Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vejula
18. nov 2009

hihi garonka, ale nieje nič lepšie ako dobrý poobedný spánok. Ja som zas trocha pomlsala na koláčikoch zo svadby mnam mnam a s drahým sme si kooonečne urobili chvílku len na seba 😵

garonka
18. nov 2009

veji a na svadobnu cestu kam pôjdeteeeeeeeeeeeeee ? 😉 no som ozaj zvedava čo budem robiť v noci 😖

vejula
18. nov 2009

Priateľ sa práve smeje ýže pôjdeme na svadobnu cestu do pôrodnice ...... No ale ja mu dám 😀 😀 😀 😀 PRed pôrodom už asi nič nestihneme aj teraz sa na nejaké dlhé cestovanie a tak necítim. Ale asi pôjdeme niekam ked sa maličké narodí...

garonka
18. nov 2009

ja som už vymyšľala že do Tatier ale nie toho roku možno na buduci vo štvorici pôjdeme aj havo 😀

ja ti dam priateľ 😀 😀 😀 😀 😀 to je pan manžel 😀 😀 😀 😀 neboj to si zvykneš na oslovovanie 🙂

vefi89
18. nov 2009

hej, vejula aj vykaj manzelovi 😀

vejula
18. nov 2009

😀 😀 😀 jasnačka že manžel. Ale vieš zvyk je železná košela 😉 No možno sa pár krát ešte takto pomýlim, ale určite si čoskoro zvyknem. Však na dobré sa rýchlo zvyká 😉

vejula
18. nov 2009

😀 😀 😀 vefi najlepšie onikať.

vefi89
18. nov 2009

konecne som sa dotrapila so ziadostou o pripojenie NN a tu nikoho neni?? 😲

garonka
18. nov 2009

haloooooooooo dobry večer je tu niekto? 😕

garonka
18. nov 2009

vefi aku žiadosť to maš?

valria321
18. nov 2009

garoonka garonka už vieš čosi o garičke ved ma napisane v profile že už ma maleho narodeneho a že ma čosi vyše voch tyždnov?????som fest zvedava hehe🙂)

vefi89
18. nov 2009

Garonka, prisla si ako zachrana, uz som taka znudena. To je pre SSE-pripojenie nizkonapatovej hladiny 😀
ale to pisu ako debili, ako keby ja som to studovala cely zivot 😅

garonka
18. nov 2009

preboha a to je čo? ? ? ?

no prikvitla som sem som sama doma osprchovala som sa umyla vlasky a už len ich presuším a ty kde maš draheho?

vefi89
18. nov 2009

doma, ale v garazi, takze akoby tu ani nebol . Sem tam sa ukaze, da mi pusu a zasa ujde 😅

to je ziadost na pripojenie na el. stlp 😀

garonka
18. nov 2009

jaaaaaaaaaaaj už som doma 😀 no vieš ja teraz byvam v panelaku tak sa pytam čo za veci žiadaš 😀

môj bol doma doniesol mi kolačiky aspoň dva som zožrala lebo by ma trhlo tak sme odniesli maminu domov a zas utekal do roboty, splašeny to je a teraz volal že príde o ôsmej 😲 no to bude vtedy asi deväť hodín

garonka
18. nov 2009

už tu nieje Gabika tak sme adminky toho fora len my dve 😀 😀 😀 😀 😀

vefi89
18. nov 2009

aj tvoj mangel ma svoje hodinky posunute?? mne ked povie za pol hodinu viem, ze v skutocnosti mysli dve 😀 😀

mnaaaam kolaciky 🙄 aj ja chcem

garonka
18. nov 2009

no môj praveže ani nepozna naš stredoeuropsky čas on je posunuty poriadne 😀 beriem ho s rezervou keď povie že príde do hodiny tak su to dve hodiny 😀

kupil ich v delikatese mňam mafinku a kokosovy kolačik mňam a zajtra idem na cukor 😠

vefi89
18. nov 2009

aj ja chceeeem..uz aby doniesol vyplatu, aj ja budem mat znova luxus.ako prve si spravim zltkove rezy a kokosovu roladu 😝

ja idem svojho uz obhanat, aby siel domov, ved garazi je taka ista zima ako vonku...brrrr

garonka
18. nov 2009

žltkove rezy tie zbožňujem tie urobíme na Vianoce lebo obsahuju orechy a tie teraz nesmiem 😠 všetko čo je mňamkove musím vynechať.

len aby ťa posluchol 😀

garonka
18. nov 2009

tak babuľky idem sa vyvaliť pred telku a tak hajde do postieľky a rano na poradňu držte mi palce a hneď ako pridem zreferujem ako som dopadla 😨 tak paaaaaaaaaaaaaaa

vefi89
19. nov 2009

Bree ranko 😉

Garonka kde si tolko??Uz ma prsty bolia, ako ich drzim tak dlho 😀 😀

ikaaa
19. nov 2009

ahoj, je tu niekto?

ikaaa
19. nov 2009

hmmm, tak este idem na chvilku od PC...

lubka89
19. nov 2009

ahojte ja som tuuuuuuuuuuuu

garonka
19. nov 2009

ahojte som už doma 🙂

vefi ty si ale nedočkava 🙂 okolo pol osmej som vypila tu gebuzinu a o desiatej som bola hotova 🙂 dalo sa to vypiť som bola prekvapena 😀 ďalšiu poradňu mam 3.12 vtedy ma kukne či som otvorena a tvrdnutie bruška mam z pohybov maleho, ten sa tak krutil a presuval zo strany na stranu až mi bolo smiešne že koľko energie ma 😀 😀 😀 a tlak ideal 120/80 fuha a srdce mi bilo splašene asi zo strachu 🙂

vefi89
19. nov 2009

Garonka, tak to je super, ze mas aj tlak v poriadku 😉 A kedy buudes mat sono???ja idem 14.12.
Takze tebe ta gebuzina chutila??ved to bol humus 😨

mna maly vcera tak dokopal, az mi bolo do placu. asi dve hodiny stale a stale kopal na jedno a to iste miesto, na to najspodnejsie prave rebro a tak ma to uz bolelo, ze som bola rada, ked konecne zaspal.

garonka
19. nov 2009

vefi ja som sa čudovala ako mi chutila normalne som to vypila v pohode a bolo mi malo 😀 no včera som schrumla dve kolačiky tak hadam to nič neurobilo 😅

mne sa huncut vrtil cely čas v čakarni potom som vyšla von lebo sa tam vtrepala sama riňava haveď ciganska, nič proti ciganom nemam ale ich tam bolo neurekom a s deckami zasoplenymi hlavne, že zuri chrípka i žltačka, jednu som poslala vonku nedalo sa tam vydržať 😠

havo sa skoro zblaznil keď som prišla domov 😀 a poobede idem kuk kočík a potom k maminke pre detsky balíček 😀

no sono mi bude robiť asi toho 3.12 keď ma i kukne či sa otvaram či nie no dufam, že nie že som zatvorena ako sud 😀 a pribrala som zatiaľ len 6 kíl dokopy

natalia777
19. nov 2009

Caute kocky, mozem sa k vam pridat? tiez som prvy krat tehotna a sem tam som vas tu sledovala lenze som nemala vela casu, ale od dnes som uz na materskej tak ho mam az az 🙂

garonka
19. nov 2009

natalka vitaj medzi nami 😉 nechate sa prekvapiť čo čakate? či babu alebo chlapa?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre