Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
6. jan 2010

pekne debilná kniha 😀 😀 a zatiaľ neutekám 😉

garicka
6. jan 2010

ahoooj vefi

mirka12011
6. jan 2010

omg 5kg tak to by si asi nosila mimco 50tyzdnou
vefi neodchadzaj :D:D:D

garonka
6. jan 2010

gabi ideš heeeeeeeeeeet? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vefi89
6. jan 2010

Gabikaaaa 🙂 , ako sa máte?? Miško zdravučký??

garonka
6. jan 2010

Mirka v Číne jedna porodila cisarakom 6kg a babo zdrave ale nepačilo sa mi ake je bucľate v tej perinke joj najkrajšie su take malinke 2k a 3kg 😵 😵 😵

vefi89
6. jan 2010

Lusy, ako hnusne 😠 😀

vefi89
6. jan 2010

Garonka, ale to je čína. Tam majú zamorený vzduch, to preto 😀 😀

garicka
6. jan 2010

hej zdravučky (klop, klop) a teraz haja ale má každú chvíľu vstať a drahý mu dá papať lebo ja musím písať prácu (aj keď radšej skypujem s luckou) 😅

vefi89
6. jan 2010

Gabika a kedy pofotíš znova fešáka malého??Aby sme mohli kukať ako rastie do krásy 🙂

garonka
6. jan 2010

vefi ale nieeeeeeeeeeee sranda nejak mi teraz preskočilo, som sama domaaaaa ani havo tu neni a tak som sa rozrehotala až sa mi nosna dierka uvoľnila 😀 😀 😀

no ale si predstav take babo porodiť to je sila 😒

vefi89
6. jan 2010

jéééj, ty sa ešte stále učíš?? Ale to musíš mať potom toho veľa. Kedy stíhaš oddychovať?? a už si si zvykla, na nočné vstávanie? 😀

garicka
6. jan 2010

hej hodím tam niečo len musím nájsť čas 🙂 .

garonka
6. jan 2010

vefi ja ho vidím furt krasne baboooooooooo 😝 😝 😝 😝 😝 😝 taak ti vyplazím jazyk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vefi89
6. jan 2010

Garonka, tak nakoniec smiech ti pustí sople 😀 😀 😀
však to decko by sa jej nemestilo cez otvor 😀 😀

garicka
6. jan 2010

hej ešte mám týždeň na diplomovku a neviem či to stihnem bo sa mi nechce a nočné vstávania - tak na to si nezvykneme ale sa striedame s mužíčkom... a vy už lepšie ako na vianoce?

vefi89
6. jan 2010

a moje nebude vidieť nik 😀 😀 😀 ak bude po tatovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

garonka
6. jan 2010

vefi to by ťa riadne rozparalo ta kde, no šak počkaj porodíš 5kg a budeš chodiť ako kačka Daisy 😀 😀 😀

vefi89
6. jan 2010

Gabika, lepšie, veru lepšie. všetko je lepšie, ako voda 😀
potom máš fajn mužíka, keď ti takto pomáha...môj sa na mňa a drobca vytoto, stále má robotu 😅

vefi89
6. jan 2010

ale veď ja budem mať drobné bábo. ja som mu kázala, aby veľa nerástlo aby išlo ľahšie von 😝 😀

garicka
6. jan 2010

OK baby, idem ja už len na skype lebo ma muž zabije keď zistí že nepíšem si prácu ale tuto straším

vefi89
6. jan 2010

Gabikaaa, nezabudni na fotečkyyyy

garonka
6. jan 2010

vefi hej drobne šak len počkaj bude 5 kg a ma napadlo, nam sa blíži termín a ako sa dozvieme čo si porodila? ja ti pošlem do IP číselko joooooooo?

vefi89
6. jan 2010

ešte tam neni?? 😀 ja som len zvedavá, že kto skôr 😀

vefi89
6. jan 2010

avšak ja mám gulky 😀 😀

vefi89
6. jan 2010

a ja mám ofic termín 27.2.

garonka
6. jan 2010

si ma predbehla ty herečkaaaaaaaaaaa keď som na skype i s Gabikou a prsty mi po klavesnici lietaju ako dive
a mam ti odkazať, že idu papať tak nahodí fotky neskôr
jooooo?

vefi89
6. jan 2010

oki 😉

vefi89
6. jan 2010

ja zasa s bratom čarbem 😝 sa pobil na silvestra a sa nechce priznať že ským a prečo 😀

garonka
6. jan 2010

a je zdemolovany? do tvare dostal? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre