Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
30. jan 2010

dugyna poslem ti link ako to vyzera..to si mozes zavesit na stenu ale aj na postielku....
http://www.drobcekovia.sk/detailobr.php?pict=1&...

dugyna
30. jan 2010

elko to je pekne..a co to stoji?odkial to objednavas?

liv1
30. jan 2010

dugy nedavaj si robit tie nechty ak nemusis, znici ti to tie tvoje. kamoska si dala spravit take velmi pekne, a to jej len nejako gel vytvarovali na nechet, naniesli ale nelepili. taka nevyziadana rada 😅
a boli teda tiez velmi krasne.

elko69
30. jan 2010

dugyna poslem ti link normalny a tam sa len zaregistrujes a objednas a su tam aj ceny...tento konkretny som objednala pre sestru lebo cakaju dievcatko a ja som si objednala ten TURTLE lebo mam oranzovo-hnedo-ciernu izbu teda nabytok a doplnky...

http://www.drobcekovia.sk/?sekcia1=30&sekcia2=4...

dugyna
30. jan 2010

liv a to neni to iste co robili tej tvojej kamaratke?a nevies kde jej to robili?

lenocka84
30. jan 2010

dugy si zvyknuta na dlhsie nechty?
lebo ak nie, tak budes na gelace nadavat
ja nosim bezne dlhe nechty, takze ziadna zmena

liv ma pravdu ze sa ti znicia tvoje, zalezi od kvality nechtu
ja mam take ze prve gelace sli cele dole, lebo leopidlo sa nechcelo chytit na moje nechty
po mesiaci co som ich mala dole, som uz mala svoje krasne nechty, a teraz mam uz len gel, a nie tipy

tak ziadna na kocikovanie???na zajtra

dugyna
30. jan 2010

lenocka a to sa ako volaju take nechty te len gel bez lepidla??tak uz len ked sa v tom tak strasne nevyznam si mozes domysliet xixi 😉 nie nenosievam nejak dlhe nechyt..tak nie uplne kratke ale nie dlha..take prirodzene..a ked som pracovala-zavadzali by mi nechty dlhe..a ani som nejak nelakovalo..lebo to tiez hned zliezlo dole..alebo vyzeralo zle..hold v praci sa to nedalo

dugyna
30. jan 2010

lenocka a ty si v ktorej casti Ba xixi? mozme sa inokedy dohodnut..aj ked ja nemam koho kocikovat
ale dneska ide drahy pre dcery a uz sa nevieme na ne dockat. 😉 a zajtra podjeme vsetci niekam na vychadzku. 😉 😉 vsetci trosku orzhybat kosticky 😉
ale inokedy sa mozme dohodnut

lenocka84
30. jan 2010

dugy ja mam gel na svojic dlhych nechtoch, vtedy sa nedava lepidlo ani tipy
ale zavisi od dlzky tvojich nechtov a ake chces mat dlhe

ja chodim so synovcekom vonku, ma 1,5 roka

dugyna
30. jan 2010

kocky inak vcera som volala s byvalou spoluziackou..ona ma 4,5mesacneho chlapceka..tak mi dala zopar rad..tak posuvam dalej.
destka obchody v BA najlacnesie :1.brendon je v raci maju aj internetovu strasnku www.brendon.sk ,ked sa zaregistruje su vraj nejake zlavy a zbierate body..je tam vraj velky vyber a je najlacnejsi
2.babymarket -na vajnorskej, konkuruje brendonu..ale obsluha je vraj ovela lepsia v babymarkete..
3.sort baby -na Rajskej za tescom ako je socha satinskeho
4.Pre deti-kosicka

osavacku odporuca jednoznacne elektricku Avent..ze v porodnici jej pozicali elektricku medelu aze ta strasne huci..a ze tato avent je super a ze ma ajnejaky masazny vankusik..
rucnu neodporuca..lebo ze nam oddidu ruky..ona odsava totiz po kazdom kojeni koli podpore tvorby mlieka/zabudla som sa opytat ci jej to odporucili v porodnici/ co odsaje zamrazi vydrzi to v mrazaku 3mesiace..
na podporu tvorby mlieka odporuca homeopatikum Ricinus Communis 5CH ze sa to moze uzivat hned po porode

z vlastnej skusenosti mi hovorila ze sterilizator nechcela ze tiez setrili korunky..aze bude vyvarat v hrnci vo vode..a ze nakoniec potom ked uz bola doma a prevarala..tak ze jej flasky ostavali zanesen od chloru..aj vsetko
a ze tym ze setri cas lebo pri malom sa ma co obracat tak ze nakoniec kupili sterilizator do mikrovlnky a ze to ma za 6min pohodlne a rychlo hotove
takisto ze nechcela ohrievac na flsaky..a ani ho najprv nemala..ale teraz ked je maly vacsi tak kupili ten Avent/3000stal/ lebo ze ked vyberie mliecko odsate npr z mrazaku ze to nesmie prevriet lebo to uz mozte vyhodit..a ze v tom ohrievaci..nastavi ci je to z ladnicky alebo mrazaku..kolko to ma ml..a samo sa potrebne ohreje..

dugyna
30. jan 2010

elko tie zasobniky sa mi pacia 😉 tusim objednam aj ja

lenocka sak mozme sa niekedy dohodnut aj cez tyzden..vonku..zoberies synovceka a pojdeme 😉

no tak to by moc dlhe neboli tie nechty..asi zbehnem do nejakej kozmetiky sa opytat ci by mi tam na nedali aj len ten gel ako hovoris ty..a nech ich pekne namalju 😉

dugyna
30. jan 2010

elko mne sa paci ten bear sky blue

lenocka84
30. jan 2010

dugy a oproti comu je ten brendon lacnejsi?
lebo to vobec nie je pravda
ako body za 8eur? to vobec nie je lacne

dugyna
30. jan 2010

tak ja neviem lenocky mne sa to tiez zdala troska blbost co napisala..ako ze z tych detskych obchodov je vraj brendon najlacnejsi..
tvrdila mi ze lehatko pre babetko co objednala moja mama cez babyport za 49eur je dost udajne v brendone maju aj za 40..ale co som kukala na nete tak som nenasla..
ale zase vajicko /neviem sice do kolkko kilo je/ tam maju v brendone za 33 eur..a my sme s drahymm kupili za 50eur
ta spoluziacka si nekupuje v tescu aspon teda tipujem
moja mama tam kupila malinkemu 3 body za 210sk/v tescu/

vies leni ja som len napisala co hovorila..v brendone som nebola..a kukala som tu elektricku avent..a fuha oci sa mi vygulali skoro 6tis stoji..takze uz podla toho mi trklo ze ten obchod asi nebude lacny..
takisto za ohrievac na flasky 3tis sa mi zda vela..
a na julovkach co pisu baby tak mali avent a myslim ze rucnu..

lenocka84
30. jan 2010

brendon urcite nie je z tych lacnejsich, bola som sa tam pozriet

garonka
30. jan 2010

no je brendon je drahyyyyyyyyyyyy ja som tam poslala kamošku tak guľala očami ake ceny ah jaj

lenocka84
30. jan 2010

ze lusy, takze nemam sama ten nazor

garonka
30. jan 2010

a to sme obe napísali skoro naraz 😀

garonka
30. jan 2010

ani som nevedela, že píšeš to čo ja 😀

lenocka84
30. jan 2010

ako viac som kuk oblecko, a to sa viac oplati next. h&m, aj mothercare

garonka
30. jan 2010

odsavačky su dobre i Aventky i Medely hoci maju ceny prehnane jak fras, ja mam po švagrovej elektricku medelu ale hučí ako kosačka tak kupim ručnu aventku ale tiež draha je stojí okolo 61 € 😕

garonka
30. jan 2010

leni jo a aj v c&a maju pekne oblečko a akcie ja mam z h&m tiež par veci ako zadarmo 😵

dugyna
30. jan 2010

lenocka mne sa to nezdalo ze brendon je lacny..ale nechcela som sa snou hadat
ale som rada baby ze ste toho nazoru ako ja..dakkujem
a co som aj kukal na nete ich web stranku teraz tak tie ceny su teda neni lacne..hlavne tie nocne kosele..a ine veci 😠
asi az tak korunkami pri tom nakupovani ta kamoska nesetri 😒
ale to som vedela aj tak..

no sory kocky nabuduce overim info..ale vdaka

lenocka a tym ham a next mas pravdu..

a stou odsavackou zase do kelu neviem teda ci rucnu alebo elektricku sakra 😠

lenocka84
30. jan 2010

ano lusy aj c&a to som zabudla
my sme boli vcera v nexte a 3body za 11,eur, v zare mali 5 body za 15.-eur
a dat za 1body 7,50eur

garonka
30. jan 2010

presne tak leni ja som toho nazoru čo najlacnejšie nakupiť lebo babo z toho vyrastie i tak joj a my tu v ke asi next nemame či hej? asi nie 😠

dugy nemôžeš zato ale no, a odsavačku ani ja neviem aku preto radšej nekupujem dopredu ale v nemocke ak mi bude treba zavolam drahemu len ja sa bojím že on kupi volovinu 😀 a tie ceny su pekelne prehnane si myslím za to že tam je značka avent cena 70 € pre kristove rany 🙄

dugyna
30. jan 2010

a lenocka bola si v ca a hm ked mali tie akcie po novom roku?to boli paradne ceny.. 😉 by som to tam aj vykupila..
tak kocky este raz sory s tym brendonom nezdalo sa mit ot ako lacyn obchod..ale hovorim nechcela som sa snou hadat ked som tam osobne nebola..ale podla cien na nete..moj tusak bol dorby..a vyste mi ho potvrdili

dugyna
30. jan 2010

inak fotim veciky tak za chvilku pridam do albumu 🙂

garonka
30. jan 2010

dugy ale niečo v brendone sa najde lacne tie obchody navzajom proti sebe konkuruju, a to je novy obchod asi nie?

garonka
30. jan 2010

dugy ja som zvedava ako pes 😀 😀 😀 😀 šupni raz dva do albumíku fotky 😀

lenocka84
30. jan 2010

ja som vcera v nexte ukazala krstnej, aby mala inspiraciu, a krasne veci tam mali, uzasne
a hned som jej aj povedala ze nie 0-3mes, ale uz 3-6mes., predsa radsej uz vacsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre