Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
7. okt 2009

marci, neporadim ti, skus sa pozriet do inych tem, o plodovej vode tu bola niekde tema

lubka89
7. okt 2009

21.novembra:-)
aj ja mam problem ☹ v noci ked som spala tak som dostala strasne krce do brucha a neviem ci je tov poriatku☹ ale asi nie☹

vefi89
7. okt 2009

tak to mate este casu 😀 😀

opyaj sa na tie krce lekara, ja som sa s tym nestretla

lubka89
7. okt 2009

diky🙂 no ale kym vsetko vybavime tak sa to len tak supne🙂

vefi89
7. okt 2009

aj to mas pravdu, nehnevaj sa, ale idem sa venovat drahemu.
pekny vecer

lubka89
7. okt 2009

ahoj aj tebe pekny vecer

andy_rs
7. okt 2009

noooo veru ešte tu trčím :((( bohužiaľ ale asi zavrem dneska o niečo skor ja tu nebudem sedieť do pol 10 veď aj tak už nikto nepríde, teraz mi došiel brááááácha, lebo u nás doma mi neviem z akého dovodu nejde už druhý deň net, tak zúfalý prišiel sem :D prišiel včera domov z KE lebo tam býva :D

garonka
7. okt 2009

a ste mi všetky ušli 😝

andy_rs
7. okt 2009

hmmm ja so tu

xxveronikaxx
7. okt 2009

Ahojte ako sa dnes máte

vefi89
8. okt 2009

bree ranko,

Garonka, kde si sa vcera flakala?? napisala si dvakrat a potom si zmizla ako vietor 😢 😀

garonka
8. okt 2009

vefi ahoooooooooooj blbol mi net 😠 😠 😠 a bola som do noci sama 😠 neskutočne no teraz idem ku doktorke na krv bojím bojím 😔

drž prstíky paaaaaaaaa 😉

miroslava89
8. okt 2009

dobre rano aspon vam... mna porazi porazi porazi porazi 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 🙄 a ze sa nemam rozculovat...
wrr dnes som mala ist za jednou internistkou na vyysetrenie a s vysledkami odberov- a to sa moze stat len mne ze mi spravili odbery presne na to na co nebolo treba 🙄 😠 ked ja chytim sestricku co mi robila odbery- neprezije 😠 krava pitomá 🙄

vefi89
8. okt 2009

Garonka, jasne´, ze drzim prsteky, budem ta tu cakat 🙂

mirka, nerozculuj sa, radsej sa stazuj primarovi 😉

vefi89
8. okt 2009

mirka a na co ti mali brat krv?? to ma tiez suvislost s tym tlakom??

miroslava89
8. okt 2009

vefi to som si hovorila aj ja ze sa nerozculim..ale tak mohla som vediet ci blbnelen tlak ci je este nieco blbe 😠 "uzasny zaciatok dna"....

vefi89
8. okt 2009

a potom sa cudujes, ze ti lieky nepomahaju 🙂
mala by si sa opytat lekara, preco ti nedaju in liecbu, ked toto ti nezabera. A stym krckom si na tom ako?? ci to uz lepsie nebude? ☹

miroslava89
8. okt 2009

vefi na interne odbery.. potrebovala som teda este potrebujem interne vysetrenie.. a uz som to mohla mat dnes za sebou ale ..ale..

idem sa skludnit potom pridem- ked ma neporazi 😠 😒 ☹

vefi89
8. okt 2009

len nech ta neporaza, radsej sa tes na babo a mysli na to, aby bolo v poriadku

petronelka77
8. okt 2009

Mirka, hlavne klud, ten teraz potrebujes najviac a nejaka blba sestricka ta nesmie vytocit....porozpravaj sa s jej nadriadenym....a inak ako? Krcok sa uz zlepsuje?

garonka
8. okt 2009

babky 😀 som tu 😀

konečne doma, som si v preplnenej čakarni vystala pol hodinku furt som otvarala dvere lebo sa tam nedalo dychať a čuduj sa svete že starí ľudia sa umyvaju ale akosi malo, ledva som to tam prežila a jeden dedo furt do mňa pindal načo otvaram dvere on je chory a dnu je zima podotykam že sedel v kabate 😠 bola som tam jedina tehuľa nikto ma nepustil sadnuť to som prežila, a jedna teta mi pošepkala ja na vašom mieste mu jednu fuknem 😀 som sa tak rozrehotala že toho deda malo poraziť 😀

sestrička mi brala 5 ampuliek krvi a aj ranny moč som priniesla, tak som zvedava na vysledky o týždeň alebo o dva 🙂

Mirka a na kardiologiu ťa neposlali? ja som bola hneď ako ma hospitalizovali s tym tlakom, srdiečko mi bilo tak ako ma 😉 neboj bude dobre lieky zaberu 😉

vefi si na mňa myslelaaaaaaaaaaa?

vefi89
8. okt 2009

garonka, myslela ako si vedela??

stary ludia sa umyvaju raz za mesiac, aby setrili vodou, ved maju male dochodky 😀 😀

akurat mam dilemu, ze co varit, dako sa mi nic nechce, tak hnusne je vonkku ☹

garonka
8. okt 2009

vefi mam intuiciu 😀 😀 😀

joj ale ozaj sa tam nedalo vydržať, a ešte ten starý keby poznal vodu tak by som nepovedala nič 😝

ja si robím bravčove mäsko na zelenine a zahustene vodou s mukou a cestovinky a polievku neviem aku lebo tu od nedele včera drahy vylial, nemal ju kto jesť ja sama hrniec polievky nezladujem a akurat sa teším na krupicu tu spapam pred hokejom, som si povedala, že nepôjdem nikde už kde je veľa ľudí keď ma straší ten vírus ale chcem vidieť Palfyho 😀

u nas je krásne začína byť jasno huraaaaaaaaaaaa 😀

garonka
8. okt 2009

vefiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀

vefi89
8. okt 2009

garonka, ja som ti zdrhla do obchodu 😖

a po ceste ma napadlo, ze neter ma dnes meniny, takze som bola aj v hrackarni. 😀 kupila som jej bubon a trubku a take hlcne nastroje 😀 😀 😀

a dnes idem do mesta, ale samozrejme autobusom, lebo drahy nastvany, ze som bola autom, tak mi zobral kluce betar. Pojem pozriet najlepsiu kamosku od detstva a aj Bohuska 🙂

vefi89
8. okt 2009

a unas az teraz koneeeecneee zacalo vykukat slniecko spomedzi hmly, tak dufam, ze dnes bude pekne, lebo chcem mat pekny dnikk.

a dufam, ze ma ani brusko nebude boliet 😉

garonka
8. okt 2009

ja som bola s havom vonku lebo tu nik nebol 😀

budem volať Gabike lebo idem do obchodíku pokukať veci ale až tak poobede nejak sa mi nechce teraz

vefi89
8. okt 2009

pozdrav ju, ze jej drzim palceky, nech vsetko dobre dopadne a nech su s Miskom obaja v poriadku a hlavne zdravy 🙂 🙂

ani mne sa dnes do obchod nechcelo, esteze bolo take skarede pocasie, aspon dochodci sedeli doma na zadkoch 😀 😀 😀

garonka
8. okt 2009

pche ja tych starych už mam dosť po tom dnešku v čakarni 😠 čista hypochondria sa u nich prejavuje 😝

jasne, pozdravím pozdravím 😉

už vieš čo budeš variť?

vefi89
8. okt 2009

asi nic...spravim den, kto si co uchmatne. Apon sa vyprazdni chladnicka konecne 😀 😀

a zajtra spravim halusky s bryndzou a mozno aj pagace, ked bude vonku pekne, aby som mala naladu.
lebo toto neznasam, ked netusim co budem varit a ked sa spytam draheho, tak jemu je vzdy jedno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre