Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

rogerka
13. jan 2010

to budes moct, aj ked budes kojit. odstriekas mlieko, nadlabnes sa a bude 😀 maly nic nezisti 😀

ja som dnes bola v nemocke v poradni, ujo doktor povedal, ze sa mu zda, ze uz je mimco dole hlavou, tak sa snad nemyli... a po 2,5 hod. cakani v cakarni a 2-hodinovej ceste tam a spat uz nebudem robit nic 😀
vcera som skoro cely den prespala a dnes budem mozno pokracovat...

garonka
13. jan 2010

rogi fíha no len hajaj hajaj lebo potom sa nevyspíme 😀
a už chodiš k pôrodníkovi? ja idem už v pondelok ujo primar ma chce vidieť 😀

rogerka
13. jan 2010

dnes som tam bola prvykrat. ty mas aku protekciu, ked sam ujo primar si ta vyziadal 😀

elko69
13. jan 2010

garonka no sak asi aj ja odlozim a kupimlen spaci vak,lebo poduska sa pre babetko neodporuca vobec a paplon asi tiez nie,mozho by sa to udusit,potom casm vytiahnem asi....

garonka
13. jan 2010

a čo ti robili ? aj tlak merali aj ozvy či len utz? či ako?
hej ujo podareny ten ma aj v lete poslal do nemocky ležať kvôli tlaku a tak ma tam držal 3 týždne joj a dnes mi volal čo kedy k nemu račím prisť, tak v pondelok sa k nemu trepem 😀

garonka
13. jan 2010

elko kup si spaci vak je to dobra vec ja som len zvedava či naš Tobík v ňom bude spať 😀 mam ten vak aj v albume taky pekny bodkovany 🙂

rogerka
13. jan 2010

baby, ja som taka leniva. furt len vylihujem a nic nerobim 😖

garonka
13. jan 2010

to kde sa všetky tie gule rozguľali? 😀

rogerka
13. jan 2010

klasicka poradna ako u mojej doki, akurat sa nevykecaval ako ona 😀 na utz idem 19.

akdarka
13. jan 2010

ja som tu - aj ked este nemam brusko gulate 🙂 akurat finisujem s hodnoteniami mojich kolegov, ktorych mam na starosti - nemam to rada...ale vo februari budu odmeny....tesiiiim sa

rogerka
13. jan 2010

pribrala som 2kg od minuleho tyzdna 😅

elko69
13. jan 2010

garonka ved ja mam termin an jun takze by nemal byt problem zeby mu / jej bola zima :D

garonka
13. jan 2010

elko da sa kupiť aj taky ľahučky ten čo mam ja je zatepleny no nevem nevem či ten chrust v ňom bude lebo aj ja keď som bola mala som sa furt odkopavala 😀

rogi no mne asi poradňu robiť nebude ja idem ešte k svojej doktorke 21.1 poslednykraaaaaat

rogerka
13. jan 2010

ved uvidis, co bude 😉 ja som zvedava na ten moj utz, ci sa krpec ukaze...

lenocka84
13. jan 2010

aj ja som lenivaaaa a to som len 21tt

rogerka
13. jan 2010

jeeej, leni, tesim sa, ze v tom nie som sama 😀 😀 😀

garonka
13. jan 2010

rogi a to len chodíš už do pôrodky či ešte k svojej doktorke do poradne?
i ja zvedava na sono či sa male ukaže a chcela by som vedieť koľko važi

lenocka84
13. jan 2010

rogerka lusy vy neviete pohlavie?

rogerka
13. jan 2010

ja neviem, lebo sme boli opacne otoceni a vtedy to tazko vidno, a ked to aj mohlo byt vidno, mimco si prekladalo nohu cez nohu tak, ze vidno nebolo 😀

uz chodim do porodnice, u mojej doki som bola naposledy min. tyzden

garonka
13. jan 2010

leni mne na morfo utz vravel, že chlapec ale odvtedy sa ten huncut otočil chrbtom a nebolo ho možne skontrolovať či je to ozaj pravda ale na buduci týždeň som zvedava ako bude uloženy 😀

lenocka84
13. jan 2010

aha no pekne
nas maly sa krasne ukazal, doslova roztiahol nohy na morfe, ale tvar ani za svet

rogerka
13. jan 2010

bude z neho maly cirkusant 😀 uz trenuje akrobaticke zostavy 😀

garonka
13. jan 2010

leni no pekne sa vam ukazal pekne 😀 a čo mal tvaričku rukami schovanu?

ja som na morfo utz videla ake ma veľke chodidla a aj som napočítala či ma desať prstov 😀 tak všetko sedelo 😀

jooj aka som leniva nič sa mi nechceeeeeeeeeeee 😖

garonka
13. jan 2010

guľky idem sa natiahnuť a potom kuk môj serial na jednotke Sila láááááááááásky 🙂 🙂 🙂

lenocka84
13. jan 2010

tvar mal vacsinou zakrytu ruckou, najprv jednou, potom druhou, potom ukazal jednu rucku a vsetky prstiky, potom druhu, rehotala som sa
dokonca som chodila po ambulancii ci ho neoklameme, ale nie, ruky stale pri tvari,alebo pred nou
kvoli tomu som ani dvd nedostala, lebo vacsinou ho nebolo vidiet
a dr. povedal ze anco platit za nic

rogerka
13. jan 2010

garonka uz asi drochni, idem aj ja. dobru noc 😉

elko69
13. jan 2010

garonka no sak postupne v marci alebo kedy zacnem nakupovat take potrebne veci na zaciatok aby som sa potom s velkym bruchom nekotulala :D

dugyna
13. jan 2010

garonka co je voz?jaj asi auto myslis? asi koli kociku..lanos..a inak este taka pikoska ku kociku..za taku sumu skoro ani v bazare nekupite..a je to rakuska vyroba..a maju aj vajicka v mobelixe

dugyna
13. jan 2010

no baby to sme asi vsetky take lenive..
garonka..to mas asi nejakeho znameho ked ta nahana doma ab si sa prisla ukazat 🙂

mata ako si dopadla u lekara?

nas drobcek poriadne narastol od poslednej kontroly..

vejula
13. jan 2010

čavte kočky.... No tak ste tu popísali toho. TAK ja som na obed robila kura na taký exotický spôsob... Som nakupila všelijaké veci nejaké fazulove kličky olivy a tak a s maskom s ryýžou... mm sa zalizoval 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre