Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
5. feb 2010

ja teraz savam uplne ze moc,volakedy ze do 12 az 1 rano hore..a teraz??padne 22.hod a ja uz spim....

janefonda
5. feb 2010

dugy a neurobite si sami oznamko? Ved to nie je az ake zlozite ak sa vyznas v pocitaci 😵 my sme si urobili sami, teda moja sestra sa toho ujala 😉
Baby tak 13.2. BA, 15:00 a prijimam navrhy na miesto, ci vyhovuje aj ta Obchodna , nejaka kaviaren, je tam aj jeden Coctail club, nefajciar oproti kostolu sv. trojici ?

lenocka84
5. feb 2010

jane a parkovisko je?

pridala som fotky do obidvoch mojich albumov

lulu4
5. feb 2010

dugy citaj IP snad ti to pomoze

janefonda
5. feb 2010

Leni neviem presne parkovisko, ale na Heydukovej sa da parkovat, ved nakoniec bude to sobota poobede a to by mali byt parkovacie miesta kade tade... alebo dajte iny navrh kde?
Lulu pridas sa k nam?

lulu4
5. feb 2010

jeeej leni ty si aka herecka :o) mas uz pekne brusko, nech aj mne uz tie tyzdne pribudaju pekne 😀

rogerka
5. feb 2010

dugy, boli sme v tescu na zatych a nic, total vybrakovane. som sa spoliehala, ze ved to maju v kazdom tescu, tak kupime a nic, ani v hypernove a v avione co je ten obchod all toys ci co, tak tam mali len take divne a ja chcem uplne obycajnu.
dugy, ja som oznamka davala robit u jednej tety, ona ma kopirke na prirodovedeckej a jej muz na malej scene viaze diplomovky a tiez robi oznamka. navrh som si doniesla sama a do tyzdna sme mali hotove, ani to nebolo drahe. 100ks nejak 50€ nas vyslo aj s tymi malymi pozvankami k stolu a s obalkami. skus si obrazok najst na nete, text vymyslite spolu s drahym, pismo si vyber a mas hotovo 😉 ja som obrazok nasla na nete, text sme si vymysleli, vybrali sme u tety papier a pismo a mali sme hotovo 😉
jane, ja chcem tiez len taku obyc klasicku vanicku 😉

lenocka84
5. feb 2010

lulu vsetko bude, nemusis sa bat
to mal mm vcera taku dobru naladu tak ma aj odfotil
inak si musimbrusko sama, aby som nieco mala

dugyna
5. feb 2010

jane dobry napad..lebo to co stiahne nejaky gyicovy obrazok z netu ..tak to mozem kaslat..
a vytlacis je to najmenej..ale este chcem kuknut jednu stranku..myslim ze www.expres..nieco..ta je grafikcy navrh zadarmo..a amju aj take tie klasicke pekne obrazocky co byvaju na oznameniech nie nejak gic..
lulu idem kuknut IP

jane kde je coctail club tam? v tom biznis centre..lenocka parkovisko je tam platene..v tej ulicke medzo crow palza a tym biznis centrom..a onim neviem v okoli..pockaj ak je to v SO tak by si este mohla zaparkovat na staromestkej smerom do petrzalky..tam sa da pozdlz kraja..alebo je aj tam platene parkovisko..a tam bude urcite lacnejsie ..ako pri hotely

lenocka84
5. feb 2010

vobec netusim o akom mieste v ba hovorite

janefonda
5. feb 2010

dugy vies kde je kostol svätej trojice? to kaficko je rovno oproti nemu, ale mne je naozaj jedno kde, len potrebujeme jasne miesto stretnutia a odtial sa uz pohneme spolu hocikam 😉

elko69
5. feb 2010

dugy inak aj my sme mali urobene len tak,mne ho sestranica zase robila aktomu mi urobila uz aj lahko menovky take jak boli oznamenia adokonca aj nalepky na flase :D

dugyna
5. feb 2010

no presne treba sa len dohodnut ze kde..a aby boli nefajciarske podniky v okolo 😉

rogi diky..a nevies presne ulicu? vidis aj diplomovku budem musiet dat viazat..aspon kuknem ceny..fuuuu rogi to mi pripomenulo ze namem ani ciarku..ani tu prvu stranu s menom..a do konca marca to mam odovzdat ach ajj..a mys me prvy ktory ju musia pisat povinne a na buduci rok uz zase nebudu musiet pisat povinne..to je otras..

kocky a taka otazka dneska nam volali z kvetinarstva..ze za sumu 1300sk nam spravia kyticu len s 9 ruzami..a pierko..ja fakt nechapem..ked ruza je za 1,60..ze preco len 9 ruzi..no a este tam bude to hyperikum..ale tak som sa vytocila do kelu..a v jednom kvetinarstve nam bovedali ze 100-150eur za kyticu s priemerom 20cm z ruzi a pierkom....to maju kurnik nejaky prirazky alebo co???
lulu tebe povedali tych 30-40 uz na 100%?
lebo povodna suma ktoru nam povedali bola 30-40eur..potom uz z tho spravili 2000-2500sk..tak mi ze tak 1300..a teraz volala toto..

garonka
5. feb 2010

baby vas zato platia že tak čmarate? idem si vas prečítať 😀

dugyna
5. feb 2010

elko diky za tip 😉

elko69
5. feb 2010

garonka akeby nam este vsetkym platili za to kolko sem piseme alebo za to citanie tak sme milionarky vsetky :D ale sak som zvedava ci aj potom bude moc casu ked uz budu deticky na svete veru...

garonka
5. feb 2010

rogi ja kupujem tiež obyčajnu vaničku asi zbehnem rano do obchodíka mame ho oproti, stojí myslím 12 € a je to vanička Disney 😉

rogerka
5. feb 2010

dugy, to kde davate robit tu kyticu???

mam cislo na tu tetu, ak chces, mozem ti ho poslat (snad ho najdem 😀 ) ona je na tej prirodovedeckej, ale tam by si asi dlho bludila, je to tam zasite 😒 jej muz je v budove malej sceny, to divadlo ci co to tam je, ma tam okienko hned ako vstupis napravo. a obidvaja su strasne zlati

rogerka
5. feb 2010

idem kuk nejaku vanicku na nete

garonka
5. feb 2010

rogi my taku kupime ma šľahne ak nebudu mať v predajni lebo dovidenia 😕

http://www.bocianbaby.sk/index.php?s=detail&id=...

janefonda
5. feb 2010

dugy no ja neviem ta cena sa mi moc nepozdava... 😖 ako ano ruzicky su drahe, ale az tak?

dugyna
5. feb 2010

rogi jane to sme boli tu u nas v terne v kvetinarstve my sme mysleli ze v pohode kupime svadobnu kytocu max do tych 1200sk do 1500s prizmurenymi ocami..sak chceme len ruzicky troska hyperika zeleneho..a primer asi 20cm..
sa neseriem a pojdem si zajednat ruze na mileticku.. k nejakej tetuske..a sam si to zviazem..a hotovo..
a co sme sa pytali v tom druhom kvetinarsvte..tam ratal za ruzu 2,3..ale zase ta bola ochotna ze spravili by aj do 50-60 eur..ale nepovedla ze kolko ruzi by tam bolo..

rogi a napis to cislo pre istotu diky 😉
rogi na www.babyport.sk maju klasicku vanicku za 10eur cosi..idem ju vymenit za tu nepouzitelnu..suepr modernu..

garonka
5. feb 2010

ah jaj ja som si vybrala kytičku z katalogu a bola som veľmô spokojna 😵 😵 😵 😵

dugyna
5. feb 2010

garonka za tu cenu bodaj by si bola nespokojna 😀

jane a nevies v hainburgu v kvetinarstve sa ako pohybuju ceny?? 😉 sak ja by som si aj tam dala spravit kyticu mys me tam za necelych 20min..

rogerka
5. feb 2010

uz som nasla 😀 http://kociky.babyland.sk/kociky-babyland.php?s...
zajtra asi pojdeme kupit
dugy, najdem ho a poslem ip 😉 😉

lenocka84
5. feb 2010

rogi tak taketo klasiky mali v polsku za asi 4 eura

sa teism ze taketo veci pojdem nakupit tam, tu je to nehorazne drahe
v marci to cele zacne

garonka
5. feb 2010

dugy no anoo 😉

rogi a aku si vybrala? lebo tam je ich kopa 😀

zuzanockamt
5. feb 2010

Ahojte baby 🙂

potrebujem poradit ... som v 9tt a mam uz asi tyzden zlty vytok a posledne dva dni sa zmenil na zeleny ... a mam aj mierne svrbenie ... rozmyslam, ci ist k lekarke v pondelok, ci co s tym 😖

janefonda
5. feb 2010

dugy neviem za kolko su take kyticky tu v Rakusku, ale za sluzby sa tu plati dost...takze myslim, ze lacnejsie by si nepochodila. Skus Pezinok?

garonka
5. feb 2010

leni my sme svokre povedali naj kupi keď bola v Poľsku a nepačili sa jej a mne hej no ja som už mala brucho a nezaniesli sme sa joj ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre