Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
8. feb 2010

vidím, že všetci poodchádzali ☹ už hodinu čakám na nový príspevok a stále nič ☹

elko69
8. feb 2010

ja som v teme tehulky na zacitaku tehu...mame zaujimavu temu s tinku

dugyna
8. feb 2010

miruska super spravicka gartulujem jupi 😉

elko nech si kupi homeopaticky sirup na kasel v lekrani..neviem teraz nazov.a nech si nastruha cibulu vytlaci do nej jeden citron a zmiesa cele s medom a papkam pekne po lyzickach..to jej pomoze..alebo este aj cibulovy caj

lucy to neviem..ale na to co to par krat mirka pouzije na stiahnutie teploty a odohnanie zimnice..jej to nemoze nijak pokazit nozky..sak nebude to tam mat furt..da prec a potom neskor si da zase

dugyna
8. feb 2010

ste tu niekto?garonak sa dnes nejak flaka..asi isla zhanat vanicku a zavialo ju 😀

inak baby musism sa vam pochvalit..dneska ani neviem ze mame susedov..neviem ci je s detmi prec..alebo pomohol vcerajsok..tak uvidime ako dlho to vydrzi...ale sa mi zda ze su doma..ale hovorim ticho krasne ticho..tak si to uzivam 😉

barbyes
8. feb 2010

mne na hrdlo a všeobecne keď na mňa niečo lezie, tak si dám na noc a poprípade aj v priebehu dňa jeden roztlačený strúčik cesnaku zmiešaný s lyžičkou medu, síce potom trošku smrdí z úst, ale pomôže mi to :D

elko69
8. feb 2010

dugy dakujem...a uzivaj si to ticho ver :D

barbyes
8. feb 2010

a inokedy nemáš? čo sú nejaký hlučný? naši susedia nad nami pravidelne okolo 11, 12 večer sťahujú alebo majú doma nejakého ducha 🙂 večne v noci počuť ako presúvajú nábytok, neviem čo tam robia 🙂

janefonda
8. feb 2010

barbyes a nemaju nahodou tvoji susedia namiesto postele roztahovaci gauc? a vzdy vecer ho roztahuju, lebo ja mam pocit, ze ti nad nami tak funguju, ale nad nami byvaju studaci,cize obcasny ramus prezijem 😉 nastastie ho nerobia casto.
Sa to tu naozaj nejako vyprazdnilo, ja som si musela pospat, nejako ma zmohlo. 😵

elko69
8. feb 2010

jane to poznam aj ja som teraz chodila spavat uz o 21 hod co som bola KO totalne a sem tam aj cez den zlomi :D

janefonda
8. feb 2010

elko: mam problem so spankom, v noci vela cikam a vzdy sa zobudim, ked sa potrebujem pretocit , ale inak cez den uplna pohodka bez unavy. Mozno ale postupne prichadza, predsa len som sa uz kopec noci nevyspala uplne normalne, kedze som stale hore 😒 a niekedy ked sa v noci zobudim sa divam aj hodku do stropu, kym znovu zaspim...to uz je asi trening na malu 😉

elko69
8. feb 2010

jane no ja som tiez mavala tie stavy ze som asi 5x za noc sla na WC ale posledny tyzden idem na WC nez idem spat a potom az okolo 5 rano ale to idem pomaly so zavretymi ocami a potom ked lahnem tak zaspim jak babo :D

dugyna
8. feb 2010

babry precitaj si vcera co som pisala...je to nadloho alebo ti potom poviem ked sa stretneme..skaratka maju 4 deti a bolo to nad dnami ako stado divych koni keby tam byvalo..a vcera som sa snimi chytila..a potom vybehol este drahy k nim hore..a dnes ani netusim ze su dom..aj drahy ked prisiel domov bol prekvapeny ze ake ticho 😉

janefonda
8. feb 2010

No ved ja nechapem, na wc idem o polnoci, ked idem spat a potom este asi tri krat do rana, ale tak da sa to vydrzat. Ale aj to budenie sa pri zmene kazdej polohy ma dobre vycerpava 😒 vydrzim vsetko 🙂 uz som zacala treti trimester, cize mam poslednu fazu pred sebou 😉

miroslava89
8. feb 2010

vy este stale kecate?🙂 ci uz druha vlna?🙂

ja sa neviem prestat tesit z malinkej🙂

janefonda
8. feb 2010

Mirka ti verim, ze kazda pozitivna informacia ohladom malej musi byt pre teba ako zazrak!!! Tesim sa s vami!!! 😵
Dugy si dobre urobila, ze si susedom povedala k tomu hurhaju daco. Ved zasa sa musia ludia trosku kontrolovat v ramci spolunazivania...

liv1
8. feb 2010

Mirkaaaaaaaaaaaaa to je uzasna sprava. 😀 Super! 😉 😀

liv1
8. feb 2010

lucy tu proviziu si zasluzis 😀 . uz na vsetko mozne funguje provizny system aj na tie nove vlozky co z nich prestane boliet hlava no tak preco nie geneton? 😀 😀

miroslava89
8. feb 2010

ja som taka rada ze vas tu mam 🙂

elko69
8. feb 2010

mirka len sa tes,mas na to narok konecne!!!

miroslava89
8. feb 2010

elko ved to prave ze poslednych paru mesiacov nebolo dovodov na radost vela..

miroslava89
8. feb 2010

a teraz budem vyzerat asi trosku uchylne a zvrhlo..

ale zienky neviete kedy sa moze po cisaraku sexikovat? 😅

elko69
8. feb 2010

neboj este ti mala Harmony bude robit vela radosti,je to bojovnicka... 😉

no baby idem na chvilu skusknut telku tak sa mi sem hadam podari este dostat,zatial papa

janefonda
8. feb 2010

presne tak Mirka, len sa tes, narodil sa ti doslovne malicky zazrak, z ktoreho sa stava ten najväcsi v tvojom zivote! 🙂

janefonda
8. feb 2010

Mirus neviem kedy sa moze milovat po sekcii, ale ak to zistis daj vediet, mozno sa mi to zide 😀

miroslava89
8. feb 2010

malinka je istotne zazrak🙂 a snad nam bude robit este veela radostii🙂

miroslava89
8. feb 2010

jane.. keby som ja pametala co je to sexik co je to milovanie 😅 😀 ale ked zistim dam vediet🙂

a ty mas v plane rodit cisarskym? 😕

liv1
8. feb 2010

Neviem Miri. Nie je to ako klasicke sestonedelie? Len hadam... 🙂

miroslava89
8. feb 2010

liv ani ja netusim..ale mam pocit ze skusime a uvidime 😅

janefonda
8. feb 2010

mirka nemam v plane rodit cisarskym, ak to pojde normalne som za, ale mam nizko placentu a preto je tu taka moznost.

dugyna
8. feb 2010

mirka len sa tes malinka to citi ze sa z nej tesis aj na dialku..takze je dolezite aby si mala pozitivnu naladu..takze stale usmev 😉

miri pri cisarskom neni obmedzenie tam uz o tyzdni mozes v lkude..ak sa chcete milovat..ina je to ked rodis normalne a si zasivana..ale pokial sa ty citis ok a stychy mas uz vybrate tak mozte v lkude..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre