Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
27. sep 2009

hehehehe a ta nepokarhali, že teraz čo oni budú jesť? 😀

lubka89
27. sep 2009

a nie v pohode mamina uz chcela volat priatelovi ze aby si prisiel pre mna 🙂 😀

garonka
27. sep 2009

podarená 😀 mňa zas moja tak nabalila akoby sme doma nemali nič, no džusíky, jablčka, šunku no aspoň mám zásoby len sa musím krotiť sa neprejesť 😝 a som si kupila aj 100% pomarančový a mrkvový džus jeden za 2 € drahy ale fajnový

garonka
27. sep 2009

lubka a kedy maš poradňu?

lubka89
27. sep 2009

ahha tak fajn a nevies nejaku stranku o knihach o tehotenstve?

lubka89
27. sep 2009

vies co az 8 .10

garonka
27. sep 2009

chceš si kupiť knihu? ja som si kupila tuto Perfektna kniha o matke a dieťati pošlem ti link

ja idem už teraz v utorok a bojím sa ako čert kríža 😔

lubka89
27. sep 2009

dakujem ale nemas sa coho bat 🙂 ked sa nebudes bat tak to dopadne dobre

garonka
27. sep 2009

http://www.martinus.sk/?uItem=35255

ja som si ju objednala z toho knihkupectva a je dobra

garonka
27. sep 2009

no dufam, dufam, že bude dobre 🙂

garicka
27. sep 2009

práve som volala s bratrancom tak oni tam idú ráno a pooobede aj hneď domov. inak dnes nám volala švagrinina svokra že majú pre nás modrosivý kočiarik vraj ako nový.... tak som zvedavá možno nebudeme musieť kupovať, aj keď neviem v akej kvalite je...

lubka
ja som mala vo štvrtok strašne žrací deň 😖 som cez pribrala cez jedno kilo, len som tak čumela na váhu...

lubka89
27. sep 2009

no tak dakujem a je tam vsetko ? ci nie?

garicka
27. sep 2009

luci aj ja mám takú istú knihu mi ju požičala kamoška, zasa máme niečo rovnaké 😅 😉

lubka89
27. sep 2009

ahhha a ja som sa tak prejedla ze som si vecer nemohla ani do postele🙂 😀

garonka
27. sep 2009

lubka no v tej knihe je doprodrobna rozpisane každý mesiac za mesiacom 😉 len mne tam chybali informacie o pečeňových testoch akoby to nikto nikdy nemal ale sa da preštudovať vkuse ju listujem mam až 3 kihy o tehu 😝

garonka
27. sep 2009

no gabi my sme mali byť asi nalepene na seba nie? 😀 😀 😀 😀 😀

a kočiarik uvidíš aky je, ak je kvalitny a zachovaly tak ho kľudne ber ak nie kupiš novy a aky si chcela ten X lander?

garicka
27. sep 2009

lubka
mne sa tá kniha zdá výborná, ti každé 4 týždne popisuje ako sa vyvíja mimčo, ako sa vyvíjaš ty, aké zmeny ťa čakajú, ale ešte som nepozerala stránky o pôrode ani o detičkách ako sa v ktorom mesiaci vyvíjajú. ale myslím že stojí za to ju mať doma....

a dostala som tiež jednu knižku od kamošky "Nová kniha o matke a dieťati", ale tá je už skôr na čas kedy sa drobec narodí lebo o tehu tam veľa toho nie je a ani o mimču v brušku tam veľa nepíšu....

garicka
27. sep 2009

hej pozerali sme X-lander čo má vpredu 2 a 2 kolieska.... idem zasa ľahnúť a asi zasa začnem baliť veci už....

lubka89
27. sep 2009

tak dakujem asi si ju objednam🙂

garonka
27. sep 2009

je to dobra kniha ja ju stále listujem ako román 😀 a som sama domaaaaaaaaaaa drahy šiel na hokej mne sa nechcelo 😅

lubka89
27. sep 2009

ahha tak to mas dobre aj ja som sama doma 🙂 moj isiel niekde robit pocitac. on je taky maniak 😉

garonka
27. sep 2009

no už mi je za ním smutno, cely deň bol preč a mali sme ísť na hokej ale mne bolo akosi blbo som sa veľmi prejedla hoci som nejedla ťažké jedla ale s chuťou som do seba natrepala mamkin obed a jablčkový kompót, tak sa mi už nechcelo chystať 😵

maš predstavu aky kočiarik si kupite?

lubka89
27. sep 2009

ale aj hej 4 kolesovy ale este je cas na to

garonka
27. sep 2009

idem si odychnuť lebo ku večeru ešte musím niečo zajesť aby som vzala tabletky 🙄 paaaaaaaaaaa

lubka89
27. sep 2009

paaaa

garicka
27. sep 2009

ahojte baby ma oddychujte 😉

lubka89
27. sep 2009

ahoj ja som tu ale zaroven odichujem

garicka
27. sep 2009

ahoj lubi, som simyslela či si si nešla ľahnúť 🙂

lubka89
27. sep 2009

ale kde 🙂 ja som tu cely den

garicka
27. sep 2009

zajtra ideš do robotky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre