Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

miroslava89
6. nov 2009

vefi - Neapol😉

vefi89
6. nov 2009

co sa to tu deje??tato tema vymiera?

zazalienka
6. nov 2009

baby a kde ste? garonkaaaaaaaa..... žiješ?

miroslava89
6. nov 2009

garonka zmizla...snad je v poriadku sa neozyva nedala o sbe evediet ach jaj 😔

zazalienka
6. nov 2009

no veď.. dúfam že nenasledovala garicku.. aj keď garicke trošku závidím že to najhoršie - pôrod má už za sebou..

miroslava89
6. nov 2009

zaz mozno ten porod nie je az taky strasny ako sa zda..😅.. ja by som rodila uz aj hned😀😅

zazalienka
6. nov 2009

veď aj ja tuším, garicka bola na sekcii aj mňa to čaká.. a Miško sa začína riadne hýbať a točiť, niekedy to sakra zabolí..

miroslava89
6. nov 2009

preco ta caka sekcia??...

vy mate vsetky miskov??😅🙂 ja som si az teraz vsimla...

ale tak vies pohyby zabolia sem tam ale aspon vies ze je v poriadku🙂

zazalienka
6. nov 2009

noo, sme sa ale nedohodli.. náhodička.. ja idem na sekciu kvôli očiam, som po operácii -8 dioptrií.. a okrem toho som mala prasknutú platničku, chrbtica by to nemusela vydržať..
ale už by som chcela mať malinkého doma.. keď ja mám pocit, že keď som bola ako Ty, v tom 10-11 tt, tak to hrozne rýchlo utekalo.. teraz čím som väčšia tak ten čas ide oveľa pomalšie..

miroslava89
6. nov 2009

ja by osm uz najradsej mala za sebou cele tehu... bojim sa kazdeho noveho dna...

ale tak uz to mas za par. uz nemas vela tyzdnov pred sebou🙂

ale nebudes mat cisarsky v celkovej narkoze ci ano?

miroslava89
6. nov 2009

idem si ja lahnut dobru noc🙂

zazalienka
6. nov 2009

ja budem spinálkou rodiť.. pekne oddychuj.. a pekné sny.. dobrú..

garonka
6. nov 2009

Baby som ok len mi vypadol ten hlupy net, pisem narychlo z mobilu.

miroslava89
7. nov 2009

fu garonka este ze tak🙂 ... sme sa normalne zacali bat..

miroslava89
7. nov 2009

😕 halo halo kde ste kto? 😅

allinka79
7. nov 2009

asi su vsetci vonku.... len ja musim trcat doma

miroslava89
8. nov 2009

ahojte..

mojej sestre sa dnes nadranom o pol 3rano narodili predcasne dvojcatka 😔 dievcatka Jasmina a Nellyna v 27+4tt s mierami 31cm/ 700g a 28cm/580g 😔 az na tie "tradicne" problemy takto narodenych deti sa zda ze budu zdrave aspon zatial 😔

allinka79
8. nov 2009

miri ze gratulujem... a nech sa drzia

vefi89
9. nov 2009

breee ranko, to tu dako zacalo vymierat?? 😀

zazalienka
9. nov 2009

čau vefi, nezačalo.. len Garonke odišiel net a my sme boli zasa včera celý deň u dedka na hodoch..

vefi89
9. nov 2009

ahoj zazalienka, viem, ze Garonke vypadol net, ale celkovo je to tu coraz biednejsie. to odkedy Gabika ostala v nemocke sa to tu dako rozpada.
a co, v robote si?? A misko sa ma ako??kopcuje?? ten moj mi nasiel zaludok, ale to asi preto, ze vedel, ze s nim mam odmalicka problem, tak mi ho teraz masiruje 😀 😀

zazalienka
9. nov 2009

noo, v robote veru.. ešte nejaký čas..
malý kope o sto dvadsať, ale už to začína aj bolieť keď kopne.. zajtra idem na poradňu a UTZ tak som zvedavá ako vyzerá a či je v poriadku.. musím si dať vytlačiť fotku, zajtra má môj manžo narodky..

vefi89
9. nov 2009

jeeej, no tak to ti super vyslo, manzel dostane na narodky fotku Miska 😀 😀
preco ta to boli???ci to aj mna caka?? 😖 😀
ja idem dalsi pondelok na tu sladku omeletu 😀 som zvedava, ci mu to hodim naspat, lebo ja nie som uznavac sladkeho 😀 😀

zazalienka
9. nov 2009

vefi, ani ja sladké celé tehu nemusím.. ale na počudovanie tá sladká voda mi chutila..
vieš, ono Miško je dosť veľký a keď presne kopne, tak ma až mykne a zabolí to.. a vrtí sa čím ďalej tým viac..

miroslava89
9. nov 2009

vefi ked sme tu styri a vecsina z vas za polovickou tehu tak sanecuduj ze sa tu malo keca... ked stale dakde vyliehujete😀

miroslava89
9. nov 2009

baby ak osa da navodit dobra nalada a pocit toho ze bude vsetko dobre??..nemyslim len tehu ale proste rodinu a tak..

elko69
9. nov 2009

ahojte ja som 1.krat tehotna uz zaciatok 8. tt len som momentalne chora takze nic moc...drzte mi prosim palceky... 😉

vefi89
9. nov 2009

zazalienka, tak potom asi viem o com rozpravas....ale u mna ani nie bolest, ale vzdy ma strhne. vacsinou ked trafi pupok 😀 😀

mirka, nejde o to, ci za polovicko tehu, a ani nevylyhujem cely den-skor sa snazim pracovat 😀 😀 😀 A s tou dobrou naladou ti asi nepomozem, ale tebe zase depky nepomozu 😀 skus si najst daky recept, co ta rozvesely

elko vitaj! 🙂

miroslava89
9. nov 2009

elko vitaj a drzim palceky a gratulujem... a choroba prejde len pozor na lieky...

vefi aha pracovat a to je co?? 😅 .. nie zeby som nevedela ale uz netusisi ako praca "vonia".. 😅 .. mna posledne dni poriadne nic nerozveseli,...trapi ma to ze ja som tu a udia ktori potrebuju moju oporu podporu(teda dufam ze porebuju) su daleko..

zazalienka
9. nov 2009

mirka ahoj.. vieš, ja viem že to znie otrepane, ale maličké Ťa potrebuje najviac.. si písala prečo ste sa museli odsťahovať, prežila si toho za poslednú dobu habadej.. jediné čo Ti môžem poradiť je, híčkaj si svojho manžela (teda v rámci normy aby nespyšnel).. a takisto aj bábätko.. stres nepomôže, mój Miško trpí keď sa najedujem.. čoskoro zasa prídeš domov k nám.. neboj..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre