Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
5. jan 2010

ja stale...len uz sa bojim pit vela vody kedze mam vyssi tlak....

rogerka
5. jan 2010

cavte babule 🙂 tesim sa, ze ste tu, manzel je fuc a mna chyta nejaka depka ☹

elko69
5. jan 2010

moj manzel j evedla v izbe a kuk DVD co mna nebavi takze som tu ale asi nie na dlho bo ma z PC bolia oci akosik...

rogerka
5. jan 2010

ja mam oci ako angorak. moj drahy dnes vstaval do roboty (po dlhom case), a to dost skoro a bez neho som uz nevedela spat. tak som hore asi od pol 7 a sama v prazdnej posteli nezaspim 😅

elko69
5. jan 2010

no my sme spinakli do 13 hod lenze ja som sal spat o 2 rano a drahy ma deformaciu po nocnych tak zaspal okolo 5 rano az,ale medzitym som bola samozrejme hore aj ja na pravidelne cikpauzy :D

rogerka
5. jan 2010

my sme tiez sli nejak okolo druhej spat 😒 a tie cikpauzy ti nezavidim... tiez som musela v noci vstavat kvoli wc, ale to bolo len asi dva tyzdne, uz ani neviem, v ktorom tt, a potom to preslo. sice som chodila len 2x za noc, bola to otrava...

rogerka
5. jan 2010

jeeej, teraz som si vsimla, ze si junova a aj male sa ma narodit v juni 🙂 to budete mat narodky v tom istom mesiaci 😀

elko69
5. jan 2010

no ja teraz posledne dni chodim velmi velmi casto a to sa potom ani nevyspim ked kazdu chvilu musim vstavat na wc,no nic idem do sprchy a zalahnut k drahemu mozno zaspim pritom jeho super filme,tak bru nocku 🙂 a este asi pojdem cik parkrat samozrejme :D a stale som smadna...

rogerka
5. jan 2010

dobru noc 😉

vefi89
6. jan 2010

Dobré ránko, žienky. 🙂
U nás zasa sneží ako sprosté, v noci som mala zasa kŕče, myslela som, že sa ráno ani nepostavím z postele, ako ma noha bolí. ☹ už sa tak teší, keď bude malinký vonku, aby ma konečne tie nohy netýrali. chválabohu, väčina času za mnou a už to dlho nepotrvá 😅

garonka
6. jan 2010

vefi dobre rankoooooooooooooo

konečne som sa v noci ako tak vyspala, rano o švrtej som čítala časak, potom šup do kuchyne čo fajne mame v chladničke a ako furt nič 😠 tak len som jedla cukríky hašlerky 😅

u nas sneží takisto neviem načo, na Vianoce mal byť sneh, inač nos sa mi uvoľnuje drahy bol o 22.00 v lekarni kupil homeopatika Coryzalia tabletky čo sa každu hodku cmuľaju tak kus zabralo no.
Maš krčove žily že mávaš krče v nohe?

garonka
6. jan 2010

elko aky maš tlak? pri tlaku môžeš piť vody koľko chceš ja zvyknem vypiť len jednu fľašu denne a pijem Magneziu a Lucku 😉

vefi89
6. jan 2010

tebe sa chce o štvrtej ráno čítať?? 😀 😀
nemám krčové žili práveže 🙄

vefi89
6. jan 2010

Garonka, ale to potom málo piješ. 😕 ja vypijem aj 4 litre denne 😝

vefi89
6. jan 2010

a tie homeopatiká sa môžu aj v tehuu??to som nevedela. 😨

garonka
6. jan 2010

vefi toľko vody mi stačí inač by som bola naliata vodou až až, no jasne, že sa môžu tie homeopatika a je aj sirup, tabletky, i proti chrípke niečo to su všetko prírodne vitamíny, lebo berem tie tabletky na pečeň tak v poho môžem aj cmuľacie tabletky len keby bolo čo take prťave su 😠
hej čítala som časak Dieťa 😀 a vôbec ma neunavilo len ja truba nie aby som spala ale buntoším a ak bude maly pri nas budem revať že sa nevyspím 😕

garonka
6. jan 2010

z čoho chytaš krče do nohy? spíš na boku?

garonka
6. jan 2010

vefiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kde si zmizla? 🙄

vefi89
6. jan 2010

prepáč, švagor ma vyhodil od netu

garonka
6. jan 2010

vefi no ja by som mu dala nakladačku 😀 ja mam notebook a do toho ťukam len a len ja , mm ma svoj 😀 😀 😀

vefi89
6. jan 2010

Tak to potom pekne trpíš nespavosťou. my chodíme spávať podstivo medzi dvanástou, druhou, ale ráno aj do ôsmej-deviatej viem potiahnuť 😝
mňa keĎ na zač. teh bolelo hrdlo, chcela som si dať septolete a tam sa písalo, že v tehu sa nesmie, tak som prekvapená
a tie kŕče ja neviem z čoho. mávala som ich keď som robila v krčme nočné, ale to boli len také slabé, maximálne 2-3 minútky. a teraz kď ma chytí, tak plaem bolesťou a v noci som ho merala, tak 24 minút som ho mala 🙄

vefi89
6. jan 2010

hmm, a mňa takto vyhodil 😀 chválabohu išli het už 😀 lebo v okolí máme najrýchlejši net, tak sa sem stále niekto natlačí 😀

natalia777
6. jan 2010

dobreee ranko baby, tak opat sme blizsie k nasim chrobacikom 😀

valria321
6. jan 2010

natalia777 je ahoj vidim že maš skoro rovnaky termin....ja už neviem dočkať ale je mi fajn akosi sa malej nechce 🙂)

garonka
6. jan 2010

vefi aky mate net? my mame cez Orange, ale občas vypadne a pred 2 mesiacmi nas vypli ako neplatičov pre akesi 3 centy 😠
a doki ti na krče nedal nič? ani nijaky gel na nohy si nekupiš? môj stary si dava gel na nohy Antistax lebo ma syndrom nepokojnych nôh ustavične s tymi nohami trepe 😀

Nataliii tebe svieti krasne číselko 40 😵 😵 😵

natalia777
6. jan 2010

valria ahoj..... no mame podobne terminy, ale ja sa na ten porod zatial vobec necitim 😖 nic sa nedeje.......som z toho fakt nervozna a este ked manzel chodi na kamionoch a ani nie je pri mne keby nieco 😕

natalia777
6. jan 2010

garonka, svieti, svieti ale ten konik mi tyzden pridava, ja som v 39 😀

garonka
6. jan 2010

veď to aj mne pridáva ale 39tt je už skoro finalnyyyyyyyyyy, kedy maš poradňu?

vefi89
6. jan 2010

Natali, ale už by ste mali niečo robiť, aby si mala pokladíka vedľa seba 😀
Máte s Valriou potom pekne lenivé detičky, keď sa im von nechce 😀

Garonka, moja mama má od orange, ale strašne šomre, že je pomalý a že mrzne a seká. Ja mám T-com.
Na kŕče mi dal Thiamin, ale po ňom som mala ešte horšie, tak som to prestala brať. A drahý mi večer mastil nôžky, ale akosi to nepomohlo. Lebo ja aj keď si chcem vystrieť nohy, alebo natiahnuť, tak v tú ranu bác a zasa kŕč 😅 😕

keď vás je tuu teraz toľko, tak vás opúšťam, idem svokru kuk, už som ju dlho nevidela

elko69
6. jan 2010

garonka ja mavam teraz 130/85 tlak v poslednej dobe...

vefi89 ano mozu sa homeopatika pretoze je to cisto na prirodnej baze,aj ja som ich pila ked som bola v 6 tt to jedine mi dali na kasel nic ine...

no baby dnes som celkom skoro zaspala a celkom skoro namna vstavala :D hihi musim si zvykat lebo kazdu chvilu nastupim do prace zase skoro po 2 tyzdnoch oddychu,to bude zase... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre