Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

maminakatka
22. jún 2010

@mimi21mimi no vidis ,ze si zvladla ,som hovorila 🙂 a ani nic nerobila ,ze ? 😀

tadotami
22. jún 2010

@mimi21mimi k nam od trnavy prisiel dazd.nemozete si to tam nechat?nemam kam pradlo zavesit.

tadotami
22. jún 2010

uz je to tu zase.kurnik.upratovaci maraton.som asi slahnuta ale unavena som jak pes a len by som upratovala.je to normalne?

jjana17
22. jún 2010

@mimi21mimi no ja ked idem k zubarovi, to jak na popravu , den pred tym nespim a taka som spotena ked od tade vychadzam ako keby som maraton mieru odbehla,,,xi
vies co hrozne je fuka jak slahnute a zacalo aj poprchat,,takze vsetko davam na susiak a do bytu
to oblecko to je hrozne a teraz zvlast cez leto, mas na sebe jedno tricko a hned aby si ho dala do prania co je mokre,,,

jjana17
22. jún 2010

@tadotami tami mna to tak chytilo cez vikend,,,,,mm maloval spalnu, ja som malovala malemu postielku potom sme upratovali, no ja uplne do toho cela paf, potom som si spomenula na tvoje slova ze pred porodom mavas vzdy upratovacie chute ,,,,tak som zmiernila tempo,,,xixi

tadotami
22. jún 2010

@jjana17 stale rozmyslam nad tym menom.jedine co tomu krpcovi nemozem urobit je aby mal narodky a meniny spolu.tak som sa rozhodla ze keby sa narodil v piatok bude to adrian.ked iny den tak tadeas.nikomu doma o tom nepoviem.a hotovo.

jjana17
22. jún 2010

@tadotami a vy ste doma nesedeli spolocne nad menom?? ci len cisto tvoja volba je meno tadeas

tadotami
22. jún 2010

@jjana17 moja a tamarkina.mm vybral tamarku a teraz si chcem vybrat ja.a hotovo.

maminakatka
22. jún 2010

@tadotami ahoj Tami aj Adrian je pekne meno 🙂

tadotami
22. jún 2010

@maminakatka aj mne sa paci.ale to len keby sa v piatok narodil.

maminakatka
22. jún 2010

@tadotami ale tak ked si pisala stredu ,tak sa to hadam podari 🙂 k Tamarke mi viac pasuje Tobi 😀

jjana17
22. jún 2010

@tadotami no ved jasne inak to sa mi paci ked su surodenci tak zladeny menami,,,este aj tobias by sa vam hodilo

tadotami
22. jún 2010

@jjana17 to nechcem.je to velmi pouzivane meno v tejto dobe.

jjana17
22. jún 2010

@tadotami no to je pravda,,,,,,,

tadotami
22. jún 2010

je tu niekto?

tadotami
22. jún 2010

hm tak nikto.tak aj ja idem.

dugyna
22. jún 2010

@janefonda no tak sak snad by som aj v aute nakojila..ako ze by sme mali po ceste taku pauzu len ako cik..lebo nemame u koho po ceste na vychod stat..ale my by sme asi ja tak cestovali na noc...alebo teda na vecer..
ja verim ze nam to jane v tych skolach dobre dopadne..

mimi21mimi
22. jún 2010

@tadotami Hehe len u nas zacalo az teraz prsat ... resp len tak poprcha... to nebolo od nas 😀

@jjana17 Noo ja zas periem najcastejsie manzelove veci z treningov, ktore ma styri krat tyzdenne, lebo inak je tu strasny smrad 😀
Ale najkrajsie to tu aj tak vonalo, ked som prala beeejby vecicky 🙂

moniciak
22. jún 2010

mate niekto skusenost s plavanim na zaciatku tahotenstva??? 😉

hmla
22. jún 2010

ahojte,
je tu niekto ? 😨

liv1
22. jún 2010

caute baby, prisla som sa pochvalit,
prietoky v poriadku, krcok v poriadku, babula ma medzi 1600 - 1800 gramov, a je vacsia o 8 dni ze vraj.

@dugyna a tot otazka na teba pani doktorka dugy 😉 . pred 4 dnami na ultrazvuku mojej dr vysli ine hodnoty, a uz vobec nie ze je vacsia. nie je to cudne? ze 4 dni taky rozdiel, a ze dnesny ultrazvuk ukazuje 32+nejake dni je tam napisane hadlock? Tak trochu ma to znepokojilo ale snad je to ok.
@moniciak ja nemam s tym skusenosti, ale kvoli zapalom sa neodporuca. aspon nie v bazene a jazere..

hmla
22. jún 2010

@moniciak my sa chodievame kúpať,viem,že sa to neodporúča , ale boli sme len párkrát,i keď nikdy nevieš,čo si sadne práve na teba

elko69
22. jún 2010

@hmla ale budeme sem chodievat neboj :D

jjana17
22. jún 2010

@mimi21mimi tak to mas pravdu to je krasna vona

elko69
22. jún 2010

@dugyna takze buduci tyzden uz bude mamcou aj ty???? 🙂 no uy sa tesime..
@mimi21mimi kedy ides uz do nemocnice???a ku komu?

hmla
22. jún 2010

@elko69 to je milé od vás,že si ešte sem tam spomeniete aj na nás 😅

elko69
22. jún 2010

@zuzumajko to moze byt z toho ze sa obavas toho byt mamickou a vsetkeho s tym spojene co je...hormony naplno pracuju a obavy su aj n amieste,myslim ze kazda buduca mamina sa boji a moze sa to odrazit aj na snoch..neboj nic sa nestane,nemysli na to uz...

elko69
22. jún 2010

@hmla ale spomenieme len niekedy ti nasi drobci si vyzaduju trosku viac pozornosti takze uz nieje mozne sem chodit az tak casto ako predtym 😒

jjana17
22. jún 2010

ahojte, ako tak pozeram dugy som tu nevidela dlho,,,,,,zeby???

hmla
22. jún 2010

@elko69 veď to mi je jasné , že tu nemôžete tráviť toľko času ako ja 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre