Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

rogerka
15. dec 2009

dobre ranko, trosku som si schrupla a teraz som ako mechom ovalena 🙂 ked uz mate vsetko poprate, kupovali ste nejaky specialny prasok alebo ste prali v tom, co zvyknete?

mata1001
15. dec 2009

ahojte 🙂

vejula
15. dec 2009

čaves... Dobré ránko rogerka. Chcem sa ťa spýtať že ked som včera necítila celý den žiadne výrazné pohyby, a dnes len ráno po sprche kopkalo asi 5 min a zasa je ticho či je to OK?????

rogerka
15. dec 2009

veji, nie som odbornik, ale myslim, ze je to ok 🙂 moj susen bol po svadbe ticho cele 3 dni, ani som o nom nevedela a je v poriadku, neboj nic 🙂

lenocka84
15. dec 2009

veji nejake to vybavovanie sa vzdy najde
a bola som aj upratovat, takze aj preto

inak pozdravujem vospolok

vejula
15. dec 2009

Vdaka rogerka, občas sa trocha pomrví ale to len tak strašne máličko, žiadne veľké kopaice. Asi je len unavený... A kedy si mala svadbu???? Ja som mala včera mesačné výročie 😀 😀 😀
Leni ty vybavuješ kvôli svadbe nejaké doťahovačky???

lenocka84
15. dec 2009

veji nieeee, pracicka
aj tam treba obcas nieco spravit
tak s tym som lietala,
a potom otcovi pomoct, a tak
co porabas?

rogerka
15. dec 2009

my sme mali 17.10. tento rok, bola som nevesta v piatom mesiaci 🙂 aj sme si dali tuto pesnicku na DVD 🙂
jeeej, som si precitala, ze cakate chlapceka Dominika 🙂 my ked budeme mat babu, tak sa bude volat Dominika 🙂
gratulujem k vyrociu 🙂 po akom case ste sa brali? ak to nie je tajne...

vejula
15. dec 2009

Ja som dnes bola piecť koláčiky, to som spomínala že máme takú malú rodinnú sukromnu cukrárničku. Tak teraz pred sviatkami je celkom frmol... A teraz som doma, varím čajík, lebo akosi mi bolo čudne pred chvílou ako na zimnicu, tak snad to bude OK.

lenocka84
15. dec 2009

veji teply caj, a nohy v teple
a bude ok

rogerka a vy ste nechceli vediet pohlavie?

rogerka
15. dec 2009

ale chceme vediet, len to este nebolo dobre vidno, tak sa tesim na 22.12., snad sa nam neotoci zadkom 😀

lenocka84
15. dec 2009

tak to ta pekne dlho nechava cakat, s amusi nechat
aj nam sa v 16tt otocil zadkom, a nevedeli sme
takze dalsie je az vo februari, tak snaad

rogerka
15. dec 2009

ale ved mas este kopec casu 🙂 kolko si s buducim manzelom? robim si prieskum 🙂

lenocka84
15. dec 2009

teraz to je 3,5 roka

rogerka
15. dec 2009

my budeme mat v januari dvojrocne vyrocie, neotalali sme 😅

vejula
15. dec 2009

rogerka ja som bola s manželom pred svadbou dva roky a dva mesiace 🙂 No nie nejako moc dlho ale o to intenzívnejšie bo už rok sme spolu bývali. PRed tým čo som mala priateľa tak 3,5 roka a skončilo to rozchodom... Inač tiež som bola nevesta v 5 mesiaci 😀 Jej tak vy budete mať Dominiku 🙂 a ked bude chlapček tak sa ako bude volať??? A máš tušáka čo to asi bude, však už si celkom vo vysokom štádiu tak možno máš nejaký pocit.
Jj lenočka čajik citron med a teplo domova 🙂

rogerka
15. dec 2009

my spolu zijeme uz vyse roka a pol 😅
meno pre chlapca este nemame na 100%, mozno matej. tusaka som mala uz skor, som si myslela, ze to bude chlapec, moj drahy chce dievcatko. na poslednom uzv to vyzeralo na babu, ale este ne na 100%, tak som zvedava o tyzden, co sa z toho vyklube 🙂

lenocka84
15. dec 2009

my sme 3,5 roka a od zaciatku spolu aj byvame
a ja tiez budem nevesta v piatom mesiaci, teda na jeho konci 😉 😉 😉

rogerka
15. dec 2009

to je nahodicka 😀

lenocka84
15. dec 2009

aj ked zase mam tu dilemu ci sa chcem vydavat
moze to sposobovat tehotenstvo ze som taka nejaka nerozhodna? ako je pravda ze mm robi viac hluposti ako inokedy, ale neviem

rogerka
15. dec 2009

aj ja som mala dilemu. moj drahy tyzden pred svadbou tak vytocil, ze som si nebola ista, ci poviem ano 😖 a dusila som ho az do konca, aj na DVDcku vidno, ako mu padol kamen zo srdca, ked som povedala ano 😎 dovtedy bol nervozny, osival sa, mal lepy, ci necuknem 😀

lenocka84
15. dec 2009

mna vytocil pred mesiacom, ci kedy sme to tu riesili ze veji
a teraz uz zase
normal ze sa od rana nebavime, a dokonca ani nie je doma
takze zase len stresy mi robi, a pritom tehule maju mat klud

vefi89
15. dec 2009

Dobry vecer vam dievcence 😉

konecne mame opraveny PC, takze koncim s abstakom a od zajtra sa vam znova venujem 😀 😀

vcera som bola na poradni: glukoza, zrazanie krvi aj toxo v poriadku, na sone sa potvrdilo, ze malinke ma vajka, takze sa velmi tesiiiiiiiiiiim, ale malinky je uplne na spodku lonovej spony, takze nam hrozi predcasny porod a mala by som nahodit setrny rezim 😀

lenocka84
15. dec 2009

ahoj vefi
takze chlap do rodiny pride? super
tak sa zacni pekne setrit, a bude vsetko ok
idu vianoce, tak nic nerobit, len lezat pred telkou a zapnuteho kona mat

rogerka
15. dec 2009

mozno aj on preziva s tebou svojim sposobom tehotenstvo a buria sa mu hormony... snad sa to medzi vami rychlo urovna, drzim prsty 😉
vefi, gratulujem k synatorovi 🙂 a setri sa. sice, ked budes teraz vysedavat pri pc, tak mas kludovy rezim zaruceny 😎 ja uz zacinam byt zavislacka ☹

lenocka84
15. dec 2009

rogerka ked ja neviem
dnes sa mu podarilo vytocit aj mojho otca, ten je dobre nasraty, dokonca mi povedal ze na svadbu mi nepojde, a zlozil telefon ☹

vefi89
15. dec 2009

Baby dakujem za gratulacie 😀 😀 setrit sa bohuzial nemozem, roboty ako na kostole, drahy od rana do vecera v robote, a niekto doma robit musi, lebo roboty ako na kostole.

Rogerka, zavislacky sme tu asi vsetky 😀 😀 ale aspon mame spolocnu rec 😀 😀

idem sa venovat muzikovi, zajtra rano prikvitnem 😉

bruuuuuuuuuu nockuuuuuuu vam 🙂

rogerka
15. dec 2009

dobru 🙂 ja sa pridam niekedy okolo obeda, do 12 mozem byt mimo 4 stien 🙂

rogerka
15. dec 2009

idem uz aj ja, sedim tu skoro cely den 😅 dobru noc vsetkym

vefi89
16. dec 2009

Dobréééééééé ránko dievčence 😉

vonku sa už konečne zima začala, tak aspoň budú mať deti radosť 😀

Garonkaaaaaaaaa....ste mi chýbali, mala som absťáky, ale už som tuuuuuuu...Mala som poserinkany PC a nikto nevedel, čo mu bolo. Mi absolútne nechcelo načítať windows 😕 ale už by to malo byť v pohodičke. A budeme mať predsa len chlapčekaaaaaaaa, tak sa teším, že mi to vyšlo 🙂 vy sa ako máte???Tobinko poslúcha? 😀

idem vás čítať, lebo za 4 dni ste napísali toho neúrekom 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre