Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lulu4
12. feb 2010

garonka: takze takto si ty dopadla dnes moja a co uz to bolo na tom CTG zle alebo uz skonstatovali ze Tobinko je veliky a uz by sa patrilo aby isiel von? takze v utorok bude ten velky den, budem na teba mysliet... potom sa nam nejako ozvi, daj vediet o sebe spravicky...

lulu4
12. feb 2010

jaaj elko a tebe drzim palceky na ten 3D ultrazvuk v pondelok, nech uz uvidis drobca v plnej krase a presvedcis sa ci je to skutocne chlapec 😀 potom nam daj vediet..

lenocka84
12. feb 2010

lulu ja milujem deti, a najma tie nase doma

garonka nassa bude uz maminkaaaaaaaa, dostanete info z prvej ruky 😉

lulu4
12. feb 2010

leni: ved preto aj cakas babatko lebo ich milujes, to je super, len take zeny by mali cakat deti co sa na ne tesia a maju ich radi tak ako my tu vsetky 😀 tak si to uzite

garonka
12. feb 2010

lulu mne už pred mesiacom vraveli, že bude veľky mne ta krava doktorka vypočítala zly termín pôrodu
teda pinďo je o dva týždne veľky takže jeho vek je teraz 41tt tak je načase aby vyšiel z brlôžka 😀
CTG je v poriadku tu sa zisťuje tep srdiečka babenka a moje kontrakcie a prietoky či je vyživeny cez pupočník a inač to je sono tak ho doki dnes pokukal a vravel, za každý pad musí von a ja vôbec nesom otvorena tak preto a inač odporučil mi sekciu tak či tak lebo trapila by som sa a to nechce

garonka
12. feb 2010

leni tebe budem prvej písať a hoci i neviem aka unavena budem 😉 😉 😉 😉

elko69
12. feb 2010

lulu no jasne dam info a aj foto ak budu dobre rozoznatelne...co hadam budu 😉

lenocka nic nove na junovkach??kedze do tej temy moc necodim,len dnes co som citala od Mirky

lulu4
12. feb 2010

garonka: ty mas ozaj tu jezibabu nenormalnu, ja uz na nu nemam slov, ani termin porodu nevie vypocitat... aspon ze v nemocke je lepsi doki... tak uz by sa patrilo aby uvidel svetlo tohto sveta a svoju maminku ktora ho tam krasne nosila v brusku.... super, ja sa tak tesim.... a trafite sa do nejakeho toho datumu narodiek v rodine co si minule spominala?

lulu4
12. feb 2010

elko: juuuj uz dnes ani Mirku nespominajte ja som si dnes normalne kvoli tomu poplakala... je to strasne

lenocka84
12. feb 2010

lulu ja som ich milovala od zaciatku
a teraz do toho nas krpec, bude veselo
ak bude ako maly, co je mozne lebo skoro rovnaky datum narodenia to vyzera, tak bude fakt veselo

lusy budem cakat

elko neviem o nicom, myslim ze mirka dnes nebude uz pisat nic

lulu4
12. feb 2010

kočeny uz nam pojde o chvilu Panelak, uz sa tesim co zas povystraja Kubko 😀

dugyna
12. feb 2010

garonka..a co si taka smutnucka??? z toho ze budes kinderko uz len par dni? alebo z toho ze ides cisarskym?
ale nepojdes do celkovej anestezi ze?potom malinkeho uvidis hned ako ti ho vyberu z bruska 😉
alebo si mala zly tlak?

leni tak asi je karnevalova sezona..a dezi budu mat inu masku alebo tu co mali?

elko69
12. feb 2010

lenocka myslim ze asi najblyzsie dni nebude len hadam kvoli nej ze to zvladnu!!!!! ☹ tak keby nahodou daj info ako sa citi...myslim na nu a uz dost teda o Mirke uz len jej mozme drzat palceky a podporit ju ak tu bude...

babule neviem co dnes robil ten moj drobec ale chvilu ma tak nechutne pichalo v krizoch asi ma tam dobre kopol 😠

garonka
12. feb 2010

lulu a za cely čas tehu ma zospodu kukla iba raz krava nie?
hlavne, že eurače furt chcela
po pôrode ju vymením

ide panelaaaaaaaaak a ja sama domaaaa

inač rogi furt cela?

lenocka84
12. feb 2010

tu co mali
aj ked uplne si neviem predstavit ako to tam bude
to je akcia co robi hornbach

garonka
12. feb 2010

dugy nie kvôli tlaku ale kvôli malemu je veľky už v 41tt

dugyna
12. feb 2010

mna ten panelak zacina teda dobre nudit..nepaci sa mi ze tak uz kazdy s kazdym alen tak sa im to prece..je to uz nechtne 😠 ☹

elko69
12. feb 2010

mna bavi panelak,Jakub konecne zacal byt akcny a aj je to obcas pekne zamotane :D ale sranda...som sa na to namotala hned na zaciatku po par castiach...

elko69
12. feb 2010

no idem kuk panelak hadam sa mi sem este dnes podari dostat kedze okolo 21 hod chodi mm domov :D baby ale ten Bajza je dobry ze?hehehhehehe

dugyna
12. feb 2010

gari to som citala ze je velky..aj som si myslela ..len ze ci ti este nieco ine nepovedali u dokyho..ked si bola taka smutna aspon sa mi zdalo

leni sak uvidite..ale neboj pre deti to bude urcite zabava 😉

elko mna tiez panelak uplne bavil a tak ..ale uz by mohli doplait na to niektory ked podvadzaju.. ☹ to sa mi velmi nepaci ☹ proste samy podvodnici

jaj tak sa teism malinka tak pekne kopka 😉 taka som stastna 😉

elko69
12. feb 2010

no kuba mi je uz luto ako ho vodi za nos ale tak on sa to raz dozvie,urcite!!

dugyna
12. feb 2010

ja uz mam na to dost nervy..uz chcem aby kubo vedel ze ho podvadza a este do kelu s jeho najlepsim kamaratom..
a nehovoriac o jancovi ktory spava s frajerkou svojho syna

garonka
12. feb 2010

dugy nie doki nepovedal nič, ctg a prietoky su ukažkove len malinky nieje malinky ale macko 🙂
tak je lepšie urychlene pôrod ukončiť lebo jeho vek je 41tt
no bola som smutna z vahy maleho nechcela som veľke babo ale čo už

elko69
12. feb 2010

gari a kolko ma maly??

lenocka84
12. feb 2010

lusy mozno az taky velky nebude, nechaj sa prekvapit

elko69
12. feb 2010

baby kolko mali vasi drobci vahu v mojom tt teda v 22 tt??chcem pre porovnanie vediet

dugyna
12. feb 2010

garonka neboj maly nemusi byt az taky velky..to uz je najvyssi vek aby sa narodil 😉

elko neviem kolko vazi este v strdu ideme do poradne 😉

janinna11
12. feb 2010

Ahojte kocky!!

V prvom rade chcem popriat Mirinke a jej manzelovi uprimnu sustrast a vela sily, aby to vsetko zvladli. Zrejme to tak malo byt, malinka by po tom krvacani do mozgu zrejme mala problemy,viem, ze to je strasna strata, ale verim, ze su obaja silni a o par mesiacov sa obaja pokusia o miminko znovu.

janinna11
12. feb 2010

A teraz mi povedzte kocky, o com klabosite 🙂

elko69
12. feb 2010

dugy tak potom daj info....

ok babule idem ja offik uz tak dobru nocku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre