Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

supi
26. sep 2009

Lenocka84 aj ja som z Ba 😉

miroslava89
26. sep 2009

ahojte🙂 ja akosi dnes pridem k pc a hned aj odidem..ach jaj..

miroslava89
26. sep 2009

ahojte nikde nikoho??... mne dnes bolo otrasne zle 😢 ale aspon wc misa nebola sama sa s nou niekto aspon mohol porozpravat 😒

garicka
26. sep 2009

ahoj mirkaaaaaa

garicka
26. sep 2009

mirka a aj pri prvom tehu ti bývalo tak zle? ja som to našťastie nezažila (klop, klop) a tlak sa ti upravil? inak trošku som sa dnes šalila s foťákom tak môžeš mrknúť do albumu 😉

miroslava89
26. sep 2009

idem mrknut fotecky🙂

pri prvom tehu mi byvala zle az prilis☹ ale tam to bolo este stupnovane stresom a tak dalej... a tlak dnes ako tak uz v norme dve dni som prelezala v posteli...ale uz dobre.🙂

miroslava89
26. sep 2009

pardon dva dni..

miroslava89
26. sep 2009

gabi mne sa velmi pacia tie tienove fotky🙂 ale uz mas krasne brusko 😵

garicka
26. sep 2009

aj mne sa páčia asi najviac...., juj teraz mi po hlave chodí len nemocka a utz čo idem naň v pondelok a to že tam budem asi 10 dní tvrdnúť.... tak preto robím teraz také somariny ako fotky, lebo už nevládzem sa sužovať, tak si pripadám ako strelená že sa rehocem odkedy mi doki povedal že mám ísť do nemocky.... asi mi už fakt šibe z tých 5 mesiacov čo som sama doma... ďakujem za kompliment za bruško, vlastne to je miškova zásluha, on tam rastie 😉

mirka skús si kúpiť sušený zázvor, a počula som že existujú aj zázvorové lízanky. o zázvore hovorili aj v markíze v teleráne že pomáha tehulkám pri rannej nevoľnosti. a myslím že som ho videla aj v optime tam kde je ovocie a myslím že bol pri sušenom ovocí...

mi vypadával net, tak preto píšem až teraz. idem pozrieť superstar a ráno som zas tu, števo ide o šiestej na huby, tak už od piatej som hore 😨 ...

papa a dobrú nocku prajem

miroslava89
26. sep 2009

preco ides do nemocky??..ja som trosku mimo temy 😔

mna zazvor ani nenapdol dakujem za radu🙂 skusim ho niekde pohladat len ci nezabudnem...

prijemne pozeranie superstar a dobru nocku🙂

blondy12
26. sep 2009

Ahojte babenky,

som prvy krat tehotna, v 10.tyzdni asi, zatial som bola iba na zaciatku tehu u doktora, a idem az v 12.tyzdni na prve sono (/teda druhe, na tom prvom bolo uz vidiet bit srdiecko, ale bol to nejaky 6,7 tyzden), chcem sa opytat ci sa teraz robia geneticke testy?alebo nejaky iny typ vysetrenia? trosku mam strach z vysledku ale to asi kazda, hlavne ja zatial ani necitim,ze som tehotna, ziadne nechutenstvo, znebolo mi ani raz zle (nastastie) az na unavu, ktora ma niekedy premoze,

vefi89
27. sep 2009

Blondy, neviem ti povedat, ci sa robia geneticke testy, nakolko ja sa o to nezaujimam. Ale s tym, ze ti nebyva zle a necitis, ze si tehu si nic nerob. Ja som mala to iste, ja som o nicom nevedela a na to, ze som tehu som prisla az v 10 tt. ja som bola prvy krat na sone v 12 tt, a vydela som len akusi machulku. Brali mi krv na vysetrenia ako Toxo, Hiv, Syfilis a pod., asi do siesich skumaviek.Ale na kazdej poradni ta caka moc, tlak, vaha, vysetrenie lekarom. ja idem napriklad zajtra na morfo, kde by sa mali ukazat vady plodu Nestrachuj sa, ak si nebudes nic namyslat, nemalo by sa co stat plodu. A gratulujem k tehulkovaniu..

Gulícky, kde ste vsetky??Sa flakate len preto, ze je dnes teplo??

Garicka, ved si pisala, ze rano prides a nevidno ta 😀

garicka
27. sep 2009

ahojte

len nakuknem a idem preč, lebo dnes mám náladu pod psa ☹ malý ma kope strašne nízko a ja sa bojím... dnes som mala pocit že niečo zo mňa vyjde lebo som 2x cítila také ako keď som mala mršku a vychádzali zo mňa hrudky krvi.... ale bolo to už pred cca 4 hodinami a odvtedy nič tak dúfam že vydržíme do zajtra rána, fakt je mi celý deň do plaču, hlavne keď si pomyslím že malý ma dnes tlačí dolu a bojím sa veľmi či sa nezačnem otvárať. ☹

vefi89
27. sep 2009

garicka, chod stym hned na pohotovost, krv nie j dobre znamenie, radsej skoro ako neskoro!!

vefi89
27. sep 2009

garicka, neviem ci si zmyzla, alebo nemas naladu... Ja som ti chcela len jedno. Vzdy je lepsie porodit v 7., ako v 8. mesiaci. 8. mesiac je najrizikovejsi a vtedy najcastjsie dochadza k tomu najhorsiemu a najsmutnejsiemu. Ak by si nahodou isla zo 7. mesiaca, Misko bude v inkubatore pokial si nenaberie svoju vahu. Ale prosim ta, len sa nestresuj, nech si neublizite!!

garicka
27. sep 2009

vefi ale ja nekrvácam..... to len som mala taký pocit ako pri mrške keď som krvácala... sorky ako som ťa poplietla.

ja som zmizla lebo pozerám telkáč 😵 vefi to o tom 7. a 8. mesiaci viem, len dúfam že dôjdeme aspoň do 36tt...

lubka89
27. sep 2009

ahojte baby🙂 ako sa mate?

garonka
27. sep 2009

ahoj lubka ja som tu 😉 no mam sa akosi čudne, na obed som sa veľmi prejedla a ty ako tehuľkuješ?

garicka
27. sep 2009

čau luci aj ja som tu teraz zakukla

garicka
27. sep 2009

včera som zasa fotila tak sa môžeš mrknúť

garonka
27. sep 2009

jej ahoj moja no som akurat dočítala že maš dneska blby deň, Miško neposlucha? či ťa aj v podbrušku bolí?

garonka
27. sep 2009

jaj no akurat kuk že ty maš krasnu fotku aj ja sa musím cvaknuť 😀

parááááááááááda ta je super tehuľkovska ako sedíš na tráve a držíš si bruško 😉 ja niesom fotogenicka 🙄

garicka
27. sep 2009

no teraz je to už oK, ale ráno ma bolelo keď tam kopal, je neviem čo mu bolo že bol tak nízko a pritom som ani nestála rovno ako som vstala tak začal kopať také ostré som cítila tiež.... už aby som bola na tom utz, lebo som nepokojná z toho. a dozvedela som sa že aj moje krsniatko ide zajtra ležať do šace - mu budú vyberať mandle cez narkózu tak ho pôjdem aspoň pozrieť keď tam ostanem ležať, keď ma pustia sestričky

garicka
27. sep 2009

ani ja nie som, ale tak čo už, na plastiku nemám 😀 😀 😀 idem zasa ľahnúť potom sem mrknem...

garonka
27. sep 2009

juj len nech pekne sa drží v brušku 🙂 buď pokojna zajtra uvidíš čo na utz bude len povedz doktorovi aky si mala dnes pocit, ja zas citím svojho nejak menej ale kamoška lekárka ma ubezpečuje, že zatiaľ citím pohyby nepravidelne, no ja sa do utorka zošalím keď idem na utz.
Aspoň nebudeš sama v nemocke a neboj pustia ťa na par minut k nemu, zas nemôžeš furt ležať

garonka
27. sep 2009

gabi oukeeeeeeeeeeeej 😉

lubka89
27. sep 2009

ahojte ja som sa tiez tak som plna a nemozem sa hybat 🙂 a vam tak teraz chuti ?

garonka
27. sep 2009

ja si trocha odychnem nejak som sa dnes prejedla 😅

lubka89
27. sep 2009

ahhha a ja som bola od stvrtku u nasich a vyjedla som im celu chladnicku🙂

garonka
27. sep 2009

lubka mne ani nie len mamina taky fajnovy obed uvarila že som si dvakrat naložila 😀 😀 😀 sladke nemôžem ale musli tyčinky jem až až 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre