Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
2. feb 2010

janina no celu noc som nespala a trocha som si pospala nadranom vstala som o pol 10 čo je ešte norma ale zo začiatku som vstavala presne v tom čase, ale to bol potom veľmi kratky deň 😀

baby zdrhliiiiiiiiiiiiii dostanu po holej 😀

vejula
2. feb 2010

ahojte kočky.... Ako??? No ja celkom fajn, len ma trocha znepokojuje náš psík... Ako je všetko v pohode, len sa tak čudne chová... Stalé za mnou chodí ako keby niečo nebolo v poriadku... Dnes mi onuchal bruško a tak smutne si mi lahol na kolená... A za každým ako mu teraz bruško ukážem, že čo to je???? On na mna tak smutne zazerá a potom si mi lahne ku nohám...

Dufam že nieč zlé nevicítil, inač maličký sa hýbe všetko v poho, ale toto mi nejako nejde do hlavy... Jedine, že by tušil čo bude nasledovať a je smutný že už tu nebude len on náš miláčik ale budeme mať bábo.... Kočky čo máte psíkov, nespozorovali ste niečo čudné na nich???

jjana17
2. feb 2010

asi tak nejak,,,,, dostanu

gari, len si pospinkaj coskoro nebudes mat tolko casu na spinkanie a oddych 😉

rogerka
2. feb 2010

prave som docitala vcerajsok 😀 ani knizku nepotrebujem 😀

gari, nikam nechod, posli draheho, fakt to neni sranda vonku

garonka
2. feb 2010

veji asi mu niečo je, naš bruško ignoruje, ale ak ma havo spusteny chvost a je sklesly niečo mu je, ale tvoj havo asi cití, že už nebude tak milovany ako doteraz lebo nebudeš mať na neho toľko času 😔
ja som našmu ani neukazovala bruško skratka príde babo domov si zvykne na neho

jjana17
2. feb 2010

veji, hadam to je len z takej ziarliosti,,,, az si casto hladkas brusko a on to vidi ci neziarli,,,,teda podla mna

garonka
2. feb 2010

jjani budem spať v noci bude vstavať k malemu tato 😀

rogi neviem ale asi sa trocha prevetram síce mame posypane chodníky a ak nie ostanem doma 😉

rogerka
2. feb 2010

no to moj zajac tiez asi nieco tusi, normalne je kazdu chvilu urazeny pre nic za nic a furt len zazera na mna 😔

rogerka
2. feb 2010

ono ak je pod nulou, tak nepomoze sol na chodniku 😒 ja som bola vcera v meste a podavam hlasenie 😀 uz sa lepsim, vcera som si kupila vlozky do porodky (konecne mali tie tescove), plienky pre drobca a jednu podprdu (a este samodrziace pancuchy a kremes 😀 )

lenocka84
2. feb 2010

ahojte
ja dnes asi idem na kontrolny uzv, maleho od vcera moc necitim kopat,
neviem ci to mam z unavy, ale som z toho nervoznaa

ako sa mi tu mate?

jjana17
2. feb 2010

garonka, myslis ze tata bude aj kojit 🙂 🙂 🙂

rogerka to si riadny nakup robila,,,,

garonka
2. feb 2010

rogi ja mam tie prťave Hartman ale budem davať pokyny z nemocky aby drahy kupil normalne lebo tu teskove su total vypredane, tak nehc kupi normalne dlhe a nie take mini 🙂

no ale si sa prekonala draha 😀

Leni čauko, babätka zvyknu kopať nepravidelne ale radšej choď na utz aby si bola pokojna 😉

garonka
2. feb 2010

jjani nie on ma zobudí maly dostane jesť a budem pokračovať v spani 😀

lenocka84
2. feb 2010

lusy ale za cely den nic? aj vcera aj dnes som upratovala, a potom vzdy ked si lahnem tak pekne kope, a teraz nic

dugyna
2. feb 2010

janina..ale ja by som ho nebila nikdy sak on sa tak on mna stara 😉 navari ranajky spravi pomaha s upratovani na nakup ide 😉 jeho musim na rukach nosit 😉 nie bit

cau garonka..to lenka pisala nieco ze vraj nesmieme kukat filmy ako som ja kukala vcera stigmy..ale co ja viem..sa mi to nezda..

ste tu pipisali kym som bola prec vencit chlpacika

jjana17
2. feb 2010

garonka no musim povedat mas to premyslene

lucy1990
2. feb 2010

Dobre ranko 🙂

garonka
2. feb 2010

leni možno si bola unavena ale radšej pre istotu choď k lekarovi radšej ísť dvakrat a zbytočne akoby sa niečo malo stať
a teraz keby si si ľahla a trocha sa sustredila? tak by ťa nekoplo troška?

dugy a to bol horor čo triler?

rogerka
2. feb 2010

prekonala 😀 nedelna noc ma nastartovala 😀 inak aj u nas su tescove vybrakovane, mame tu 3 hypermarkety a v ani jednom ich nemaju, az v OD som ich nasla, a to som si myslela, ze to tam nebude, kedze ho furt prerabaju

leni, mozno ti pomahal upratovat a teraz je len unaveny 😉

lenocka84
2. feb 2010

dugy ale mala som na mysli typu krvaky, a horory

jjana17
2. feb 2010

lucy dobre ranko 🙂

lenocka, no ja krvaky teraz prepinam,,,,

lucy1990
2. feb 2010

To ja som od zaciatku tehu videla uz asi 4 horory 😝

garonka
2. feb 2010

jaj leni netreba robiť dramu z filmov ja bežne pozeram horory od začiatku tehu a take filmy ako nezvratny osud a tak na babo to nema vplyv ono nič nevidí 😀

ja praveže mam radšej take filmy ako tie nudne romanticke ktore furt končia rovnako 😅

garonka
2. feb 2010

rogi a už si zbalena? či furt ništ? 😀 😀 😀 😀

rogerka
2. feb 2010

zbalena nie, ale keby nahodou, tak rychlo nahadzeme do tasky a letime 😉

kristinkamalinka
2. feb 2010

ahojte tehulky 🙂
jaaj ja uz nemozem z toho nekonecneho snehu. Skoro som sa dnes zosypala na tom lade 😠

dugyna
2. feb 2010

lenocka radsej chod k lekarovi aby si mala istotu..ked teba uz vyslovene kopkal a teraz nic tak chod radsej..pocuj ale este mu skus pustit tu pesnicku od alice kyes mozno bude vtedy kopkat a daj nam vediet ok?

garonka kuknem co si dohodila do albumu..mne dosiel dnes balik z babyport..tak musime s drahym zbehnut na postu 😉

veji nas havo chodil taky divny ked sme my s drahym este nevedli ze som tehu..a nevedeli sme co mu je..len sme rozmyslali ze ci on nevie ze som tehotna..a potom nam vysiel test //ciarky...a sa nam to potvrdilo psika to potom po dalsich asi 2 tyzdnoch prslo..a odvtedy dojde sem tam ku mne a sa mi otiera o bruko..akoby malinkeho hladkal..
veji mozno ten nas neziarli preto ze moj drahy ma dve dcery a ked su u nas tak sa mu celu dobu venuju hraju s nim na skrivacku veterinara a kade co..je stredobodom pozornosti..ale zas ku mne k drahemu sa niekde chova nas chlpac ako k rodicom..taky cecok vsade nam chodi za chrbtom 😀 skus to spravit tak ze budes hladkat sojho haava a aj brusko a povedz mu ze ho stale budete lubit a ze to bude vase babetko a ze on ho bude strazit ze bude jeho ochranca..a ze ked zacne chodit sa budu nahanat spolu po byte..atd..ja si myslim ze potom to tvoj hafkac pochopi 😝 😝

rogerka
2. feb 2010

este by sme s manzom mohli vybrat nejake chlapcenske meno a budem spokojna...

vejula
2. feb 2010

joj kočky snád to bude fakt len žiarlivosť, lebo take smutné oči na mna hádže. Však zajtra idem na sono tak snad je všetko OKI...
Inač ja som vždy mala radšej také filmy so zápletkami a také napínave a komedie som moc nemusela mi to prišlo také nenáročné... Ale teraz si normálne radšej pozrem niečo také pri čom si oddýchnem ako niečo na čo sa musím pekelne sustrediť, askosi na to nemám silu 😝

kristinkamalinka
2. feb 2010

Veji ja mam boxera a ked som otehotnela tak sa tiez zacal chovat divne. Vzdy bol vesely a chcel sa blaznit. Ale odvtedy je taky pokojny. Mam pocit, ze vie co sa deje a nechce aby som sa namahala 🙂 Je to trocha divne ale podla mna to psikovia citia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre