Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

valria321
18. dec 2009

aj ja len ma chyta riadna nadcha ani som dnes skoro celu noc nespala ☹(včera bola na monitore srdiečka a poradni potom v meste darčeky dokupiť tak som asi tam tak prechladla ☹(vidim že aj ty čakaš dievčatko už to mame zapar sa tešiš čo🙂)

vierapp
18. dec 2009

tak to nie je bohvie čo....tak nič iné ti neostáva len pekne ležať.....ja tiež ležím, ale len od 28tt a už by som najradšej vstala....niečo porobila

lubka89
18. dec 2009

no to aj ja ale co mam uz robit 🙂

vierapp
18. dec 2009

veľmi sa teším no ty to máš skôr....tak sa poriadne prelieč...čajik..vitamíny...a budeš fit... 🙂

valria321
18. dec 2009

aj ja som doma už od 21tt na pn teraz už som na materkej....si mala niake problemi???už si bola na prietokoch??

vierapp
18. dec 2009

no nič len odychovať....mne to celkom teraz ubieha lebo chodim na net a kecám so super babami ...aj keď nie celý deň....

valria321
18. dec 2009

vierapp no uvidime malej je tam akosi dobre uvidim či nebudem prenašať včera mi dokki povedal že som otvorena len na špičku prsta tak neviem🙂)a ozaj mate peknunke meno vybrate

rogerka
18. dec 2009

jeej, vieri, som si citala, co ste si tu dnes popisali a ty mas narodky 4.1. 🙂 v ten den som stretla mojho manzelicka 😵

vierapp
18. dec 2009

babuľko sa začalo trochu tlačiť von, ale je to už o.k. vydržali sme doma tie najdôležitejšie týždne...a na prietokkoch som nebola inakpočujem to druhý krát od kedy si tu píšem a čo ty?

vierapp
18. dec 2009

tak ešte sa bábo nechystá....tak len oddychuj...a ďakujem ...s tým menom bol inak problém vybrať...ale podarilo sa...

rogerka...áno tak to je pre teba šťastný deň čo?

rogerka
18. dec 2009

to teda je 🙂 budem na teba mysliet kazdy rok, ze mas prave narodky 😉

som citala, ze ste zle spali tuto noc. ja odkedy mam vychadzky, spim ako babatko. viem, ze nemozes von, ale co keby ta aspon trosku doma vyvetrali? schovaj sa pod perinu a nech ti niekto otvori okno dokoran aspon na 5 minut, mohlo by to pomoct 😉

vierapp
18. dec 2009

do korán ho neotváram ale vetrám, musím lebo máme suchý vzduch....ale ja som mala bolesti ... total celé telo ma bolelo

inak tešíma že niekto na mňa bude myslieť... 🙂

rogerka
18. dec 2009

ake bolesti? z coho?

vierapp
18. dec 2009

bruško na šťastie nie, ale kde som sa otočila či na bok alebo na chrbát bolelo ma to ako keby ma niekto dobil...asi už z toho ležania

rogerka
18. dec 2009

to ma mrzi ☹ ono to zrejme bude tym, ze uz dlho lezis... chcela by som ti vediet pomoct.... drzim prsty, nech sa to rychlo zlepsi

vierapp
18. dec 2009

ďakujem to od teba veľmi milé............nie je to až také zlé do týždňa spím dobre až dva dni ...dá sa to... 🙂

rogerka
18. dec 2009

dufam, ze sa to zlepsi a vyspis sa viac ako 2 dni v tyzdni... ja ked nespim dobre 2 dni po sebe, som z toho cela rozhodena, je mi zle, mam vselijake nalady, no proste problem...

vierapp
18. dec 2009

veď to .... môj manžel keď dôjde doomov najprv si vypočuje rôzne výčitky až potom sa normálne porozprávame.. 🙂 ... je to ťažké ale bábo za to stojí každý si niečo odžije

rogerka
18. dec 2009

ja som bola doma sice len 2 tyzdne tak, ze som nemohla von a tiez som len lezala. neviem si predstavit tvoju situaciu. ale zda sa, ze si bojovnik a zvladas to super 😉 zelam vela sil. mysli na to, ze o chvilu to bude za vami a budes mat doma nadherne zdrave babatko 😉

vierapp
18. dec 2009

ďakujem za podporu....pomáha mi to.....myšlienka na malú princezničku mi dáva silu vydržať ležať...inak by som to nezvládla....

rogerka
18. dec 2009

nakukla som ti do albumu 😅 vy uz mate tusim vsetko nachystane 🙂 a to hniezdo s baldachynom, take som chcela, ale len hniezdo zirafove a nemaju to nikde solo... tak sme objednali bocianikove

vierapp
18. dec 2009

no ja som to tiež nevidela osobitne....ja som to kúpila v Poľskku..tá foto je z jedného obchodu na nete .... ale aj s bocianikmi je to pekné už som také videla

vierapp
18. dec 2009

a nachystané mám ale skoro nič nové .... oblečenie je zdedené ,.... až keď sa narodí tak chcem niečo nakúpiť aby som vedela veľkosť vieš ja som bola 5kg bábo tak nechcem risknúť nakúpiť malé veci 🙂

rogerka
18. dec 2009

zdedene je super 😉 usetris, aj tak z toho o chvilu vyrastie a potom uz budes obliekat a vycackavat podla svojho vkusu 😉
to si bola riadne baba, 5-kilova 🙂

vierapp
18. dec 2009

veď to ...... každý je z toho prekvapený....no a tie vecičky zdedené sa využiju aj po dome je škoda nové veci ničiť 😀

garonka
18. dec 2009

ahojte 🙂

som si zdriemla ale len nakratko babo malo štikutku a môj rozboleny žaludok z pizze si ešte veselo okopáva ah jaj
pofotím veci do albumíku 🙂

vierapp
18. dec 2009

už sa teším na foto...také zdriemnutie by som brala ,,,len cez deň mi to nejak nejde....je pravda že keď sa bábu čká tak to cítime ako pravidelné kopkanie

rogerka
18. dec 2009

ahoooj 🙂 len fot, som zvedava. a aspon zistim, co vsetko este nemame 😅

garonka
18. dec 2009

idem si cvaknuť tie veci 😀
ale jedno ma odradilo prala som v lovele na 40 a sa mi zdaju niektoré veci tvrde 😠 a plienky ani nehovorím 😠

vierapp
18. dec 2009

ja tiež som prala v lovele ale pridala som aj aviváž a sú mäkučké ako boli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre