Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mimi21mimi
21. máj 2010

@janefonda tak to asi budem nutena objednat 🙂 Len trosku ma odradza ta cena.. ale na internete som to nikde inde nenasla....

janefonda
21. máj 2010

@mimi21mimi no cena nie je najmenej, ale tak podla mna to stoji za to...

mimi21mimi
21. máj 2010

@janefonda no tak sa budem musiet poradit s manzelom, ale obavam, ze ani len tusim nebude, o com rozpravam 😀

tadotami
21. máj 2010

je tu niekto? 😕 😕 😕

vefi89
21. máj 2010

ja ale neviem dokedy 😅

barbyes
21. máj 2010

baby, ako odpovedáte aby sa tam na začiatku vyskytlo meno 😠 ja tomu nerozumiem 😠

tadotami
21. máj 2010

barbyes myslis ten zavinac?

tadotami
21. máj 2010

@barbyes klikni na konci riadku ze odpovedz.ukaze sa to automaticky

barbyes
21. máj 2010

skúška

jjana17
21. máj 2010

ahoojte, boze baby ja sa tak nudim

barbyes
21. máj 2010

mne to nefunguje ☹ dám odpovedz, otvorí sa okienko pre odpoveď, napíšem niečo, dám odošli odpoveď..a ono to tam nie je, nevadí, kašlem na to

tadotami
21. máj 2010

@barbyes klikni do mojej spravy na konci riadku odpovedz.

barbyes
21. máj 2010

nuž jani, v tom Ti asi nepomôžem 😒 ja pozerám kriminálku 🙂 a potom si asi na chvíľku zdriemnem lebo som hrozne unavená 😝

barbyes
21. máj 2010

odpovedám

barbyes
21. máj 2010

ja som asi jebn....ja na to kliknem, ale nič...nechápem

lulu4
21. máj 2010

ahojte uz som tu, to som si dala od jedenastej behat pomaly do teraz, uz sedim s vylozenymi nohami lebo uz nevladzem 😢
tak ja som si len v Ikei kupila krabice na moje caky paky, musim nieco v izbe poupratovat, papiere potriedit tak nech to mam kam dat... inak nakupovala kamoska pre malu, krasne dvoje saticky na leto jej kupila, aj obedik sme si dali, dobre bolo 😀
a co vy porabate?

lulu4
21. máj 2010

@barbyes nerozculuj sa, aha ide to tak, ze ty si napisala spravu,ja som v tom tvojom riadku co si pisala nakonci klikla na take modre Odpovedz a to ta hodi hned dole kde odpovedas, do tej blielej tabulky a uz tam mas ten zavinac aj s menom komu odpoveda... musi sa ti to zobrazovat ako kazdej....

tadotami
21. máj 2010

@barbyes v tejto mojej konkretnej sprave je za fotoblogom-posli ip[prispevok nie je ok/odpovedz......klikni na to moje odpovedz a automaticky sa ti to ukaze tam kde spravu pises.ty za tym hned nieco pises.nic nezmaz.

lulu4
21. máj 2010

mimi: stranka perinbaba je fajn neboj sa od nich objednavat, objednavala som od nich detsku postielku s matracom a super, dokonca ak si z BA mozes si to prist aj osobne vyzdvihnut k nim do firmy a nemusis platit postovne...

jjana17
21. máj 2010

@lulu4 tak to uz hej pekny cas si stravila v mestecku

lulu4
21. máj 2010

@jjana17 veru pekny ale uz som mala dost, som k.o., dnes sa kolac nepecie asi a taku mam nanho chut asi zajtra.. no co uz... a ty co doma? mm chutilo masko s kapustou ci este nie je doma?

jjana17
21. máj 2010

@barbyes no s tym nudenim si neviem ani ja rady 😖 😖

lulu4
21. máj 2010

@jjana17 tak niekedy su take dni ze clovek nevie co od dobroty... ale tak co uz, bud rada, ze mozes oddychovat a nikto ta nenahana, vies, ze ja si tie chvilky aj uzivam, lebo ked uz budu drobci pri nas si ich velmi neuzijeme 🙂

jjana17
21. máj 2010

@lulu4 to mas pravdu ja ani neviem co ma taka nudiaca sa nalada chytila

barbyes
21. máj 2010

hej, len mne tam nič nehodí

barbyes
21. máj 2010

práve som sa nacpala ruskou zmrzlinou, mňaaaam 😝

lulu4
21. máj 2010

@barbyes tak tu som nemala uz sto rokov 🙂 ja som mala vcera cokoladovu zmrzku s kuskami cokolady, ta bola tiez mnaaam

janefonda
21. máj 2010

ahojte 🙂

@barbyes tak som prave docvicila s epinom, ani naznak krvicky, pokrok 😉 aaaa uz mam 9,5 v tabulke a vobec ma to neboli, ani tlaky nic...len som nechcela uz viac, aby som si zasa nepraskla cievku... Tak sa vytesujem a to som mala tyzden pauzu 😝
A inak dik za chute na zmrzku...ja mam tiez nejaky nanuk v mrazaku 😅

barbyes
21. máj 2010

@lulu4 -skúšam, vložila som to tam ručne lebo mňa to úplne ignoruje 😠 ma to hnevá

barbyes
21. máj 2010

@janefonda ja som mala včera podľa knižky 30,5cm, ale keď som to zmerala krajčírskym metrom tak iba 28cm 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre