Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
13. feb 2010

tak sa chceš vymeniť nie? i ja tak ktora začne? treba Arabelin prsteň
začni hľadať prvaaaaaaaaaaa 😀

garonka
13. feb 2010

babce idem kuki filmik

zajtra som tu dobru nockuuuuuu 😉

liv1
13. feb 2010

uz si nepamatam tu rozpravku 😀 😀 😀 😀 😀 ale aj tak sa chcem vymenit, a kludne budem prva 😀
gari bru nockuuu aj Tobikovi 😉

dugyna
13. feb 2010

baby ten geneton bol 60 s dph

garonka nekric tu lebo zajtra naplnim plnu nadrz..poberem baby do auta a sme u teba 😀 😀 😀

baby strestko bolo super som rada ze mam tehu kamosky 😉 dufam ze sa este stretneme a v hojnessom pocte 😉 😉 a raz spravime nejake to celoslovenske stretko 😉

liv1
13. feb 2010

dugy to fakt?!????? nastvali ma! 😠 vyslovene neznasam takych spekulantov. geneton jeden...

liv1
13. feb 2010

ja ked tam zavolam poviem ze viem o cene 60 a ak to stoji viac tak nemam zaujem. ale pojdem potom aj tak do kelu, vsak chcem to vediet.... 😠

dugy zajtra za garonkou ?? 😀 😀 pozriem mapu 😀

janinna11
13. feb 2010

Ahojte kocky, len teraz som prisla
ako bolo na stretku?? O com sa bavite v suvislosti s geneton-om?? Zdvihli cenu alebo??

liv1
13. feb 2010

ahoj jani 🙂 . stretko bolo super, kuk o stranku dve dozadu som pisala.
a geneton vyzera tak ze zvysil cenu. svicky jedny. 😠

dugyna
13. feb 2010

no baby ani neviem ako nam ubehol ten cas tak sa mi drobre sedelo a kecalo 😉 😉 😉 supers stretko..velmi dobre som sa citila

gari juj ty budes mat svojho stuplika uz za chvilu pri sebe 😉 to bud uzasne

moj drahy ma dneska rano krasne prekvapil bol v obchode a kupil malinkej krasne rifliky,tricko ruzovucke,dupacky take letne..a ruzovucke topanocky..juj viete jake je to krasne.. 😉

a ako sa mate inak?

janinna11
13. feb 2010

Ahoj Liv, prave som to citala na webe geneton-u, tak co uz, kseft im ide, tak preco nezvysit ceny, nie??? Ach jaj, co uz...

liv1
13. feb 2010

dugy ja som bola v mothercare a kupila som bodynka malinke zlatunke. tak prva vecicka je tu 😀

dugyna
13. feb 2010

liv akurat som kukala tu stranku z genetonu.... je cela zmenena ..cize ju vynovili..tie info co su tam teraz ohladom odberu tam predtym neboli..a cena bez DPH bola nieco cez 50 EUR A s dph to bolo 60 eur takze isli hore..

liv1
13. feb 2010

vsak aj mne sa zdala nejaka zmenena, ale s tou cenou som nevedela na sto pro... hm malinka kopka? 🙂

dugyna
13. feb 2010

liv tak odfot a zaloz album..ja idem odfotit to co kupil drahy 😉

dugyna
13. feb 2010

malinka ma tlacila pred chvilkou..a obcas sa mrvi 😉

liv1
13. feb 2010

juj tak to s tym albumom u mna urcite potrva. to ja neviem ani fotky zmensovat, drahy mi tu fotku co tu mam musel zmensit 🙂 .

janinna11
13. feb 2010

Liv takze uz aj Ty mas prvu vecicku pre mimi?? Aj ja som uz kupila, ale zatial sa brzdim, a radsej po takych obchodoch nechodim, len jednym dupackam som neodolala....

liv1
13. feb 2010

jani povedala som si ze predsa jeden krat nakupit mozem troska, tak som kupila. take malicke chutnucke. aj keby bolo dievcatko aj chlapcek sa to da pouzit.. 🙂 potom par tyzdnov asi nebudem a potom uz nas to asi chyti naplno 😀

janinna11
13. feb 2010

Presne Liv, ja nie som nejak poverciva, ale tiez sa snazim kontrolovat...

liv1
13. feb 2010

jani teraz som len kuk do temy kouření v tehu a bola tam taka reklama na satku na nosenie deti. my sme sa o tom bavili minule, a tam pisu ze len 19 eur.

janinna11
13. feb 2010

no tak to je super cena, a mas adresu toho e-shopu????

liv1
13. feb 2010

jaj uz to tam nie je. skusim to odlsedovat, tie reklamy sa stale menia... napisem ako to najdem..

liv1
13. feb 2010

jani vysledovala som to 😀

http://www.piccolions.com/

janinna11
13. feb 2010

http://www.vbavlnce.cz/index.php?kat=1&cln=5
baby tu je viac moznosti ako satku zaviazat, vyzera to super, len ktovie, ci to nie je narocne uviazat pre jedneho cloveka...

dugyna
13. feb 2010

baby ale ta satla je len na malinke deti..viac sa oplati taka co sa uvazuje lebo ta je az do 15kg..mozte tam dat aj novorodeniatko..alebo uviazat pre vacsie dietatko 🙂

liv1
13. feb 2010

som uz takaaaaa unavena, ale nechce sa mi ist sprchovat a prezliekat a premiestnovat sa 😀

ale musim, babulky dobru nocku a pekne snicky vam prajem 😉

liv1
13. feb 2010

ja nebudem moct nosit takto male si myslim s mojim chrbtom. uvidim. ja len kvoli janke lebo viem ze ona by to chcela.

janefonda
13. feb 2010

ahojte,
dakujem za super stretko tehule 😉
Liv tak gratulujem k prvej vecicke pre malicke 😵
Inak som sa pytala na ten pas a bolo mi povedane, ze tehotne sa podla vyhlasky emusia priputavat...tak neviem teda ci hej alebo ano.
Hrozne ma bolia krize, vobec uz neviem co s tym ☹

janefonda
13. feb 2010

napisem ci hej alebo ano? hrozneee...myslela som ci nie alebo ano a to emusia je nemusia 😀

janinna11
13. feb 2010

ok kocky, tak ja to uz balim, dobru noc, papa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre