Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
25. júl 2009

vieš čo ja som sa ani necitíla tehu, len pichalo ma v podbrušku a tie prsia? neskutočne ma boleli a pobolievaju aj teraz.......chladničku nemôžem otvoriť lebo ma napne 😒 a mala som kolísavy tlak raz nízky raz vysoky, a v horučavach ani nehovorím o tom že sa citím malatna a stále by som spala 😀 dnes miešam všetko čo mi príde pod ruku, broskyne, koláče, puding, no všetko čo doma máme 😀

cherryblossomgirl
25. júl 2009

no ja nemam absolutne ziadne priznaky, myslela som si, ze to intuitivne vycitim - a nic. rano som si robila test a zrazu //. A teraz na mna prisla nenormalna unava, ale myslim, ze to moze byt aj psychika.

garonka, aj ty si mala take zmiesane pocity, ked si mala pozitivny test? ja som babatko uz velmi chcela a dnes mam vyslovene zmiesany pocit, aj ked urcite viac pozitivny ako negativny

slovakia13
25. júl 2009

cherryblossomgrul
presne viem o com hovoris 🙂 vzdy som chcela babo ,ale ked sa objavili 2 palicky tak ma to nenormalne vystrasilo 😝 trvalo to asi tyzden az potom som sa zacala nenormalne tesit 😀 😵

vejulienka
25. júl 2009

slovakia ahojky ako sa citis? ako si prezila nocne?

garonka
25. júl 2009

cherry
my sme to s drahym viacmenej veľmi chceli aby sme konečne boli traja a som nečakala, že sa to tak skoro podarí 🙂 ale ten pocit keď som urobila test a tam // bol krásny, drahy spal som ho zobudila ako diva, on chudák sa nevedel spamätať čo chcem. a keď mi lekárka potvrdila, že som tehu hneď som drahému písala sms, a prišiel mi domov večer totálne na mol 😀 a fotku z Utz nosí v dokladoch 😉

veľmi ti držím prstiky aby tvoje tehu prebiehalo krásne 😉

cherryblossomgirl
25. júl 2009

Slovakia, asi je to normalne. mozeme sa na to neviem ako velmi tesit, ked to je zrazu tu, tak sme z toho zrazu vystrasene stylom 'co teraz?' mam v hlave milion otazok, ako to s drahym zvladneme, ako sa budu tvarit v robote atd atd..

mimochodom Zoja je nadherne meno. A poznam jednu Zoju, ta je uplne super 🙂

slovakia13
25. júl 2009

strasne sa zo vsetkym napchavam 😀 teraz tlacim do seba ceresne 😝 a potom pridu narad nektatinky 😵
teraz budem mat 2tyzdne dovolenku ,tak budem mat leharo 😉
co ty ako,babulka poslucha?
inak uz som si nasla kocik tiez na ebay a novy

cherryblossomgirl
25. júl 2009

Garonka a kedy si isla k lekarovi?

slovakia13
25. júl 2009

cherrybl....
tak az mas bezproblemove tehu 😉 vitaj medzi nami tehulkami 😵

cherryblossomgirl
25. júl 2009

dakujem, tesim sa velmi 😵

garonka
25. júl 2009

cherry
po siedmich dňoch ako som si spravila testy lebo som to odkladala, som sa bála ako male decko 😀 a ten doktorkin výraz tváre mam stále v pamäti bola pekne vysmiata len ja v šoku 😀

slovakia13
25. júl 2009

vejulienka
kde si sa stratila?

garonka
25. júl 2009

no baby ja budem mať kratku noc, začína mi byť pekelne zle, dufam, že už tak miešať nebudem 😔

vejulienka
25. júl 2009

poslucha len zacina kopat viac a viac 🙂 mne uz sa dovolenka tiez zacala a zajtra letime do portugalska, uz sa neviem dockat ako budem lenosit na plazi... zacinam mat tu depky tak dufam, ze ta dovolenka mi pomoze trochu ☹
kolko ta stal?

vejulienka
25. júl 2009

kuk tu som, narobila si mi chutky s tym ovocim to som si aj ja skocila po jablcka

slovakia13
25. júl 2009

depky mavam aj ja 😒 hormony......
portugalsko ti zavidim,inak vcera som nemohla zaspat ,lebo mala sa rozhodla,ze ona spat nebude a kopkala.....ked sa konecne ukludnila ,tak pre zmenu som musela ist cikat 😝 samo mala sa zobudila a trvalo dalsiu pol hodinku pokial sa opat skludnila 😵 😵 😵 😵
stal 245liber ,ale este pockam do pondelka a potom ho obiednam 🙂 maju ho aj mothercare za 299libier.
uz som sa naucila pozriet v obchode a potom hladat na nete a kupit ovela lacnejsie

slovakia13
25. júl 2009

objednam .....baby sorry za moju gramatiku,az ked to po sebe citam 😕 som zhrozena

garonka
25. júl 2009

slovakia
nevadí, ja prehliadam keď píšeme či máme chyby ale lepšie je ako mať tehu demenciu, ako ja som minule písala, že som mala sadru v ruke a nie ruku v sadre 😀

vejulienka
25. júl 2009

ja dufam, ze zvladnem tu cestu...
ja uz tiez mam problem zaspinkat ked ona zacina kopkat, na zaciatku to bolo take nic, citila som ako by to boli male bublinky a zaspinkala som, ale teraz, nerozumiem ako sa moze bavit tak dlho v brusku. 🙂 ale aspon viem ze ju mam a vsetko je ok. no vidis hovorila som ti ze musis len hladat az kym nenajdes

garonka
25. júl 2009

baby vam sa nestáva, že myslíte na pôrod? ja som si poobede zdriemla a snivalo sa mi že som z pôrodnice ušla, ja som take bojko, všetci mi doma vravia, načo si namyšľam hluposti, no predsa len, strach je strach.

slovakia13
25. júl 2009

tak ,ja stale .....ale este sa nebojim ,chcem rodit do vody,uz som si pozrela aj na nete 😀
ja mam skor nocne mory z dni po..... ,ze ju nebudem vediet okupat nakrmit ,bude plakat a nebudem vediet co... 😝

vejulienka
25. júl 2009

garonka
ja tiez som taky bojko, preto sa snazim nemysliet o tom 🙂

vejulienka
25. júl 2009

idem si pospinkat papa

slovakia13
25. júl 2009

vejulienka
ides letecky? neboj ,cesta bude v poho a mi ti budeme tisko zavidiet plaz-v dobrom 😉

garonka
25. júl 2009

ja stále nato myslím i keď ma furt ubezpečuju, že keď to zvládli ine ženy zvládnem i ja 😕 no i tak predsa, a v maji v Blave zomreli dve rodičky strašne. Tu na Slovensku asi nikde nepraktizuju pôrod do vody, ale ten by som brala, kamoška v Nemecku tak rodila a vravela že to je super. A po pôrode no to bude ťažke kym najdeme si systém ako bábo chytiť, no som zvedava na seba 😎

garonka
25. júl 2009

vejulienka
príjemnu dovolenku zajtra letím s tebou 😀 😀 😀

slovakia13
25. júl 2009

akurat dnes som stretla kolegynu,co rodila v tej istej nemocnici co budem aj ja a chvalila si do vody 😀
tiez si myslim - zvladli ine,zvladneme aj my 😉

garonka
25. júl 2009

baby kde ste sa všetky zašili? ja som dnes slamena vdova 😲 nudím sa, draheho mam na stretku zo školy 🙂

vejulienka
25. júl 2009

halo kto tu?

lulu4
26. júl 2009

ahojte, tak tie ktore ma poznate aj nepoznate, tak opat pisem..... robila som si minimalne tri testy pepino, dnes bol dalsi a stale nic neukazuju.... kramy som mala naposledy &30.6. uz mi maju prist za chvilu aj dalsie pomaly ale neviem ci pridu alebo cooo.... som uz z toho na nervy, chcem to uz vediet..... vela z vas mi pisalo ze im test ukazal // az ked im uz meskali co mne este nemeskaju....
ale vcera som myslela ze umriem... tak ma bolelo podbrusko a aj dnes ako keby som mala kramy, prsia bolia cele, vcera po sexe som mala taky ruzovucky bleducky pasik na toaletaku, a vcera ma velmi boleli aj krize... ale take priznaky su aj ked ma prist alebo uz je mrcha... tak teraz neviem.... lebo po tej mrche co bola 30. 6. sme sa pokusali veru vela krat.... co si o tom myslite?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre