Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
26. sep 2009

vefi ja nesmiem mastné 😉

lenocka84
26. sep 2009

vefi ahooooj
dakujem za privitanie

babule je tu niekto aj z BA?

garonka
26. sep 2009

gabi no jasne, my dve povymetame obchody raz dva a ani sa nezanesieme domov a myslím to vážne, a aj na kavu Caro prideš ku nam 😀 😀 😀 lebo ja ťa tu očakavám 😉

kuk do albumu 😉 iba som hryzatko zabudla dvaknuť 😠 ja som už zabudliva

vefi89
26. sep 2009

Garonka, tak to mas potom krute ☹ ja by som bez mastneho nemohla...Ale ty toho vela nemozes, ako tak stale pises, ty mas nejak dietu??

Inak ja idem v pondelok o pol dvanastej na UTZ, tak nam drzte palceky

garonka
26. sep 2009

vefi, no masne mi nechyba aspoň nepriberiem blaznivo 😀 stravujem sa zdravo 🙂 no nieje to už dieta aku som mala ale snažím sa jesť veľa zeleniny, ryby, kuracinku a ovocie a namiesto sladkého mi zachutili musli tyčinky mňam a detská vyživa 😀

vefi a ja idem na utz v utorok 😉 drahy ma meniny tak bude mať darček 😀

garonka
26. sep 2009

lenocka ja a garicka sme košičanky 🙂 a konečne je tu aj nejaka babuľka z BA 😉

vefi89
26. sep 2009

😀 😀 Aj ja dnes k veceru pohadzem do albumu nakupy 😀 😀 som nedavno kupila matrac do kociaru, na chrbticuu, aby nemal Misko hrb

Lenocka nemas za co 😀

vefi89
26. sep 2009

Garonka, tak to mate super vyratane.. 😀 mnaaam detska vyziva, tu milujem od malinka

garonka
26. sep 2009

vefi aj vy budete mať Miška? ci pánečky aj zazi aj garička aj ty, len ja odmietam to meno 😀 som nechcela aby sa maly volal po ocovi a svokrovi i dedovi i pradedovi a neviem ešte po kom 😅 bude Tobiás a hotovo 😀

garicka
26. sep 2009

garonka, vefi nemáte náhodou rovnaký dátum narodenia? 14.6.? super ďalší blíženec do partie. vefi tiež si taká mierne šibnutá ako ja? aj keď môj by to mierne riadne okomentoval... 😀

garonka
26. sep 2009

ja mam narodky 8.6 a som zvedavy blíženec a tiež sem tam troška šibnuty 😀 😀 😀

vefi89
26. sep 2009

ja som blazon od narodenia, ale to je asi v tom znameni. 😀 😀 dobra partia sa tu stretava, to akoby sme mali vsetko spolocne 😀 a aj vase polovicky su v juli?

Garonka, ano Misko, lebo drahy chce strasne meno na M, aby mal iniciali ako on, a kedze Martin uz je, tak bude aj Misko 😀 😝

garonka
26. sep 2009

vefi i môj manžo je julovy je typicky rak 😀

garonka
26. sep 2009

gabi už si kukla albumík vankuš a moje faldíky ? 😀

vefi89
26. sep 2009

Garonka, moj je tiez julovy, ale Lev, aj v knihe osudu pisali, ze blizenci a lev je najlepsia kombinacia 😀 😀 ale tiez tam pisali, ze blizenci su vazny 😀 😀 a ja taka nie sommm

garonka
26. sep 2009

čo vážni? veď ja sa furt rehocem no viem byť aj normalna a slušna ale inteligenciu nezapriem 😀

vefi89
26. sep 2009

idem si zarobit cesto a povesat pradlo a pridem!!!

garonka
26. sep 2009

Gabiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kde si zmizla?

vefi89
26. sep 2009

Garonka aj ty si inteligent??

garonka
26. sep 2009

no jasneee inteligentna som a šarmantna 😀

garicka
26. sep 2009

vefi, my sme asi všetci inteligenti 😀 😀 hej aj môj je júlový ale rak, a rak a blíženci.... asi neutrálny pár. ale počula som aj to že by sa nemali dávať dokopy ľudia čo sú ich znamenia vedľa seba (dúfam že ste ma pochopili 😀, lebo ja by som sa asi nepochopila ) ja som zdrhla k môjmu na gauč do obývačky lebo si ľahol tak nech si ho užijem ak náhodou budem v nemocke, už teraz mi chýba....

luci idem hneď mrknúť do albumu

vefi89
26. sep 2009

Aj o mne si vzdy mysleli, ze som inteligent, ale bohuzial moj brat je este vacsi 😀 😀 ale oproti mojej polovicke som zozrala mudrost sveta 😀 😀

Garicka, nikde nezostanes, prides domov aby si tu mohla byt s nami 😉

garicka
26. sep 2009

luci

aj ja som sa včera takto fotila, ale som to aj hneď zmazala lebo by bol vyslaný tím na záchranu williho 😀 😀 😀 joj to pol uhol pohľadu na to moje brucho 😀 😀 😀 😀 😀 no aspoň som sa na ňom pobavila keď som už tu včera večer bola doma sama....

a ty kde máš nohy? pod perinou? lebo mi to nešlo do hlavy z akého uhlu si to fotila 😅 . ale tak tiež ste narástli. počkaj až budeš jak ja, potom tiež budete takí pekní 😉 okrúhli

vefi89
26. sep 2009

lenocka a kde si zmyzla??

garicka
26. sep 2009

baby idem k drahému bo zas dostanem pucung že sa tu len rehocem pri PC 😝 . čafte zatiaľ

garonka
26. sep 2009

gabi čaukooooooooooooooooooo ja zas pridem až zajtra idem dnes k maminke aby som nebola zajtra sama doma, drahy ide het 😠

tak pa vam všetkým a krásny vikendík 😉

garicka
26. sep 2009

garonka,

a zajtra tu budeš chvíľku? ešte trošku pokecať..... k večeru, môj zaspal pri telke tak si ideme s miškom spraviť kávičku a asi aj popostieľať...

baby idem aj ja offky lebo tak za hodku aj niečo chcem ísť do jasova.... ale večer sa zastavím, možno tu aj niekto bude.

prajem pekný víkend 😵 😵 😵

vefi89
26. sep 2009

Potom mi kuk do albumu, dala som tam vecicky 😀

garicka
26. sep 2009

vefi

tie vecičky sú úžasné. sa mi veľmi páčia.... a bruško máš zlatunké, to ty si písala že si veľa pribrala? mne sa veru nezdá....

vefi89
26. sep 2009

garicka

ano, to ja som pisala, lenze na mne to nie je vidiet. Ja som bola predtym ako troska som mala 54 kg a teraz zrazu 66 😀 😀 a dakujem 😀 pekny dnik prajem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre