Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

miroslava89
28. sep 2009

ja mam zabavku sak konecne po dvoch dnoch som tie testy ukradla od draheho😀. mi ich nechcel dat 😝

nehnevam ja robim aj pri pc..zatial ahoj🙂

miroslava89
28. sep 2009

babenky inac kde je andrejusa? a zazalienka?bud som ja vol alebo som ich tu davno nevidela naozaj 🤐 😨

zazalienka
28. sep 2009

ahojte, už som tuuu... ideme konečne dopozerať Anjeli a démoni.. teraz som sa zastavila, osprchovala a sadla.. no cez deň už vôbec nestíham...

vefi89
29. sep 2009

Bree ranko gulky 😀 😀

Garonka, drzim ti palce, tak sa ponahlaj domov 😀 😀

garonka
29. sep 2009

ahojteeeeeeeeeeeee som doma 🙂

utz dopadol dobre, maly sa šantil 🙂 nato že ho nejak nepravidelne citím 😀 to bude ale beťár 😀 zodpoveda 20tt tak ako ma, len jedno ma vytočilo, urobila mi fotku a na nej len čierna machuľa 😠 vravím doktorke to je čo? tak že sa schoval 🙂 tak 5 € za čiernu machuľu? to nemôžem dať drahemu ako darček a tak chcel fotku do dokladov tak nema nič 🙂

vefi a ty čo tak skoro buntošiš? čo dnes varíš? ja mam na obedík od včera zemiakovu kašu, stehienka na prírodno 🙂 a hruškový kompót mňam, idem zavolať našej garičke či nespí 😀

lenocka84
29. sep 2009

dobre ranko zelam

garonka
29. sep 2009

lenocka ahoj ahoj 😉

vefi89
29. sep 2009

Garonka ahoj!!

Ja som ti vravela, ze sa nemas coho bat. tak nakoniec budes mat betara nezbedneho. Ved ja som si tiez nedala spravit fotk,lebo este to aj tak obre nie je vidiet. Si pockam na 30tt a az potom budem ochotna za to zaplatit.
tak skoro preto, ze muzovi rano kavu varim a deti chystam 🙂

neviem vobec co dnes varim. Vyplata meska 2 tyzdne, dlznikov mame kopec, ale samozrejme nkto nema aby vratil a ja 10 euro na 3 dni. Takze asi len dake zeleninove humusy ☹

garonka
29. sep 2009

no len doktorka nejaka chmurava bola asi sa zle vyspala ale i počasie take šibnute je, keby aspoň slniečko svietilo ☹ no u nas takisto bieda, ja už keď peniaze počujem mi dvíha tlak 😠 môj brat nam dlhuje vyše 40 000sk 😠 tak ja si drahym žijem ako niekde na lazoch, hlavne, že si z opaska uťahujeme 😠 ja zajtra robím zeleninové rizoto 😉

garonka
29. sep 2009

som si uvarila zazvorovy čaj preventívka aby som nebola choručka 🙂 čajík mňam

lenocka84
29. sep 2009

garonka ahoj.

jej dnes si ma aj niekto vsimoooool

garonka
29. sep 2009

leni a ako sa maš? ja som nejaka rozospata asi to počasie pod psa je 🙂 normalne mi chyba slniečko 😕

vefi89
29. sep 2009

Lenocka aj ja ta vidim, ahooooooj

Garonka, ja som akurat teraz volala s muzom, lebo ma svagrina hned z rana napalila. A ze sefko mu povedal, ze si este nezarobil ani na slanuu vodu. Tak ja neviem, uz ozaj.Uz mi je do placu

Neviem preco si vsetci myslia, ze som odkazana na druhych, ale uz mi to lezie na nervy. Sa potvrdzuje stare dobre ,,Za dobrotu na zobrotu". Lebo ked sa niekomu posere auto, sme jediny, co im ho spravia, pricom je zatazko povedat to tazke DAKUJEM, svagrina mi je za vodu dlzna 160 eur,na ucte ma 8000, a este ma tu drzost prist rano za mnou a pytat prachy. to uz je nehorazna drzost a ked ju stretnem, tak bude mat fajny monolog, aby sa konecne uvedomila. Som jej dobra len na to, aby som jej strazila decka a chodila jej varit

vefi89
29. sep 2009

Garonka a u nas slniecko vykuka 😀

Lenka, ako je v Blave??

garonka
29. sep 2009

vefi mame to podobne, len ja sa nesmiem čertiť kvôli tlaku ale niekedy sa to neda 😠 aj my sme natom tak, ak niekomu treba pomôcť sme napomocni bez slovička DAKUJEEEEEEEEEEEM a to ma mrzí, a švagrinu mam taku istu mrchu ako ty len svoju som nevidela našťastie od mája lebo by som ju asi s prepačením opľula 😠 tiež som jej bola dobra keď jej trebalo deti postrážiť aby si mohla z kopytka vyhodiť, ale že maju vratiť peniaze tak som zvedava dokedy to budem strpieť ☹

heeeeeeeeeej? vy máte slnko? idem ku vám, tu je zamračené inak ja jeseň mam najradšej ale slniečkovú 😀

garonka
29. sep 2009

inač dnes maju všetci Miškovia sviatok, tak veľké gratulujem posielam malým Miškom v brušku a aj veľkým Miškom 😀

vefi89
29. sep 2009

garonka dakujeeeem 😀 😀
svietit svieti, ale nie moc silno, ale stekli 😀 😀 aj ja milujem jesen, najviac to vsetkeho, nemusi byt ani slnko. najlepsia je mikinkova pohodicka, ale nemie prsat, ked mam derave topanky 😀

vefi89
29. sep 2009

Lenocka a kde si zmizla?

vefi89
29. sep 2009

Akurat ma zacal kopkat, tak si ho asi privolala. A volala si s Grickou??ako sa ma??stale vysmiata?

garonka
29. sep 2009

joj vefi ty si podarenaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 a mam rada, keď lístie pada a u maminky treba hrabať záhradu a potom lístie paliť len teraz je zakazane robiť vatru na dvore 😀 a dáždik ani ja nemusím ale v noci keď prší tak to hej 🙂

dnes som zahlasila vojnovy stav tehu rifle nosiť nebudem su mi veľké ani opasok nemam 😠 tak riešia to tepláky moje obľubené oblečko 😀 aj jedna tehuľka bola u lekárky v teplakovej suprave tak budem i ja 😀

garonka
29. sep 2009

tvoj Mišiačik už kope a poriadne? ja svojho len mierne citím take vrtenie no kopancov sa načakam len dufam, že mi nerozkope rebra a moju pečienku 😀 😀 😀 😀

joj jasne volala, len musela potom zrušiť ale ide o jedenastej na vyšetrenie jasne vysmiata 😀 ale ju obdivujem, lebo ja som v nemocke prve dni revala, že chcem domov a ona to znáša statočne, vraj do konca buduceho týždňa ju tam nechaju alebo ju pustia skôr, mohli by lebo na koníkovi visela ako náš admin 😀

garonka
29. sep 2009

neviem čo kupiť drahemu k meninam 😒 som mu chcela dať aj fotku Tobiho ale tu čiernu machuľu asi mu nedam, a sa ho pytam, čo chce k meninám tak mi píše, že mňa, blázon a ja si lámem hlavu čo mu kupiť len taku maličkosť 😅

vefi89
29. sep 2009

garonka, s chlapmi je to tazko. My mame dohou, ze si nic nedavame. Pusu a toc vsio.
Ja som vravela, ze teplaky su najlepsie 😀 😀

misko kopka, ale viac ho citim, ked si prilozim ruku na brucho, vtedy to je akoby silnejsie 😀 lebo ho mam naopak otoceneho, tak ma akurat pätou stucha 😀 😀 ja som praveze pohyby necitila, a este ani necitim.

este ze ma Garicka tolko optimizmu 😀 😀

vefi89
29. sep 2009

musela som na chvilu zmiznut, lebo mi znova deti poslala. Prisli, vyzliekli sa, tak som ich obliekla a poslala naspat domov s okazom, ze nie som neplatena pestunka 😀 😀 ta bude naserinkana 😀

vefi89
29. sep 2009

na tej stranke tehotka.eu, som nasla matrac do postielky za 239 kc, tak rozmyslam, ze by som ho objednala z vyplaty.inak su tam krasne veci. Ty ides nieco objednavat??
dnes som dostala od svokry obliecky, ale su roztomile, ked pride drahy tak to nafoti a dam do albumu.jedny su biele s cervenymi bodkami a druhe macikove. tak aspon nieco na naladu 😀

vefi89
29. sep 2009

inak v albume uz mam dake detske vecicky, ak chces kuk. Garicka uz kukala tiez. a mi zabila, ze mam malinke brusko 😀 potvorka 😀

vefi89
29. sep 2009

Garonka, este si tu?

garonka
29. sep 2009

jasneeeeeeeeeeeeee len som listovala tehu preukaz 😉

garonka
29. sep 2009

vefi bruško maš akurat moja kamoška bola v 5mesiaci a bruško nikde a jej vravím a babo? tak je ok, akurat že ho asi v krížoch mala keď bruško nikde a teraz ma brušenko akurat guľaté 😀 ja mam tiež mini bruško inač to je faldík 😀

hej videla som ten matrac tiež som chcela objednať 😉 asi objednam oblečko ale drahemu nepoviem síce on dovolí 😀

miroslava89
29. sep 2009

halo halo kde sa tulate?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre