11. máj 2010

caute babeny 😀 ja som po prvykrat tento tyzden v praci, mame debilne skolenie a vobec sa mi nechce 😖 strasne chcem spaaat ☹

janefonda
11. máj 2010

mirka s tou nocou som na tom napodobne. Tiez som chodila veeeela cikat a o pol druhej budicek poslickovia. Ja vzdy tajne dufam, ze skutocne kontrakcie a nic 😠

elko neboj, aj tak by si toho uz moc nevladala robit, cize len sa pekne rozluc a supito domov na konika 😀

mirka12011
11. máj 2010

zuzu ti zmazali fotku?

lulu4
11. máj 2010

elko, tak dnes ta caka celkom pekny den, rozlucit sa s kolegovcami, zacina MD a ides nakupit pre drobca, dobre plany 🙂 ja som sa vcera zastavila v Tescu a kupila aspon zopar blbiniek pre drobca, ako nosovu rucnu odsavacku, prsne chranice na bradavky a kamoske pre malu princeznu take chutne pancusky tam mali 🙂 no a zase mam nieco objednane tak cakam kedy to pride 😀
tak teda pekny dnik prajem

mirka12011
11. máj 2010

no ale mozem povedat ze v noci boli zatial najbolestivejsi poslickovia 😀
no len to vstavanie a cikanie ma rozc....sak nepila som nic a furt vodopady isli 😅

lulu4
11. máj 2010

inak s tym padnutym a nepadnutym bruskom baby ja sama neviem ake ho mam ja? lebo kamoska co uz rodila mi minule povedala ze mi brucho smeruje dost dole, ze ho mam take padnute, tak neviem :(

elko69
11. máj 2010

janefonda ja viem aj ked idem do mesta tak uz len autom a ze beham max hodku po meste a koncim,bolia ma nohy a cely clovek,ale snad este nieco postiham,kamoska zajtra otvara obchod tak tam pojdem kuk asi, a vo stvrtok ma uz kamoska volala na vyletik s jej malou dcerkou tak nieco mozno podnikneme..drahy bude v praci takze male povyrazenie aj bodne :D a samozrejme konik bude fungovat..

lulu no som zvedava kedy sa dnes dostanem aj domeno vobec...a tak hadam uz budem vecer o 20 hod pred telkou lezat s vylozenymi nohami...este sa musim aj objednat do nemocky sakra aby som nezabudla a musim si aj socialku vybavit kvoli 2. pilieru dochod.poistenia,ach jaj este ze mam na to 30 dni od zajtra az...

ja tiez neviem ci ho mam padnute to brusko mne sa to ani nezda len mamina hovori ze jej sa zda ze uz pada pomaly...

elko69
11. máj 2010

tu je moje brusko teraz odfotene...

lulu4
11. máj 2010

no aj moje ide tak nizsie ako tvoje, co dala napr. Mirka dnes foto do svojho albumu sa mi zda ze ona ma to brusko vyssie ale to je jedno, to ako je babeno umiestnene dnu si myslim, ze aj od toho vela zalezi...
no to mas co povybavovat esteze je na ten 2. pilier 30 dni takze mas chvilu cas a do nemocky sa ides preco objednat? ako k dokimu ku ktoremu uz zacnes na poradnu chodit v nemocke?

mirka12011
11. máj 2010

elko ty mas taky spicak hihi

vefi89
11. máj 2010

guličky a kedy sa začne rodiť???? Miška ešte nič, jane nič, Mirka ty asi čakáš na rad.... 😀 😀 😀 😀 😀

lulu4
11. máj 2010

Vefi: tu sa nerodi, drobcom je dobre v bruskach ani Lusa este nic 🙂 tak Miška ide v stredu do nemocky a uz budu asi vyvolavat ked nic dovtedy lebo uz ma po termine

mirka12011
11. máj 2010

vefina ahojky no vidis asi ich lusa predbehne.... 😀

lulu4
11. máj 2010

Vefi: akurat som na teba vcera myslela, ze ani na skok sem uz neprides, ze ako sa mate ci si bola s malym niekde s tym bruskom ci je to uz lepsie, zabralo nieco?

janefonda
11. máj 2010

vefi akoze provokujes???? 😠 🙂 😠 🙂 cakame kedy sa to rozbehne, mozno dnes, zajtra, pozajtra....raz to uz musi prist 😀

lulu4
11. máj 2010

Mirka: no co este ti neprisla ta objednavka tych obliečok?

lulu4
11. máj 2010

Vefi je nas stary znamy provokant 😀 😀 😀 😀

mirka12011
11. máj 2010

nie vraj do 2tt a do len z Kosic co to tu za rohom no som zvedava kurnik sopa 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre