Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vejula
17. jan 2010

čavi dugy ja som tu teraz prisšla, boli sme na obede u svokrovcov a trocha sa to pretiahlo... Inač doma máme taku tichu atmošku, sme sa s mm včera riadne rafli.. Ale inač všetko po starom. A ty ako???

mirka12011
17. jan 2010

ahoj veji ty zijes? hihi ako sa mas?

vejula
17. jan 2010

čavi mirka... No ako čítaš, tak trošku na nože, s mm máme tichu domácnosť... Ale lepšie takto ako sa hádať, aspon si neskáčeme do vlasov momentálne. A ty???? Ešte nemáte potvrdené to dievčatko???

dydynka
17. jan 2010

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš ahojte baby,,potrebujem rychlo poradit,,mam v podbrusku take divne bolesti ktore ma bolia pri chodzy,,,a citim ako by som mala malu pokozku na podbrusku a ta sa mi natahovala,,a boli to,,,neviem co mam robit,,,poradite mi niektora?

mirka12011
17. jan 2010

az koncom januara mam sono hih tak si musim pockat
juj moja tak to ma mrzi ale ved ho to prejde a pride sa povtierat neboj sa a bude fajn....havo sa ako ma?
ale nejedla som od obeda uz zacinam byt hladna ale neviem co zjest je mi blbo este od obeda ☹

mirka12011
17. jan 2010

dydynka a nenamahala si sa velmi?

dydynka
17. jan 2010

nie,,,iba sme hadzali sipky do terca,,,ale dvihala som 2 rocnu babu,,,

mirka12011
17. jan 2010

a nemohla si si natiahnut sval? ja som dnes dvihala 2rocneho chlapca a nic, to ta kedy zacalo boliet?

dydynka
17. jan 2010

no pred nejakou hodinou to zacalo,,,

mirka12011
17. jan 2010

no ak mas moznost ist na pohotovost tak chod zato nic nedas a nabuduce budes vediet ze ziadne sipky aspon docasne 😎

vejula
17. jan 2010

mirka, no ja dufam že to dopadne dobre, ale nejdem sa momentálne na tom vzrušovať... _Inač mi začína byť akosi slabo, dufam že na mna nič neleze, pojdem asi zalahnuť 😔

dydy, ja som mala tiež sem tam takú bolesť... Pokial nrmáš nejaké pretrvávajúce krče alebo krvácanie, myslím že sa nemusíš báť... Ale pre klud duše môžeš crnknuť zajtra dokimu...

dydynka
17. jan 2010

pockam este nejaku hodinu a uvidim ci to prejde alebo nie,,,som sa napapala tak sa mi ani hybat nechce 🙂

mirka12011
17. jan 2010

dydy najskor si si natiahla sval alebo proste zatazila telo a preto to boli....ale ked neprejde tak chod doktor ti poradi pripadne pomoze...
veji snad nie choroba? omg tak to sup do postele....

dugyna
17. jan 2010

ahoj veji..uz som tu..neboj moja zase bude dobre uvidis 😉 hlavne klud koli babetku..
a ak sa zlecitis cajicek papalonik a oddychuj

dydynka pokial si to este nemala take pocity..a stale pretrvavaju popripade sa zhorsuju..ak nestrestanu chod na pohotovost..ono radsej 10krat koli blbosti ako nejst a potom lutovat..
ono tak divne pocity v podbrusku mozu byt z natahovania maternice..

mirka12011
17. jan 2010

tak babenky konecne som nieco zjedla hihi puding mnam 2jedlo za dnesny den, ked ja dajako nepapam vela max 3xdenne a staci ved nasilu jest nemam a ono to mozno este pride hihih

dugyna
17. jan 2010

mirka dneska ani ja nie som nejaky jedak..len jeden krajec chlebika a 1l acidka..ato inokedy zjem toho az az..a teraz nic..dnes asi mali nechce.. 😉 ale za to sme si s drahym objednali pizzu dostali sme chut..

mirka12011
17. jan 2010

hihi tak ja sa niekedy bojim ci ma dost, ale zasa on si vypyta ci chce viac alebo staci tak malo by mat dost ked nepyta hih hmm pizza mnam mna by palila zaha uz teraz z nej

dugyna
17. jan 2010

tak to ma nastatie este nepali a bola dobra pizza..dnes je to vinimka ze tak malo papam
ale zase zjem menej ako pre tehu-porcie myslim..ale velakart denne

elko69
17. jan 2010

dugyna skor take jak mravceky jak keby mi tam behali a potom take jak travenie ale bolo to tak v podbrusku a nie vyssie...neviem take divne pohyby to boli...

lulu4
17. jan 2010

ahojte kočky, je tu niekto? ako ste vikendovali? a ako sa maju babatka v brusku?

dugyna
17. jan 2010

elko budem pozorovat..asi to este neni ono..neviem
ahoj lulu..ja som tu

lulu4
17. jan 2010

ahoj dugy, no co ako si vikendovala? ty pracujes alebo si doma? ja len ze ci ta zajtra caka praca alebo nie? 😀

dugyna
17. jan 2010

lulu ja som na PN..ale inak som pracovala..a aj studovala..xixi
kukala som akurat tu romanticku komediu francuzsky bozk...vcera sme sa boli sdrahym prechadzat aj s nasim hafkaco..sak bolo tak krasne..a zehlila a prala som..a moja mama chcela objednat nejake veci z eshop co som tu napisla pre jej buduce vnucatko..tak som snou vecer internetovala..a dnes sme vegetili.. 😉
inak tu v BA snezi 😉 😉

vefi89
18. jan 2010

Dobré ránko babenky 🙂
ale nám zasa nasnežilo 😒 a teraz musím s bruchom a lopatou behať 😠 😀 😀 😀 😀
ale je to krásne, aspoň budú mať deti radosť 😀 😀

janefonda
18. jan 2010

Ahoj Vefi 🙂
aj mi máme sniežik, idem ho aj ja z toho nášho dvora odhrnúť 😉 ja to mám veľmi rada, taký bielučký a čerstvý sniežik. Len verím, že naši cestári nebudú zasa zaskočený 😝

dugyna
18. jan 2010

ahojte dievcata dokonca aj u nas v BA od vcera vecera od 19h snezi..idem ja vybavit nejake veci ..a potom pridem..aj ja by som odhrabala ale nemam odkial..nemame vlastny dvor.. 😠

vefi89
18. jan 2010

halóóóó, dáko to tu dnes nežije..

Garonka kde si toľko??? ja čakám že povieš ako a čo u pôrodníka 🙂
a ostatné ešte spinkajú?? 😀

barbyes
18. jan 2010

Ahoj Dugy,
ako s tým cvičením? Ja môžem iba na to 17-18.00 lebo o 19 máme stretnutie s farárom kvôli svadbe. Chvalabohu posledné 🙂

mirka12011
18. jan 2010

ahojte dievcata poculi ste ze valeria porodila?

vefi89
18. jan 2010

Mirka a kedY??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre