Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

tadotami
26. máj 2010

@mimi21mimi asi tak,dosla domov a ze to tam mam ist vyriesit 😎 no jasne sa mi tak chce.pol dna som stravila na urade prace a teraz sa este pojdem vadit do obchodu.

mimi21mimi
26. máj 2010

@tadotami to tam bola bez teba? 🙂

tadotami
26. máj 2010

@mimi21mimi ano.naucila sa sama chodit nakupovat a to takym sposobom ze ja alebo mm cakame pri branke a ona ide sama.je to asi 5dom od nas ale umieram strachom aj tak lebo nemame chodnik na nasej strane a ide po ceste ale zdoraznila nam ze si dava pozor a ze co sa stale o nu bojime.pre nu je zivot gombicka.

tadotami
26. máj 2010

dievcata musim koncit na chvilku lebo tamarka ide hrat hry. 😅

mimi21mimi
26. máj 2010

@tadotami maj sa pekne.... ja zbehnem na zmrzlinu, burka nas tusim obisla.

blondi2
26. máj 2010

baby prosim Vas, poradte... potrebujem tu najst kamosku, viem jej nick, len neviem ako sa dostanem k zoznamu clenov (tak ako to je na mojasvadba.sk). diky moc

vefi89
26. máj 2010

@blondi2 pošli ip

blondi2
26. máj 2010

ale ona sem moc nechodi, nema internet... ale uz som nasla co som hladala.

lenocka84
26. máj 2010

zienky kde ste?

lusa889
26. máj 2010

@lulu4 ja som mala aj tie jednorazove nohavicky ale vyuzila som ich az nejaky treti den, lebo dovtedy som nejak viac lezala a strasne casto chodila na wc. kupelka aj wc su na izbe je to spolu. Podlozky pod pacienta som mala aj svoje ale davali nam ich tam, no ked som krvacala viac a tak som pouzila aj vlasne, predsa len si to radsej vymenis ako mat take "spinave" a tie co davaju su take mensie tak som radseh mala niekedy svoju vacsiu, urcite je dobre mat aj svoje 🙂

dugyna
26. máj 2010

kocky kedy tu bola naposledy barby???

barbyes
26. máj 2010

@dugyna ahoj, ešte nerodím neboj 🙂 to by som sa najskôr napojila a napísala, že ideme na to 😀
a vy sa tu ako máte ak tu teda niekto je?

elko69
26. máj 2010

@vefi89 hmmmmmmm ale ty to zvladnes...alebo teda uz si asi aj zvladla...

elko69
26. máj 2010

inak dnes som v meste kupila pre moje krsniatko krasne satocky na krst,juj jak cukrik je v nich... 😉

vejula
26. máj 2010

ahojte kočky.. Tak ja som tu dlhšie nebola, no bolo mi dosť zle mala som 40tky horučky - zapal prsnika ale už je dobre tak sa vytešujem. Len aby som nezakrikla(klop klop)

Ako jane, už isto porodila a ja ani neviem, a porodil ešte niekto???

lenocka84
26. máj 2010

ahoj veji
no teeeda nemas co robit ked si radsej chora? sup sup choroba prec
to preto si sa neozvala ze kocikovat 🙂
musim euz buduci tyzden vybehnut, v nedelu krstime

ano jane uz ma Natalku doma

lenocka84
26. máj 2010

veji nie doma, ale uz su spolu

elko69
26. máj 2010

@vejula zatial len Jane ostatne sme tu zatial 2v1...tak to je dobre ked si uz dravucka,a mliecko si nestratila ked si mala zapal??

vejula
26. máj 2010

@lenocka84 bno presne preto som sa neozvala. Ale musime už niečo vymyslieť ked sa zda že je to OKA.

@elko69 no zatial je to OKI tak dufam že ani nestratim lebo jedna kočka povedala že až po skončeni horučiek na 2-3 den začala ma ť malo mliečka, tak sa modlim nech sa o aj mne nestane

A aky mala jane pôrod??? A aka bola Natalka velka a ťažka???

lenocka84
26. máj 2010

veji nechali ju 24hod sa trapit a nakoniec sekcia
51cm 3570g

elko69
26. máj 2010

@vejula no lebo kamosk atiez tak stratila lebo ked brala antibiotika mala jej nechcela mliecko pit a tym padom ked ju netahala stracala mliecko,ale tak budem drzat palceky nech to neni vas pripad..

vejula
26. máj 2010

@lenocka84 dalšia sekcia, to je zvlaštne pomaly viac sekcii ako klas. porodov. cim tyo môže byť 😕 ???chudatko sa potrapila a mnakonic taskto 😔

elko ja som top zvladla bez atb, mam pokrokoveho lekara tak sme počkali či to samo neprejde... a prešlo 🙂

vejula
26. máj 2010

@elko69 ja som top zvladla bez atb, mam pokrokoveho lekara tak sme počkali či to samo neprejde... a prešlo

lenocka84
26. máj 2010

@vejula tak je to zvlastne to ano

elko69
26. máj 2010

@vejula aha tak potom super...takze Dominikovi nic nebranilo v tom aby sa pekne napapal od maminy???

dugyna
26. máj 2010

@barbyes tak vies ked uz aj julovky rodia ..tak to tu zacina byt horue tak som myslela ue si uz isla ta tatatat do porodky 😀

jjana17
27. máj 2010

dobre ranko, tak dnes som tu si prva... 😀
u nas strasna hmla a celkom aj zima,,,
😒 😒

tadotami
27. máj 2010

ahojte.....vsetky este spite?

mimi21mimi
27. máj 2010

@jjana17 bre raaanko.... u nas je tiez zima a zamracene... tak asi zaleziem do postele ako vzdy 🙂

tadotami
27. máj 2010

tak ja si idem urobit hemendex a kavu.do rana mi super oci a prsty opuchli.no parada.som jak opuchnuta zaba.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre