Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

jjana17
27. máj 2010

@barbyes no jasne to pozname, naco upratujes ved je to ciste, a pritom vidiet na podlahe tapance ked chodime bosi,,,to nemam rada

@elko69 no ved vtedy som aj bola dobre nahnevana ze som sa neprecitila aby som isla na wc skor,,,strasne ma bolel mechur

barbyes
27. máj 2010

@elko69 tak to kľudne sexujte do nemoty 😀 😀
veď to, keby sme neupratali tak sa brodíme v špine a tým naším mužíčkom to nevadí 🙄 on síce uprace ale musím ho stým otravovať, sám od seba ani bohovi...ja to nechápem
od včera mi celkom tvrdne bruško a pobolieva ma...ale iba tak slabučko 😒
idem si urobiť papať lebo už asi umriem od hladu, za 10 min som späť

elko69
27. máj 2010

@jjana17 no na to davaj pozor radsej...

jjana17
27. máj 2010

@elko69 no veru aj ked sa mi niekedy v noci az tak nechce ale idem ,,,,,,

elko69
27. máj 2010

@barbyes sak ale ten moj mm sa aj boji trosku sexovat...ale sak ja ho ukecam lahko 🙂 no sak dnes musim umyt zem,som ju uz dva dni neumyla aj to tak vyzera..idem si ja vlasy vysusit zase...

elko69
27. máj 2010

@elko69 mna to zobudi akosik samo,alebo maly zacne kopancovat takze vzdy mam budicek nejaky :D

elko69
27. máj 2010

@jjana17 mna to zobudi akosik samo,alebo maly zacne kopancovat takze vzdy mam budicek nejaky :D

jjana17
27. máj 2010

dnes ako tak pozeram tu este mirka nebola,,,,,,

jjana17
27. máj 2010

@elko69 no tak to mas dobry budicek
co ste dobre papkali dnes na obedik,,,dajte inspiracie, na zajtra

elko69
27. máj 2010

@jjana17 no ja taky sladky obedik tu am nachystany,dukatove buchticky 😉

jjana17
27. máj 2010

@elko69 no lubime ale dnes som robila pudningovu zemlovku takze nieco teraz maskove asi by sa patrilo urobit

elko69
27. máj 2010

@jjana17 aha tak to mame skoro rovnaky obedik - sladky...

yokralovnayo
27. máj 2010

mna toto teplo asi zabije 🙄

jjana17
27. máj 2010

@elko69 no vies co normalne sa nan tesim dlho som to nerobila tak dnes konecne som to ukuchtila,,,,som zvedava co povie mm ked pride z prace

jjana17
27. máj 2010

@yokralovnayo ,,,,aj tebe je tak horko

barbyes
27. máj 2010

tak a už sme napapaní, ja som to na dnes vyriešila krabími tyčinkami-surimi so zemiačkami a tatarkou...mňam

elko69
27. máj 2010

@yokralovnayo no aj ja pocitujem nadmerne potenie teraz jak som tehu,este ze mi to uz za chvilu konci...
@jjana17 a tak snad mu to bude chutit,raz za cas urobit sladky obedik treba 🙂

elko69
27. máj 2010

@barbyes no teraz si mi urobila chut na rybie prsty ale veru..

barbyes
27. máj 2010

@elko69 ja budem mať trošku problém muža ukecať, tak ale nejako to zvládnem..vadí mu pri sexe moje bruško a nepáči sa mu to, ho takto nepriťahujem hnusák jeden 🙄 ale ak nebude chcieť on tak si objednám gigola a basta 😀

elko69
27. máj 2010

@barbyes jakoze mojmu nevadi brusko ale on sa boji ze aby mu nejako neublyzil z vnutra,ale sak neviem co si mysli o sebe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no sak mu povedz ze cim skor zacnete sexovat tak mozte mat uz malinku doma skor :D

barbyes
27. máj 2010

@elko69 to nie sú rybie prsty, tie nelúbim 😖
mne je tiež furt teplo, ja tu behám pomaly v spodnom prádle, rozčapený balkón dokorán, chvalabohu teraz máme skoro celý týždeň pod mrakom, a je mi horko 😝 potím sa ako blázon a chudáčik Vladko sa mi sťažuje, že mu je zima tak ale čo mám robiť? viac sa už vyzliecť neviem.. ☹

elko69
27. máj 2010

@barbyes ved viem ale tak ked si povedala krabie tycinky som si posmenul ana rybu a na tie prsty...no s tym teplom veru je to strasne,tece zo mna jak z kona niekedy a ked idem cvicit ani nehovorim,a to necvicime zeby sme sa mali potit z toho...

yokralovnayo
27. máj 2010

@elko69
mne je brutal teplo.. cele doobedie v meste na nakupoch a este sa tam musim vratim.. len som si prisla na chvilku oddychnut a vyzliect sa 🙂
a to s tym sexovanim 😀 do kedy mozme normlane?? ci stale?? nikto mi nic nezakazal ale trochu sa bojim..

barbyes
27. máj 2010

@elko69 veď hej, ale ja mám niekedy normálne pocit akoby sa toho bál, že je o chvíľu tu a nechce ju ešte privolávať 😀 on sa hrozne moc na maličkú teší, ale keď spomeniem, že za pár dní ju už máme doma tak mám normálne pocit akoby mal v očiach takú menšiu paniku.
a on sa zo začiatku tiež bál aby jej neublížil, ale vysvetlila som mu, že sa to nedá, že jej nemá ako ublížiť tak bol potom kľudný, ale ako mi už narástlo také väčšie bruško tak som ho musela do sexu nútiť lebo jemu sa nechcelo...lebo nemôžeme taka a tak, ale čo mám robiť? určite, že obmedzuje tak ale...niekedy som na neho za to fakt nasratá 😠 to, že nám to lekár zakázal mu len nahralo do mkarát lebo som ho prestala otravovať, ale zasa začnem...aj je to dobré lebo pekne zmäkne ten kŕčok a pôrod bude ľahší takže sa bude musieť prekonať

lutsine
27. máj 2010

Dnes rano rozpraval Bukovsky o predporodnej depresii u chlapov, ktorí sa boja ako to všetko zvládnu, ked sa bábo narodí....tak či to nieje pripad tvojho manzela. Aj moj obcas utrusi, ked spomeniem, ze mi tvrdne brusko, ze ci sa este nechystam rodit, ze on sa este psychicky nepripravil na prichod maleho, ze az od jula bude pripraveny.....sranda. 🙂

barbyes
27. máj 2010

@yokralovnayo vôbec sa neboj, kľudne môžete aj celé tehu každý deň ak Ti to lekár nezakázal a robí Ti to dobre, myslím, že Ťa to nebolí 😉 len by som Ti asi odporučila, povedz mužovi aby nestriekal do teba, spermie zmäkčujú kŕčok a aby si si tým nevyvolala predčasný pôrod 🙂 ale potom od toho 37 len nech to do teba pekne dáva, môže Ti tým trošku pomôcť 😉

lutsine
27. máj 2010

od ktoreho tt uz sa mozme milovat, od 36 tt? teraz to mame aj my zakazane.

yokralovnayo
27. máj 2010

@barbyes no tak to som rada 😀 pretoze mi niekedy aj 4-5krat za den 😵 a este sa chcem opytat ze ked mate vacsie brusko tak hmm aka poloha? misionarska? 😉

jjana17
27. máj 2010

no tak som si trosku poplakala nasla som take krasne videa na nete, predcasne narodene babatka ako pekne rastli no nadhera ako z 8OOg babatka narastla krasna slecna

barbyes
27. máj 2010

@lutsine on sa neprizná, nikdy mi nič také nenaznačil a viem, že sa na malinkú teší len keď niekedy spomeniem, že už je to skoro tu tak mám z neho taký pocit 🙂 tak mierne zmeravie a...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre