Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
3. jún 2010

@dugyna aj ja som mala pravé rebrá rozkopané...a neraz som plakala 😀 😀 😀 😀 však už len 4tt....boože to letí, veď už finišuješ 🙂

jjana17
3. jún 2010

@elko69 takze bolo toho dnes vela na nakup este, veela drogerky, v lekarni sme sa stavili a tam nejake veci sme dokupili a letnu vlozku do perinky
ale bolo toho za plne auto 🙂 🙂
este sme sa stavili u sestry a ta ma este vybalila obleckom, prenosnou taskou na maleho, vahou a odsvackou na mliecko,,,
takze plna skriňa veci, 😀 😀

elko69
3. jún 2010

@romcag dnes vynimocne hej,uvidime vecer alebo nad ranom.. 🙂

dugyna
3. jún 2010

@barbyes ja som mala postovne zadarmo musis kukat ze free sheeping 😉 ja som zaplatila za nu nejakych 6 dolarov..co je 5 eur cosi...a postovne bolo zadarmo..a dnes som mala oznam ze zasielka z honkongu 😀 cca 3-4tt kym poslu
ja pouzivam PC translator 🙂 musis hladat ze nappies

dugyna
3. jún 2010

@vefi89 tak mna na ne malicka tlaci hlavickou alebo ma boxuje 😀 no presne leti nedavno sme boli len v genetone na zsiteni pohalvia a uz pojdeme rodit... 😉 ale uz sa strasne tesime na malicku ked tu bude s nami 😉

romcag
3. jún 2010

@elko69 - no máte to veru veselé.. to ja ani poriadne neviem, že sme dvaja 😀

elko69
3. jún 2010

@jjana17 no tak potom super...ja este musim kupit teplomer pre maleho...ten do uska myslis zeby mohol byt dobry?teraz maju taky v lidli za 10 €,uplne pre male deticky...

dugyna
3. jún 2010

@elko69 elko ani nehovor dneska mm kupil malej kolotoc nad postielu a potom este takeho handerkoveho plysaciaka a plysacika ako hrkalku a co mysli ci chcel nas hafan?? no ukradnut to chcel chodil strane nenapadne...

elko69
3. jún 2010

@romcag ale budes vediet neboj ..casom uz..

jjana17
3. jún 2010

@elko69 ja neviem my sme kupili digitalny v lekarni a segra ma taky ten dudkovi a ten kupila v kauflande za nejakych 12€ a je s nim velmi spokojna, aj teraz ako idu malemu zubky a potrebovala si ho premerat aj v noci tak bola rada ze sa ani neprecitil

elko69
3. jún 2010

@dugyna hehe to aby ste vzdy aj jemu nieco kupili ked budete kupovat pre malu aby nezavidel a nekradol hracky 😀

romcag
3. jún 2010

@elko69 - no veď verím tomu.. júj.. len neviem ako vydržím do konca mesiaca, kým pôjdem na kontrolu... až viem, či je všetko v poriadku ☹

elko69
3. jún 2010

@jjana17 ja mam tiez ten dudlovy ale co ked ho bude vypluvat?????potom mu nemam ako zmerat teplotku...rozmyslam ze ho kupim asi preistotu..

elko69
3. jún 2010

@romcag toho som sa aj ja obavala a vzdy kontroly boli az po mesiaci tak to bol strasne dlhy cas ale da s ato zvladnuta hlavne nemysliet na nic zle...

jjana17
3. jún 2010

@elko69 no prave som pisala kamaratke a ona vravela ze ten teplomer z lidlu je super, ze jej mamina ho pouziva na porodke takze si ho kludne kupte.

romcag
3. jún 2010

@elko69 - veru je to otras.. teraz idem 28.6. to ma aj porazí do vtedy... a hlavne, po tom zážitku nemocničnom ☹ teraz obavy ešte väčšie. No snáď to nejako vydržíme ..

elko69
3. jún 2010

@jjana17 no musim tam skocit lebo sak dnes ho asi dostali a ludia ho brali tusim aj...

@romcag no to ja mozno uz budem mat aj po porode ked ty mas teraz poradnu najblyzsiu 🙂

romcag
3. jún 2010

@romcag - no ty už budeš mať Kubka aj v náručí, kým ja budem čakať, aby som vedela, či je všetko v poriadku ... dúfam, že bude

jjana17
3. jún 2010

@elko69 no ved je v dobrej cene a ze ked je aj dobry, ako do lidlu sa oplati chodit na tieto veci, fakt da sa dobre kupit
ja ked som tam robila tak to ked prisla akcia na takyto tovar to bolo raz dva prec

romcag
3. jún 2010

@elko69 - tá pošta patrila tebe.. a ja som to poslala sama sebe .. xixi .. no dobrá som čo? 😀

dugyna
3. jún 2010

@elko69 presne to sme sa s mm dnes bavii ze malej bude kradnut hracky 😉 ..inak on je zamilovane do kazdeho plysaka..takze on ked ho nikto nevidi tak chodi aj mojich kontrolovat 😀

elko69
3. jún 2010

@romcag no mozno budeme pretahovat aj ebo sak nejako sa nema k nicomu,a ty sa neboj tolko...aj ked aj ja som bola taka ustrachana 😒 domyslela som si ze to bolo premna 😀 😀 to sa aj mne stava obcas napisat spravu samej sebe...

@dugyna tak budete asi musiet davat pozor aby sa spolu o hracky neskor netrhali 😀

dugyna
3. jún 2010

@elko69 😀 😀 😀 no on bude malej brat a hrat sa snou 😀

elko69
3. jún 2010

@dugyna no est eze nemam hava doma,ale zase malmu Jakubkovi bude brat hracky jeho o dva mesiace starsia sestranica asi...

dugyna
3. jún 2010

@elko69 ale nam havo bude malinku aj strazit nielen jej brat hracky 🙂

romcag
3. jún 2010

@elko69 - to vieš, to ja už asi som prepracovaná s toho nič nerobenia 😀 a neboj.. to tak býva.. najprv sa mu nechce..a zrazu taký zlom a z hodiny na hodinu bude medzi nami 🙂

vejula
3. jún 2010

čaaavte kočky 🙂

vejula
3. jún 2010

a tu nikeho ☹ tak niiič

zuzumajko
3. jún 2010

brrrr baby prave som prisla z kostola a vonku aka kosa!! hned som vymenila ponozky za hunate, dala sa do pyzama a zabalila sa do deky pred telku 😀 toto uz fakt musi prestat toto pocko 😠

vejula
3. jún 2010

@zuzumajko jej dnes je sviatok že??? Som uplne zabudla, ja už ani nevie aky den je, som strašne časovo dezorientovana 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre