Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
21. sep 2009

no vidíš lebo si ho ošalila, že bude pizza a su špagety 😀 😀 😀 aj chlapi maju intuíciu 😀 😀 😀

slovakia13
21. sep 2009

ahoj herecky
tak garicka vidis ste ok 😉
inak dnes v noci nam zobrali do porodky prvu novembrovku,baby uz sa to strasne blizi 😝
a ja idem varit kapustove halusky 😀 😀 😀 mam kyslu kapustu z polskeho obchodu 😉

inka28
21. sep 2009

ahoj slovakia ani som ta nespoznala podla novej fotky, uz sa ti to krati ako sa mas?my sa mame fajn az na to ze mam stale svalovicu na stehnach a neviem z coho, asi ze som taka tazka uz 😀

slovakia13
21. sep 2009

ahoooj
ako? babo poslucha?
ja idem akurat varit a moc sa mi nechce,strasne dlho si tu nebola

inka28
21. sep 2009

ja uz len sem tam sem pozriem, babo poslucha som ako slon ale nevadi 😀

miroslava89
21. sep 2009

ahojte ja vas dneska nestiham makam ako fredka 😝

vefi89
21. sep 2009

Gulky kde sa skryvate? 😀

garonka
21. sep 2009

čauko vefi, ja konečne odychujem 😝 a ty si sa ako dnes mala?

miroslava89
21. sep 2009

ja som tiez tuu..alee konecne sedim na riti a som neeskutocne stastna ze nie v aute za volantom 😝

garonka
21. sep 2009

servus Mirka, čo si dnes s autom behala cely deň? a k lekarovi na utz kedy ideš?

garicka
21. sep 2009

aaaaaaaaaaaaahojte 😉

garonka
21. sep 2009

ahoj drahaaaaaaaaaaaa kde si bola cele poobede? dufam, že si ležala s nohami hore 😀

garicka
21. sep 2009

som vegetila, drahý pri mne poobede driemal lebo ho zmorili jahody, sadil ich. pozdravuje vás andrejuska, že sa tu zajtra zastaví... a teraz tu ešte nie je, tak som zapla PC.... zajtra budem mať koníka zapnutého už od rána, lebo ide hneď ráno do KE robiť si zváračský preukaz, tak do tej tretej budem sama, neviem ako si zvyknem keď začne robiť a každý deň pôjde do roboty ráno o piatej a príde až večer o pol siedmej... 😖

miroslava89
21. sep 2009

garonka cely den z ke domov a naspet..stale drahemu daco trebalo z firmy tak som soferovala ako keby som zato bola platena... 😒 .. a na utz este skoro.. az niekedy 1.-2.oktobrovy tyzden..

garicka
21. sep 2009

mirka to zbehne, sa teším s tebou 😵

počuj ty sa teraz riadne nabeháš s autíčkom 😅 si otvor potom taxislužbu 😀 chodíš ráno stále na šiestu?

garonka
21. sep 2009

jaj moja a andrejusa ti odpisala na IP? a ako jej dopadol morfo utz nevieš? som ja ale zvedava 😅

aj ja budem mať zajtra cely deň zapnuty notebook a rovno do piatku od zajtra som s havom a chrustikom sama doma 😎 drahy mi dnes navaril, umyl okna aj zaclony povešal, a dostal priepustku na čapovane pivko 😀

si zvykneš jak pôjde do roboty na cely deň môj ide rano na siedmu a každý deň pride o piatej hoci by mal končiť o tretej, a najhoršie je ak sme doma vegetíme mu zavolaju, že treba ľudí do práce, rýchlo svojich ľudí pozháňa, ide i on a je celu noc v práci 😠 jasne, že sa nevyspí len dve hodinky a zas ide na siedmu do roboty, a bojím sa o neho niekedy až až lebo cely deň beha autom 😒

garonka
21. sep 2009

Mirka aspoň ti deň skôr zbehol 😉 a dnes bolo celkom krásne a zajtra hlasia teplejšie 😉

no tak to sa teším keď pôjdeš na utz 😵

lubka89
21. sep 2009

ahhoojte🙂

garonka
21. sep 2009

lubka ahoooooooooooj 🙂

zazalienka
21. sep 2009

aaaahojte baby.. také bryndzové pirohy som uvarila, a samozrejme napráskala sa, že ledva fučím.. aj s anglickou slaninkou opraženou🙂))

lubka89
21. sep 2009

ahojte ako? o com tu je rec ? nechce sa mi to vsetko citat

garicka
21. sep 2009

ansdrejuskine krvné testy sú OK, na morfo ešte nebola, sa teším keď tu zajtra príde na chvíľku, ju aspoň vyspovedáme 😵

garicka
21. sep 2009

zazi
ale mi robíš chúťky... ja som ešte nikdy nerobila bryndzové pirohy, robia sa dlho a ťažko?

garonka
21. sep 2009

lubka len kecame kecame kecame 🙂 ja som sa nedavno pripojila nik tu nebol cele poobede 🙂

garonka
21. sep 2009

gari a špagety ste mali? ja pcham do seba rožok s maslom a medom 😀 dnes len jem somariny ale zdrave somariny 😀

zazalienka
21. sep 2009

mám dobrý recept, nie je to také hrozné.. noo? ako u lekara? vidis, nemusela si stresovat s balenim🙂

lubka89
21. sep 2009

ahha 🙂

garonka
21. sep 2009

zazi čaukoooooooooo, mňam pirohy 😝 vy stále take fajnoty varíte 😝

garonka
21. sep 2009

lubka a aky si mala deň?

zazalienka
21. sep 2009

garonka ja mám fainovú papuľku.. aj môj synáčik má také rád.. dala som si trošku pivka a čakám že poletím na WC...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre