Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
13. máj 2010

leni ale myska rodila vcera cize dnes uz bolo 24h co bola na Jiske a prelozili ju na novorodencecke ..teda tak pisala

veji to mas pravdu..ze po cisarskom ta poslu chodit ale niekedy to proste nejde..miska pislaa ze nevie sama ani prejst atk potrebuje asi este jeden na zregenerovanie a potom sa to bude zlepsovat...
ale myslim ze zalezi aj na maminke ako sa citi po porode kedy jej daju babatko a nie je hanba..ked povie ze este nevladze...
ale miska to urcite zmakne 😉

vejula
13. máj 2010

joj miška rychlo sa zotav... No po sekcii prvé dni su také bojové, ťažko sa codi dviha a liha do postele, ale ja tým že som mala maličkeho pri sebe tak som vedela že proste musím. Maličky mi veeelmi pomohol pri zotavovaní, kebyže nemam dôvod na zotavenie určite to trva niekolkokrát dlhšie... Ja osobne som teda horšie znašala tie pôrodne bolesti. Boli to prišerne bolesti keby mam čosi vtedy v žaludku tak grcam z toho. Fakt som neverila že každu dalšiu kontrakciu prežijem. Neviem prečo mi to išlo tak ťažko. Strašne by som chcela zažiť aj klasický pôrod ale bojim sa či to zvladnem. Baby ale to vas nechcem strašiť. Vela žien ma ovela lahší pôrod a zvladnu to lavou zadnou za par hodin 😉 Verim že to budete mať všetky rýchlo za sebou 🙂

lucika1988
13. máj 2010

Taaaaak holky krasny večer tak ako čitam už sa vam to rozbehlo 🙂 Mišulke gratulujem a prajemveeeeeeeeeeeeeeeela zdravia pre obe a rychle zotavenie. 🙂
😀

dugyna
14. máj 2010

dobre rano kocky prajem pekny dnik aj ked je vonku zamracene

mimi21mimi
14. máj 2010

dobreee ranko.

tadotami
14. máj 2010

ahojte dievcata 😀 u nas prsiiiiiiiii 😠
konecne som nasla co v nedelu na seba 😎
dugy......do kolkeho tyzdna je nejaka pravdedobnost ze sa babo otoci hlavickou dole?myslim taka realna.

lutsine
14. máj 2010

Na koho sa podobam?

lutsine
14. máj 2010

aj u nas prsi...

lusa889
14. máj 2010

Dobre ranko babenky 🙂

jjana17
14. máj 2010

dobre ranko, aj u nas leje,,,strasne

tadotami
14. máj 2010

a co sme zamrzli?dievcata vstavat 😲 haloooooooooooooooooo 😲 😲 😲

jjana17
14. máj 2010

tami ty dnes srsis energiou xixixixi

lusa889
14. máj 2010

tami ako ste vcera dopadli na policii 😉 som vas poobede citala a smiala sa jak mala, mm na mna nechapavo pozeral 😀

dnes by mali mat poradni barby a mirka vsak?

lusa889
14. máj 2010

MISKA, drzte sa s malickou, prajem ti aby si sa rychlo zotavila a mala malinku co naskor pri sebe, vsetko dobre princeznicky 🙂

tadotami
14. máj 2010

😀 jani myslis?to ja kazdy den.o tomto case uz mam obed 😀 kazdy den som od piatej hore 😎
vcera sme boli pre ten pultik 😀

tadotami
14. máj 2010

lusa.....ale tak som na neho spustila 😠 potom sekal dobrotu a isiel aj pre ten pultik.

lutsine
14. máj 2010

Pozerali ste baby fotecky co som pridala?

tadotami
14. máj 2010

lutsine........cely tato 😀

janefonda
14. máj 2010

ahojteeeee, u nas krasne slniecko konecne, tak idem teda do mesta si nieco pekneho kupit, tak ako som si to naplanovala. Moja malicka mi to nezrusila zatial, cize za taku hodku vyrazim 😉

Lutsine krasny nostek ma ten vas chalanisko 😵

Tadotami no ja z teba este stale nemozem. Vcera si davala 100 bodov!!!! 😀

Lusa ako???

lusa889
14. máj 2010

tami a to si ho ako fakt nechala v tom ze ideme na policiu 🙂 moje nervy 😀 no ale aspon mas pultik 😉

lutsine, no aky krasny fesak to bude 🙂 normalne pozoval 🙂

jane, v pohode klasika, na porod to urcite nevyzera, ja dnes mam tiez v plane nejake obchody ale skor pre mna lebo zajtra ideme na svadbu a hroch nema v com ist, do nicoho sa nezmestim, tak idem mrknut nieco pekne a normalne vyuzitelne aj po porode 🙂 no a samozrejme aj nieco malinkej uz ked budeme v nakupnej horucke 😀

barbyes
14. máj 2010

ahojte,
ja len na skok lebo musím utekať do nemocky. a muž dnes nemôže zdrhnúť z práce, ešte ráno aj zaspal(keby som nemala budík kvôli paneláku tak neviem kedy vstaneme 🙂 ), tak musíme ísť busom 😠 v tomto hnusnom počasí ☹ tak ale čo už. dúfam len , že sa nepocikám kým tam prídem, to je v poslednej dobe môj jediný problém, dostať sa na miesto určenia a nepočúrať sa do vtedy 😀
jane, pošli slniečko aj k nám, tu je strašne hnusne 😖

tadotami
14. máj 2010

lusa no jasne.ako inak.

jjana17
14. máj 2010

tami pozerala som fofo no dobre ste kupili

tadotami
14. máj 2010

jani nieje to take ako za 100eur ale za cenu 8eur je to luxus.som spokojna.

lutsine
14. máj 2010

kde ste kupovali alebo objednavali tie supravy do postielky s baldachynom? nejaky link?

janee_
14. máj 2010

Zdravim baby,

toto je moj prvy prispevok. Co to tu pozeram tak vsetky ste uz pokrocile a skusene tehulky. Mna to este len caka, takze ak budem mat kopec divnych otazok ako amater budte prosim trpezlive. Az vam zavidim. Ja sa teraz trapim s rannymi nevolnostami. Uz aby to skoncilo.

Pozeram, ze sa tesite z pocasia. Ako v bratislave? Chyba mi to tam, tu je akurat tak hmla, dusno a smrad (podotykam, ze nie som na slovensku). Poslite mi trocha toho slniecka a cisteho vzduchu.

jjana17
14. máj 2010

tami,podla mna sa nejedna len o cenu, ja hovorim vzdy kazdy sa rozhadzuje do vysky svojho bankoveho uctu...
ani ja nenakupujem drahe veci, tolko co sme do kociku investovali , vecicky sme podostavali par som si kupila ja ale uplne minimum, tolko co drogeriu a flasky kupujeme my

mimi21mimi
14. máj 2010

lutsine
http://www.obchodny.sk/tovar/tovar-pre-deti/det...

Ja som supravu kupovala v Polsku, ale odtialto som brala zavinovacky a maju ich tu.... tusim bez konstrukcie ale.

jjana17
14. máj 2010

janee_ tak vitaj medzi nami a blahozelam k tehotenstvu
tak tie ranne nevolnosti sprevadzali aj mna, ale tak nastastie netrvalo to dlho

barbyes
14. máj 2010

tak ja už aj idem, potom Vás prídem mrknúť..som zvedavá čo ujo povie, od minulej kontroly som neležala asi ani raz, len tak 2dni asi po 2hoďky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre