Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
8. feb 2010

to si polezala v postielke teda ze? ☹ ale som rada ze si uz zdrava 😉

rosannar
8. feb 2010

ahojteeee...táákže bud. týždne 18.2. ma čaká prvé vyšetrenie u doktorky...jaaaaj neviem či sa mám tešiť alebo báť 😀

lubka89
8. feb 2010

no veru cely cas som sa potila🙂

vefi89
8. feb 2010

hlásim príchod od lekára 🙂 všetko je ok, ale na pôrod to ešte nevyzerá..takže v nemocke sa stresovali úplne nadarmo a mne dnes doky povedal, že to vyzerá na dlhé-dlhé prenášanie 😕 😨

lulu4
8. feb 2010

vefi: tak s tym prenasanim ziadna dobra sprava ale ved ked sa drobec nebude pytat v termine von tak ti budu musiet prepichnut plodovu vodu aby ti vyvolali porod preco by si dlho prenasala to co bolo zase za mudre reci od dokyho? a super, ze ste sa vratili k Miskovi, to by uz ani nebolo ono keby sa maly nevolal Misko 😀

lulu4
8. feb 2010

ja len tak na skok kočky, idem si rychlo vyfenovat vlasky,lebo ma buduca maminka pozvala na obedik k nim do prace, tak utekam, ideme pokecat a upiekla aj kolaciky tak dostanem vysluzku 😀

lubka89
8. feb 2010

vefi to neni zle ked budes prenasat?

vefi89
8. feb 2010

lubka, ani veľmi nie, lebo sme malinký a chudučký, tak aspoň priberie. do dvoch týždňov ma nechajú trápiť a keď to nepôjde samo, tak mi pomôžu 😅
a ty sa ako máš??už si zdravá?

barbina182
8. feb 2010

ahoj vefi citam ze ti to vy&zera na prenasaniee 😕

lubka89
8. feb 2010

no uz konecne som zdrava 🙂 no tak drzim palce 🙂 a kolko mate?

garonka
8. feb 2010

vefi ani u mňa to nevyzera na pôrod, ani kontrakcie nemam a ani kadejake bolesti krížov 😕
a zatka ani neviem čo je 😀 ešte nebola 😀

bambibam
8. feb 2010

dugyna áno s krvácaním som bola u doky aj v nemocnici.

Bola som na klebety ,ako je v práci , ked som tam neni.

mirka12011
8. feb 2010

ahojte kocky
vefi tak to nevadi hlavne nech priberie a tie 2tt vydrzis....
garonka tak neboj pride na teba 😀

barbyes
8. feb 2010

ahojte, prišla som Vás kuknúť, ale ako tak pozerám dosť sa to tu preriedilo a všetci poodchádzali ☹

mirka12011
8. feb 2010

barbyes no asi vsetci isli spat :D

barbyes
8. feb 2010

aj ja by som išla nemusieť trčať v robote 🙂 ja to asi vybavím šálkou caffe 😀

mirka12011
8. feb 2010

hihi no ja by zalahla ale nechce sa mi spat 😀
inak ako sa mas co noveho? ako mala pocuva?

barbyes
8. feb 2010

mňa vždy okolo obeda chytá strašný útlm, že mám problém držať oči otvorené, ale čo mám robiť ☹ a malinká je super, len je občas až moc akčná 😀 lekári sa zhodujú, že všetko v najlepšom poriadku takže som happy 😀 a tvoja Timejka? To je tiež krásne meno, nemám rada také bežné, resp. časté mená.

mirka12011
8. feb 2010

no to ani ja nemam rada, ale niektore su aj pekne len ich je hrozne vela 😲
no mala bola vcera mimoriadne akcna cely den dnes zacala rano a sem tam sa pohne asi dospava vcerajsok ale ked jej dam napapat tak hned ukaze svoju moc 😀
zajtra idem k doktorovi tak uvidime co noveho...

dugyna
8. feb 2010

caute baby uz som vyvencila..len som este zabbludial av dmke a v jednej drogerii u nas na terase..
garonka ten hipp cajik stoji u nas 111sk..som si ho kupila..mali v dm este j nejaky normalny caj pre tehu..zevraj schvalene ministerstvom zdravotnictva..ale dobra kravina..lebo obsahol rebricek-cize mysi chvost..a to sa v tehu nemoze..idem kuknut co ste popisali

mirka12011
8. feb 2010

dugyna tak nasej garonke cajik nepomoze ju treba dotrepat do nemocnice aby rodila 😀 zartujem...

dugyna
8. feb 2010

vefi tak potom pohodicka..neboj maly dorastie..a inak chlapci sa hovori byvaju lenivy pri chlapcoch vela zien prenasa.. 😉
lubka tak sa tesim ze si uz zdrava 😉
barby tak chod aj ty na PN a budes tu snami cmarat 😉
bambibam..tak potom ok..aj ti predpisal nejake lieky?

kocky zajtra ideme do genetonu..sme to s drahym nevydrzali a dnes sme sa objednali 😉 takze v stvrtok uz budeme vediet co to bude nase malinke miminko 😉 😉 😉

dugyna
8. feb 2010

vefi ale to neni cajik na rodenie..to je ten pre tehu hipp cajik.. 😉
a kupila som este v tej durhej drogerie tie zinky klasicke na umyvanie pre babetko..take frote jemnucke 😉 😉 a zase obe bledomodre len rozlicny odtien 😀

idem asi napisat rogerke ako sa jej paci na dovolenke..co vy na to? 😉

dugyna
8. feb 2010

barby kde ste davali robit kyticu a pierko a kolko vas to vyslo ak sa mozem opytat?
a zavoj si kde kupila?

dugyna
8. feb 2010

veji a garonka ma chlapceka..takze on je lenivy ..typicky chlap uz teraz ked je v brusku 😀 😀 😀 takze on este nepojde tak skoro von..naco sak mu je tam dobre nie.. 😀 😀 😀

mirka12011
8. feb 2010

dugy napis hihi a daj vediet ako sa ma

xxveronikaxx
8. feb 2010

ahojte

barbyes
8. feb 2010

dugy, kyticu mi robila známe mužovej kolegyne a vyšla ma aj s pierkom, veríš mi že si presne nepamätám??? sa mi zdá, že 32 €, určite do bolo do 40. Volá sa Zuzka, taká staršia pani, veľmi šikovná, tel.č.0903/554457 a závoj som kúpila v svad.salóne na Žilinskej ulici, volá sa Valentino. Majú tam aj vo výpredaji, poprípade aké máš šaty?? Môžem Ti doniesť v sobotu ukázať môj a ak by Ti pasoval tak si môžeš požičať 🙂

a na PN by som išla hneď, lebo rozčulujem ma hlavne to cestovanie MHD, furt tam niekto kašle a kýcha a bojím aby som neochorela ☹ Vikinke by sa to asi nepáčilo, ale zasa by nám chýbali peniažky, potrebujeme nakúpiť výbavičku a spol. a máme dosť vysokú hypotéku ☹ budem to musieť nejako vymyslieť...

barbyes
8. feb 2010

dugy, peken si to napísala 😀 som sa dobre zasmiala 😀

mirka12011
8. feb 2010

barbyes no ja som zvedava ci zajtra dostanem ja PN kedze mam pokoj na lozku kvoli placente a PN nikde 😀
ahoj veronika

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre