Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

andrejusa
27. aug 2009

trošku som sa odmlčala, lebo som bola pozbierať prádlo a povečať čisté. Takže nakoniec bude škoricový kočík? to je tiež pekný a hodí sa aj pre dievčatko aj pre chlapčeka.

andrejusa
27. aug 2009

a ináč s tým snehom teda neviem, minulý rok bol tušim ešte aj v marci...

garicka
27. aug 2009

nooo, s tou farbou uvidíme 😀 . som ako aprílové počasie, tak som nakoniec aj ja zvedavá aká bude... 😀

garicka
27. aug 2009

baby ja idem na opekačko-grilovačku

ahojte

miroslava89
27. aug 2009

asi som vas vsetky zmeskala...

aninka89
27. aug 2009

aj ja som asi všetky zmeškala, ležala som lebo mám hrozne opuchnuté nohy a aj ma bruško pobolieva 😠
Mirka, my sme boli v Krosne na nákup. No a pre vás baby, ochrana do postielky sa volá hniezdo a môže byť s baldachýmom hore alebo aj bez. My sme to v PL kúpili za 40eur, ale mám hneď aj vankúšik a paplonik k tomu a keď som polovičke hovorila že chcem aj hniezdo, tak povedal že takú somarinu nám netreba no keď to videl na živo tak povedal že kupujeme všetko 😀 😀 😀

aninka89
27. aug 2009

garicka, všimla som si že máš presne taký istý kočiarik v albume 😉 Aj ten čo si dnes videla je pekný, no moja polovička nechcela také malé a dvojité kolieska 😠 Zlostila som sa na neho, lebo vyzeralo to tak že žiadny kočiar nekupime pretože na každom našiel nejakú chybu, no ten Atlantic si normálne zamiloval 😀

aninka89
27. aug 2009

a ešte k tomu kokosovému matracu.....my sme vzali ten lebo nám hovorili, že je zdravší, pevný a hlavne sa nepreleži
čo je dobré na chrbticu

aninka89
27. aug 2009

andrejusa.....ja zavaram dosť často a podobne ako garonka len dávam na 2-2,5l vody 1kilo cukru

zazalienka
27. aug 2009

ahojte.. xixi Mirka a co Ti povedal manzel ze si tak rychlo dnes zmizla?
ja som dnes povymetala trosku Parndorf a Bruck v Rakusku.. kupila som nejake bodynka v c und a, za smiesne prachy, krasne bielulinke, cele prepinacie s dlhym rukavom, nadherne ponozticky, tricka s dlhym rukavom a kopec dalsich veci.. take neutralne, ostatne podokupujem ked zistime aku farbu mame vyberat🙂

zabka1611
27. aug 2009

ahojte kočky...tak aky ste mali dnes dnik? 🙂

miroslava89
27. aug 2009

ahojte.. jaj baby ja sa teraz napchavam cerstvo natrhanym hroznom- len tak sme zbehli kuknut na vinicu a tam hrozno podozrievane 😅 sa tesim ako mala 🙂

zabka1611
27. aug 2009

mnaaaam....zavidim mirka...tiež by som si dala 😀 😀

miroslava89
27. aug 2009

ja sa len tesim ako mi bude zajtra kvalitne zle...

zazalienka drahy mi nepovedal nic povedala som mu ze idem mimo firmy na trochu v ramci obednej prestavky..

aninka ja sa pytam preto lebo nas uz nebavi ukrajina a madarsko tak len ze kde sa tak chodi do polska 😅

zazalienka
27. aug 2009

ahaaa.. ja ze nieco namietal ze si bola na konovi.. kokso ja som unavena.. turistika po obchodoch je unavna.. ale nakupovala som jak zmyslov zbavena.. nevadi, babatko potrebuje..

miroslava89
27. aug 2009

zaz v tehu ta unavi asi vsetko.. on nenamietal nic prave naopak maly sme jeden z nasich predepkarcenych rozhovorov 😔

miroslava89
27. aug 2009

jaj zienky ja som zabudla ist mame poliat kvety 🙄
neviete ci orchidey a nejake podobne kvety preziju den bez vody? 😅

miroslava89
27. aug 2009

asi idem polievat tie kvetinky inac ma mama odstreli ked sa vrati,.... o polhodinku som spaatky 😅

zazalienka
27. aug 2009

to je normalne, aj depka musi byt.. poznam to velmi dobre.. tiez sa posekame tolkokrat, aj sa nebavime.. a to ja vydrzim sakra dlho nerozpravat.. my ked sa pohadame alebo mam depku a jedujem sa, tak je to kvoli exmanzelke a kvoli tomu ako nam robi zle stale.. ale to je iny pribeh.. len si to odnasa moje babatko tie stresy..

diamond_doll
27. aug 2009

Baby prepacte ze sa vam tu tak strkam ..ale chcem sa spytat..je normalne ze ma obcas boli v podbrusku ako keby mam dostat Ms ?mozem byt tak v 6 tyzdni..su to len take tlaky ...a nemam to kazdy den ..raz to pride a potom odide 😕

garicka
27. aug 2009

ahoj diamond
ja som tiež mala také bolesti v podbrušku ako pred mrchou a to som bola v 4 tt a trvali asi tak do 1O tt lebo to sa ti uhniezďuje maternica a začína rásť 😉

diamond_doll
27. aug 2009

garicka..tak sa nemam nicoho bat ? 😕 ja potom furt letim na zachod ci nedostanem uzmi hrabe kolko toaletneho papieru miniem denne 😀

garicka
27. aug 2009

a vychádza ti tak že te mali nechránený styk pred 6 tt? a test si si nerobila? a koľko ti mešká? ja som si robila test keď mi meškala tak cca 1 týždeň aj niečo 😵

diamond_doll
27. aug 2009

ja som to ratala od zaciatku poslednej ms tie tyzdne......u lekarky som estenebola buduci tyzden sa idem objednat..ms som mala dostat 11-13.8..testov som robila 7 a vsetky boli pozitivne..tak snad neklamali no 🙄

garicka
27. aug 2009

fíha.... až 7 testov... ja som si spravila 2.tak to potom vyzerá že sa pridáš k nám 😉 ak sa môžem opýtať plánovali ste mimčo?

diamond_doll
27. aug 2009

no 4 dni po sebe som urobila 6 a potom ked mi meskala ms 8 dni tak posledny a tam uz boli riadne silne ciariska....len mavam tie tlaky tak sa bojim ze testy klamali 😖 ..planovali sme

garicka
27. aug 2009

podľa mňa boli 7 pozitívne tak nie je čo riešiť 😉 ja som sa tiež bála či sa niečo nedeje, aj teraz ma pichá v podbrušku ale doki povedal že to je matenicou, tak to už neriešim ... ja by som utekala už k doktorovi hneď zajtra.. asi by som tak dlho nevydržala čakať...

diamond_doll
27. aug 2009

ja som chcela ist skor ale mala dovolenku dva tyzdne ..tak snad jej uz skoncila a v pondelok sa objednam k nej..uz sa ani mne nechce cakat nejako 😀 a tiez si mala aj take pichanie po stranach obcas ?

garicka
27. aug 2009

jop mala som pichanie a dokonca až také že keď som vstala tak som sa ani nevedela vyrovnať tak som chvíľku musela ostať skrčená, ale neboj sa, nebude to trvať dlho... 🙂 potom asi tak okolo 12-19 tt som mala také chvíľky že som schytila kŕče do podbruška a aj kríže ma v tej chvíli začali bolieť, no hrôza ale trvao to len chvíľku a tiež to mala na rováši tá moja maternica

prepáč že odpisujem neskôr ale pustila som sa do dyne 😅

diamond_doll
27. aug 2009

no to dufam ze to dlho nebude trvat..uz som myslela ze to aj prechadza..ale ono to este uplne nepreslo jak som myslela 😀 ...do dyne ?a to ti chuti? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre