Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
5. jan 2010

ale zoberiem si aj klasické, s krídelkami, aby som sa nemusela báť, že porobím fľaky 😀 inak ja som si aj tie nohavičky sieťované kúpila, aby sa mi potom neparila, a aby sa mi stehy dobre hojili

vefi89
5. jan 2010

dáko mi začal ísť pomaly ten kôň 😠

natalia777
5. jan 2010

no presne, ved to aj ja som si kupila take original po porode ale to su fakt hrube a ja mam ich aj s kridekami lenze neviem ci mi nebudu prekazat take hrube 😖 tak rozmyslam ze si asi vezmem aj tie always night, co myslite??? ci tie nestacia??? a aj tie nohavicky mam.....

vefi89
5. jan 2010

ja neviem, ale si myslím, že stačiť budú.to nie je až také silné krvácanie. však tam je budíček aj tak skoro ráno 😀 teda aspoň tu na SK 😀 joooj, ale keď si predstavím, že mať potom krámy 6 týždňov, to je na infarkt 🙄

natalia777
5. jan 2010

no ved ja si to radsej ani nepredstavujem zatial tak fajne bolo bez kramov,nie??? a to si fakt myslis, ze to krvacanie bude trvat az 6 tyzdnov? 😖

vefi89
5. jan 2010

niektoré ženy majú 4 a niektoré 6 týždňov. takže neviem, ale to budeme krachovať na vložkách. a teraz som si tak fajn zvykla, že nikde nič.
sem tam mávam výtok, vlastne ani neviem, či je to výtok, ale raz za čas drobec tak dobre trafí, že mi trošku vyjde von 😀 ale je to lepšie ako mať vložku 6 dní vkuse a potiť sa s ňou 😀 ja som si kupovala natureli, lebo tie aj pekne voňali 😀 😀

natalia777
5. jan 2010

ja uz teraz vidim aka z toho budem nervozna do slaka 😀 ale co uz, no uz sme tolko vydrzali tak este vydrzime nie??? a kociarik ako uz prisiel? to je ten co mas v albume?? 🙂

vefi89
5. jan 2010

ešte neprišiel, čakám ho každým dňom. ale je to presne ten z albumu. však čo si pre bábo nevytrpieť??aspoň ma bude mať kto doopatrovať 😀

garonka
5. jan 2010

som tuuuuuuuuuuuuu no trocha sa mi v ňufaku povolilo ale i tak zapchaty je jooooj joooooj

natalia777
5. jan 2010

😀 😀 😀 to si presne vystihla, ja tie tak hovorim 😀 joooooj co dnes k obedu??? dajte dajaky naaaaaaaaaaaaaaaapadddd

vefi89
5. jan 2010

natali, ja mám harulu 😝

babenky, ja vás opúšťam, idem si hava vyvetrať a chlapov poobťažovať 😀 😀

garonka
5. jan 2010

ja mam tie popôrodne vložky zatim jeden balík a sa mi zdaju akesi prťave ta kupim asi obyčko Lidie, ale hrube ako delo, a ja som zvyknuta na tenučke 😎

garonka
5. jan 2010

natali my dnes mame na večeru lasagne
a teraz si robím pečeneho pstruha v sačku a zemiaky opekane
nenavidím varenie ale hladovať sa nesmie ah jaj

vefi89
5. jan 2010

pekný dník vám 😉

natalia777
5. jan 2010

no ja mam dve baliky, tu kazu doniest do porodnice..... ale neviem si predstavit, v zivote som take hrube nemala 😖 ale vraj ze na prve dva dni mi ich treba...... ja som zase zvyknuta na tampony......

garonka
5. jan 2010

vefi čaukoooooooooooooooooo
a koník i mne hapruje ide pomaly strašne to každý deň tak je 😠

natali no hovor mi niečo i ja som na tampony zvyknuta a s vložkami si 6 týždňov predstaviť neviem, ale su aj hrube tampony O.b. super plus ale pochybujem, že na gynde ich dovolia dať dnu do seba 😖

allinka79
5. jan 2010

garonka... zober si ze ta trochu viac zasiju.. bude ti prijemne davat si tampon? Ja som rada ze su teraz vlozky... aj ked su hrube.. je to 13 dni po porode a konecne sa krvacanie umudruje, aj to sitie uz tak neboli... to snad teda nejako vydrzis 🙂

natalia777
5. jan 2010

no ved to si aj ja myslim, ze to nie je vhodne po porode, po cisarskom to je ine....... ja dufam, ze to nebude trvat az 6 tyzdnov 😖

garonka
5. jan 2010

ali no budeme musieť vydržať 🙂 čo ine nam ostáva 🙂

natali ja by som krvacanie po pôrode brala len týždeň a viac nie 😀

natalia777
5. jan 2010

ja si ani len neviem predstavit ake to je krvacanie, vrajze prve dva dni je silne a potom take len hocijake v norme....... ci???? 😕

allinka79
5. jan 2010

podla mna ako u koho... ja som dost silno krvacala dost dlho... prvy den uplna brutalita a potom...ani neviem. Blbe je, ze neodporucaju nosit nohavicky a to je uplna haluska...

natalia777
5. jan 2010

a ako ti ma drzat ta vlozka???? 😕

garonka
5. jan 2010

ali ani sieťovane nohavičky nedovolia?

allinka79
5. jan 2010

ako chodila som v sietovanych... kym som lezala, bola som bez, ale potom to uz bola sialenost chodit bez... ale neradi to vidia...

vejula
5. jan 2010

čavte kočky mno vidím žwe tu riešite už popôrodné krvácanie... No naše aprílovky už kupujú niektoré tie sieťvané nohavičky... A to ja som nevedela ani že to sa tak dlho krváca 😕 Asi to tam musí byť riadne doblížené... No ja mám z tých popôrodných kakani pomaly viac strach jak z pôrodu, aj pre to že to bude asi dosť dlho bolieť pri kakaní, že????? Viem že mamina s tým mala problém po poslednom bratovi, lebo ked sa rodil tak ten pôrodník nepridržal hlavičku ked išla a tá mamu roztrhala až po konečník, auuuu. Dúfam že mne sa také nestane ☹

mirka12011
5. jan 2010

ahojte babenky Vas tu clovek necha na 2-3dni a je problem vsetko citat... 😅

lenocka84
5. jan 2010

ahojte kocky
dnes mam za sebou skusku ucesu aj make-upu
a vyzera to spolu super
aj fotky su budem davat na mojej svadbe do albumu

garonka
5. jan 2010

čaute guľkyyyyyyyy ešte ste tuuuu?

ja som si trocha zdriemla ale zobudil ma telefon 😠

garonka
5. jan 2010

Leni čaves, do albumíku si nahodíš foto? moja svadba? sa teškaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵 😵

lenocka84
5. jan 2010

lusy pri oddychu treba dat na mobile offline
alebo tichy rezim bez vibracii

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre