Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
31. dec 2009

no lubi aj my tak mame švagor platí a nas ako pozval tak to aj vy mate

lubka89
31. dec 2009

uz mi to nasiel 😉

mirka12011
31. dec 2009

babenky prave som spapala kapustnicu fajna bola nova na silvestra spravena som zvedava ako to dopadne :D ci to ostane vomne alebo skonci v zachode.
elko no hiii tak to je interesantne...len tu vefi pocita kazdemu chlapcek vychadza aspon ja som dievcatkova :D

elko69
31. dec 2009

mirka no uvidime c vyjde mne... 🙂 neviem mam pocit ze dievca,uvidime ci sa mylim...aj podla cinskeho mi to vyslo.. 🙂 moj muz stale hovori ze on robil chlapca...

mirka12011
31. dec 2009

😀 tak sa snad vyrovna pomer chlapci a dievcata 😅

elko69
31. dec 2009

snad hej....hihi

mirka12011
31. dec 2009

ty si v 15tyzdni? sono mas kedy?

vefi89
31. dec 2009

švagriná ma prišla kuknúť aj s malinkou....už má skoro plný úsmev zubov 😀 😀

vefi89
31. dec 2009

ale už vás opúšťam, idem riad umyť a poriadiť trochu 😒 potom neskôr zasa prídem 😀

lutsine
31. dec 2009

VEFI mozes aj mne vypocitat?

elko69
31. dec 2009

vefi a co mi to vyslo????alebo si mi to uz napisala???

elko69
31. dec 2009

jeeeeeeeeee doslo mi to dievca mi vyslo,no kiez by tak bolo teda... 🙂 dakujem

elko69
31. dec 2009

mirka to si sa pytala mna??ja uz mam dnes 16/0 a uz som bola na sone v 12 tt...

pepppe
31. dec 2009

halooo a ako to pocitate??PORADTE AJ MNE 🙂 please

mirka12011
31. dec 2009

hih ano teba elko cize sono mas az v 20tyzdni? ale poradnu mam skoro v 21 takze sono bude tiez az v 21 ☹

garonka
31. dec 2009

babce som tuuuuuuuu, telefonat dal zabrať, maminu som ukľudňovala nech sa jej nezvyši tlak 😔

mirka12011
31. dec 2009

ta co?

elko69
31. dec 2009

no neviem ked tak ratam tak poradnu mi dal na nejaky 18 tt a sono neviem kedy.... 🙂

garonka
31. dec 2009

mirka kvôli bratovi, to je nadlho, a ešte aj oco od rana chlasta 😠

garonka
31. dec 2009

mirka , elko aj na cukor pôjdete to som robí okolo 24tt vypijete sladku gebuzinku a posedíte si v čakarni 2 hodky 😀

elko69
31. dec 2009

garonka,no n ato sa veru metesim,zevraj sa z toho niekedy babam urobilo tak zle ze to hned vyvratili aj...fuuuuuuuuuuj

mirka12011
31. dec 2009

garonka tak to mi je luto, tak sme to asi robit nebudu kedze ja vsetko vyvratim, ako som sa bala aj kapustnica teraz isla do zachoda ...alebo jedine ze ma nechaju pri zachode inak nestihnem ani dobehnut...

mirka12011
31. dec 2009

a elko ja mam pisane v knizke tehu ze v 20tyzdni sono nemas to tam pisane?

elko69
31. dec 2009

mirka myslim ze oni su aj pripraveny a ze tam mozno budu mat nejaku misu alebo kyblik,sak uvidis mozno to nebude take zle..a to ti stale byva tak zle????????

garonka
31. dec 2009

elko da sa to vypiť no sladke horšie ako cukor ale da sa no zaleží kto ma aky žaludok 😀 a niektore sestričky aj citron vyžmykaju aby to nebolo priveľmi sladke

elko69
31. dec 2009

no sak uvidim co mi ponukne ta moja :D jako j amam zaludok zatial dobry,ale tak sladke mi akosik prestalo chutit jak som tehotna tak neviem...

mirka12011
31. dec 2009

no este tak 3x denne dnes som uz 2x stihla tak dnes to bude asi viackrat, co sa mimcu nepaci to ide von, mam pocit ze bude vyberava/vy v jedle 😀 a ked pocujem gebuzinu uch uz teraz mi je zle hihihi tak som zvedava, len neviem ako v cakarni pri ludoch by som mala mat vedro v ruke a vracat uch to radsej pojdem home...

garonka
31. dec 2009

elko ja som takisto sladke nemohla ani vidieť ale teraz? denne zladujem aj 10 pikaa a pikniky, a včera mi kupil drahy tatra salko nech si ho uvarím zajtra lebo nechapem čo mi je 😀

mirka12011
31. dec 2009

no ked mi da citron tak vypijem citrony by som jedla na kila...ja ani sladke, ani kysle, ja som asi cudna :D ale skor kysle len citrony, kapusta a uhorky mi nerobia dobre 😅

garonka
31. dec 2009

mirka predychaš to 😀 a tie vysledky na protilatky nemaš? či nepamätam sa ktorej brali nato krvičku 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre