Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vierapp
18. dec 2009

elko paaaaa

lenocka84
18. dec 2009

vieri tak super

rogerka zalej to mliekom

rogerka
18. dec 2009

vieri, tebe pride asi uz aj zamrznuta....

vierapp
18. dec 2009

veď to ale nevadí počkám kým rozmrzne....

lenočka mliečko k plackám nebude ti krútiť v brušku....skôr čajik by sa hodil

lenocka84
18. dec 2009

vierii ee kysle mliecko k tomu
vzdy som mala zem. placky s cmarom, alebo niecim podobnym

vierapp
18. dec 2009

heej...tak vyskušám prípadne skončím na WC.... 😀

lenocka84
18. dec 2009

jasneee
a mliecko sa hodi
ale ako fakt mam chut na tie placky
hmm zeby som zmenila este veceru?

vierapp
18. dec 2009

leni ja by som rada zmenila večeru len ja si nenavyberám mne varí svokra dnes máme pangacius

lenocka84
18. dec 2009

vieri to by som si kludne dala
ale to budem mat na vianoce
lebo vyprazane ja nemusim

rogerka
18. dec 2009

babky, prepadla ma mamina, tak som na chvilu zmizla 🙂 leni, tvoje placky by uz mali byt na tanieri 😉 alebo aspon na okne nacapene, ked si ho neotvorila 😀 teda, ak ich cestou vrany nepojedli 😀 😀 😀

rogerka
18. dec 2009

ja na vianoce vobec nejem rybu, len salat... lebo vzdy ked si nejaku rybu dam, mam v nej kosti a potom ju uz nemozem ani vidiet... tak u mna preventivne ziadna ryba na vianoce

vierapp
18. dec 2009

ja zas v pohode vyprážané keď to nie je často.....ja na vianoce budem mať filé,lebo idem k mamke ona papá kapra ale ja moc nemusím a môj manžel zas nemusí pangacius...tak bude pre nás dvoch filéé

vierapp
18. dec 2009

rogerka...ale pangacius nemá kosti vôbec

lenocka84
18. dec 2009

rogerka ja budem mat pangasa, to mooozem

vieri ja som od minuleho roku zacala vymyslat
ze si davam pangasa, a tycinky z krebieho maska

vierapp
18. dec 2009

oooo leni krabie tyčinky milujem ja by som ich jedla a jedla... 🙂

lenocka84
18. dec 2009

to mooozem aj ja
a spolu s pangasom dam aj zemiaciky piect a mnamkotka je na svete

rogerka
18. dec 2009

ja mam kost aj v rybe, ktora nema kosti, vazne... uz aj v tom panga... neviem co to je som mala ☹
a minuly rok v rybacej polievke... svokra ju precedila cez sitko, aby tam kosti neboli, nikto nemal kost, len ja

vierapp
18. dec 2009

to ako naschvál.....tak ryby radšej nie..... 🙂 ....to je smola, lebo majú vitamínky.....ja síce ich tiež veľa nenajem....

lenocka84
18. dec 2009

rogi to fakt???
tak tomu sa hovori smola

rogerka
18. dec 2009

tomu sa hovori prekliatie, lebo nemam nic proti rybam, len tie kosti ☹

vierapp
18. dec 2009

kurát som mrkla na fotoalbumy, je tam jeden nový dosť smutný na spomienku chlapčeka žil len zopár dní.....je to hrozne smutnéééé ☹

rogerka
18. dec 2009

take ja nemozem pozerat 😒

vierapp
18. dec 2009

ani ja ale niejak si to tak už nepripúšťam lebo to nie je správne.....teraz takých správ ako na truc som počula veľa a vždy ma to zobralo....ale teraz už tak nie lebo by som sa vždy trápila

rogerka
18. dec 2009

ja som na deti velmi citliva. robim s nimi uz niekolko rokov a vzdy ma vezme, ked sa im deje nieco nespravodlive ci zle... dost takychto veci si nosim v sebe, odkedy s nimi robim, tak sa dalsim zlym spravam snazim vyhybat, aj ked sa to neda...

lenocka84
18. dec 2009

vieri tak to je fakt smutne, a zaroven obdivuhodne ze sa mamicka s tym dokazala takto zverit svetu, to chce vela sil

vierapp
18. dec 2009

leni tak to máš pravdu....
rogerka prepáč že som ti to tak podhodila... ☹

lenocka84
18. dec 2009

rogi tak to je pochopitelne
ja som na bratovi videla co je nespravodlivost
ziadne problemy, a aj tak prekonal detsku mozgovu obrnu, a nasledkom toho ostal na vozicku
takze viem co je nespravodlivost

teraz som pozerala modre z neba, zo stredy, o tej rodine,,ktora naozaj zila ako pred 200rokmi

rogerka
18. dec 2009

to nevadi, kym to priamo nevidim, je to v poho... len ma vzdy zamrazi, ked sa dozviem nieco podobne

rogerka
18. dec 2009

je to nespravodlive, ale verim, ze sa onho vasi prikladne starali a snazili sa zo vsetkych sil 😉 ja som robila s detmi z decakov a redukacik a to bolo trosku o inom...

vierapp
18. dec 2009

leni tak to mdré z neba som videla aj ja aj mi slzy vyšli síce pri každej časti mi je smutno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre