Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
12. máj 2010

Mirka miska zatial nic,ale ty ju mozno predbehnes. Jane moze byt aj preto padnute ze mala sedi v brusku🙂.

barbyes
12. máj 2010

čoho skratkou je KP? chápem, že je opačne otočené, ale neviem k tomu nič priradiť a mi to nedá 😠

lenocka84
12. máj 2010

dugy v tehu mas dovolene bez pasu
ta teplota je potom 37,7
ale teraz uz po odcitani mal 37,1
islo to dole, tak snad bude ok

vecer mame rande s laktacnou poradkynou, tak sa tesim, verim ze nam pomoze

jjana17
12. máj 2010

moze byt, ale tak ja dufam ze moj maly bude dobre otoceny, to by uz aka sranda bola keby aj my sme otoceny, sestra mala otocene obe deti ,,,doktor sa smial ze to sa tak casto nevidi

barbyes
12. máj 2010

dugy, mi na kávu nevybehneme? nechce sa mi byť doma...napr. do Alfy, to je kúsok

mirka12011
12. máj 2010

dugy no ty co dnes nemas staz ci ides az poobede?
barbyes to je miminko nozkami dole no teda ze ide von rozkami nie hlavickou.....
dugy nie nie ja sa neponahlam....

jjana17
12. máj 2010

barbyes - KP je koncom panvovym

mirka12011
12. máj 2010

barbyes nepriradzuj k nicomu lekarske skratky nikto nechape hahaahha
a ty pocuj nemas lezat? ty po nakupoch kavickach chodis ty fakt asi uz kinderkovat nebudes dlho hihih

barbyes
12. máj 2010

ale budem, uvidíš 🙂 ja som sa s malinkou dohodla, že najskôr na konci mája 😉 ja sa cítim fajn, takže...a moja maminka sa začala otvárať už v siedmom mesiaci a nakoniec prenášala...keď mi toto povedala...

mirka12011
12. máj 2010

barbyes dobra dohoda len ci ta pocuvne malinka hihihi

janefonda
12. máj 2010

barbyes aspon vidis co ta caka 😀

barbyes
12. máj 2010

musí, mamičke sa neodvráva 😀

mirka12011
12. máj 2010

😀 😉 😝 no tak to som zvedava ci na konci maja sa docitame ze mame dalsie miminko hihi no ale to aj tak vychadza ze sa chces predbehnut ja ti dam hihi pockaj si na rad hahaahhaahha

barbyes
12. máj 2010

ja som jej len povedala, že nemôže ísť skôr, neskôr má povolené, ale stále sa s ňou snažím dohodnúť na tom 2.júne 🙂

jjana17
12. máj 2010

barbyes, no to by bola aka sranda ze fakt malinka pride na svet toho 2.juna

dugyna
12. máj 2010

Leni ano tym padom ma taku miernu teplotku. Takze to je este v pohodke,a ako pises aj mu klesla to je super. Jjana ano dnes je vela Kp ale ja som malickej povedala,ze sa musi otocit,bo chceme ist prirodzene.

lenocka84
12. máj 2010

dugy chvalabohu, bo som sa zlakla

dugyna
12. máj 2010

Miri uz s6 bola v skole. Teraz som bola v robote, koli ukonceniu PN a materskej a potvrdeniu o prijme. A uz som na ceste dom. A este musim ist k Dr. ukoncit PN,ten je az od 13h,uz som tam bola..ale musim este raz.

dugyna
12. máj 2010

Leni preto som sa pytala ci si odratala tych 0,5. Tak dufam ze malemu uz naspat nevybehne. A ako ti dnes papka?

dugyna
12. máj 2010

Baby viete koho som akurat videla z elektricky? Zdenku z panelaku.

jjana17
12. máj 2010

dugy ale ved KP sa memusi len cisarskym rodit, segra odrodila aj syna aj dcerku normalne prirodzene

dugyna
12. máj 2010

Jjani nemusis,ale vacsina KP ide v dnesnej dobe cisarskym. kp sa v minulosti rodilo prirodzene po vnutornych obratoch, ale v polohe Kp proste zadocek prvy, ale to preto ze cisarsky bol vtedy rizikovejsi. A deti od 3500g vyssie kp idu automaticky cisarsky.

drzkosa
12. máj 2010

barby dik 🙂 myslim ze to je pichanie ... ale vies strach je vo mne 🙂

jjana17
12. máj 2010

dugy tak potom nechapem preco segre povedal doktor ze mamicka to zvladneme normalne,,,,

tadotami
12. máj 2010

ahojte
dugy do ktoreho tyzdna sa deticky ktore su kp mozu este otocit?

jjana17
12. máj 2010

tami no co porobene

tadotami
12. máj 2010

jani tak v celku 😉 len ma zaujala tato diskusia-zadok hore a dole.mne sa ten krpec stle este neotocil.bud je priecne alebo nozickami dolu.asi sa aj snazi niekedy urobit stojku ale nejde to.

jjana17
12. máj 2010

tami aj ja mam ten pocit ze mam krpca priecne, no som zvedava co mi povie doki 19teho mam ist na poradnu

jjana17
12. máj 2010

tami ja som stihla akurat tak obed spravit,,,a ine sa mi nic nechce, este aj kuchynu som si nechala rozbombardovanu
a tak som chcela dnes poupratovat a aj malemu veci pozehlit

tadotami
12. máj 2010

jani a ked si omatas brucho necitis dotykom ako je?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre