Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

natalia777
16. feb 2010

no ved to je pravda, u nas to babatka este nestihnu ani poriadne vnimat, asi budem opat plakat ked jej to budu robit, ked uz bude mat pomaly 6 mesiacov 😅

mirka12011
16. feb 2010

no tak posles niekoho s nou a ty pokas von na vzduchu ma by slahlo pocut svoje dieta plakat

natalia777
16. feb 2010

no nikdy som si neuvedomovala, ze to su take silne emocie, je to uplne strasny pocit 😕 a inac nam niekto ukradol nasho dlhosrsteho jazvecika ked uz mal pomaly 10 rokov, bol to ocov spolocnik na kazdej polovacke, to bolo tiez placu 😔 ludia su svi..

mirka12011
16. feb 2010

no natalia to teda ludia su presne to co pises
mala rastie,pribera,pocuva ake mate pocko u vas hmm juj v juni dojdes do hotoveho leta hihi

natalia777
16. feb 2010

no ano moja malicka je riadny baculko, ma 5 tyzdnov aj 4 dni a uz ma 4800g 😀 ta by len v kuse papala, vam poviem 😀 pocasie je anglicke, zamracene, ale aspon nie je kosa ..... neviem ako si na nu zvyknem spat na svk
😅 no a mas pravdu nevieme sa dockat poriadneho leta 😝 a ako sa mas ty, uz nevracias? 😕

dugyna
16. feb 2010

som tu len som bola v inej teme..ok barb ykuknem do diara co je to za datum ako som na tom..a ked tak by sme mohli ist..ja som len pocula ze v str ale kukala som na nete ten ich kalednar ciceni a tam je ze v PO

matulka uetkaj k dr..alebo na pohotovost

janine neni zac 😉

mirka to je v poho ze sa zabudnes opytat..tazko mi aj hovorit ked neviem ktory tip placenty umiestneny dole mas..pokial ti sex vyslovne nezakazal tak mozes...ale budte opatrnejsi..

liv ak si nemala ziadne problemy ani nic tak potom sa mozte milovat

mirka12011
16. feb 2010

natalia nie nie my vraciame stale hih asi az do porodu budeme tak uz som s tym zmierena aj zvyknuta...
no papkos je to je dobre horsie keby nepapala a neboj zvyknes si na krasne letne 33stupnove horucav a dazd len sem tam
dugy to neviem ani ja aky tip mam nemam to ani napisane len to co som ti pisala ze tip 0 ci co ale ked mi ukazoval doktor kde ta placenta je tak povedal ze sa moze vratit ale zasa tak to vravel ze cisarsky to bude najskor tak neviem skusim sa ho spytat nabuduce ked nezabudnem hihi

natalia777
16. feb 2010

no ved toho sa neviem dockat pomaly po 6 rokoch, mame dost zamracenej oblohy a dazda 😀 ale dalo sa aj tak, aspon ze byvame pri mori 😀 to je velky plus 😀 ale hadam uz ti je zle pomenej? ci nie? ja som za cele tehotenstvo vracala len raz, na dovolenke ked sme isli na plavbu po mori 😀 malej sa to ani zdaleka nepacilo 😵

dugyna
16. feb 2010

mirka ten tip nula to je za zrelost..co som ti pisala minule..ale skus sa opytat nabuduce ze ci zasahuje aj do vnutornej branky ta placenta..
inak cviky na tej lopte fit najdes aj nejake v tych casopisoch pre maminky..alebo na nete specialne pre tehu..ale skakave nerob.. 🙂

mirka12011
16. feb 2010

no je to pomenej ved by som nebola schopna vracat 20x denne do 7mesiaca och to si ani nepredstavujem do 14tt to bolo tak 20x denne tak do cca 20tt tak 3az6x a teraz tak 1az3xdenne podla toho co zjeme vieme co mozme a co nie
no ajajaj pri mori sa musi byvat no len keby tam tak casto nebolo skaredo ne

mirka12011
16. feb 2010

ti napisem co mam v papieroch mozno ti pomozem tymto
poloha koncom panvovzm post.II
placenta predna stena typ 0 zasahuje do dalneho segmentu
mozno budes mudrejsia ja niesom ja som laik ale nemam pisane druh placenty tak asi som ti tym nepomohla hihi

natalia777
16. feb 2010

tak aspon to to uz nie je take zle 😅 ja som uplne na juhu takze my nemame az take blbe pocasie ale predsa slnka mame malo..... no byva sa dobre ale zvykne tu aj poriadne fucat 😠 ked dojdem domov pojdeme na polovacku s nasimi havkacmi 😀 ha ha ha

mirka12011
16. feb 2010

hihi jasne v zivote som nebola na polovacke ale mozme hhihih
inak tvoj tato je z po

nussy
16. feb 2010

ja som asi v 7 t + 3 dni, tiez sme sa dlho snazili viac ako 1,5 roka a teraz sa to podarilo ked som bola chora 🙂 manzel az nechce verit ze to tak je. ale lekar mi pred týždnom potvrdil graviditu, ale foto mimina mi nedal, lebo to bolo malinke, taka machuľka 🙂
tiez som velmi unavena, ale najmä mavam ranne nevolnosti, ktore vlastne su cely den, ale az ked si dam na obed polievku tak sa to ukluni, ale musim stale nieco jest, lebo zaludok si stale nieco pyta 😀

natalia777
16. feb 2010

no on nie je origos z PO ale byva tu uz od mlaaaaadi preco? je tvoj oco polovnik? 😕

mirka12011
16. feb 2010

nie moj tato je chovatel vtacikov ale pozna vela polovnikov tak ci nebyva na dedine alebo je priamo z po...
nussy gratulujem

natalia777
16. feb 2010

je tvoj tato z po alebo z dediny? 😕

mirka12011
16. feb 2010

z po hhihi

lenocka84
16. feb 2010

mirka inak ten palex perfect je fakt dobry
boli sme ho obzriet aj na zivo, som spokojna, je to jeden z dvoch favoritov
len neviem cez koho to chces riesit, ale cez www.mimibazar.sk inzeretn e-mama, od nej to vyjde lacnejsie ako z obchodu

liv1
16. feb 2010

nussy gratulujem 😉

dugy ja som si aj myslela ze mozem, lebo vsak dr hovorila len ze pocas spinenia nie a pocas doby kedy mala byt MS, ale aj tak. jaaaa ti neviem. bojim sa, lebo citala som ze babena v 14tyzdni zacala kvoli tomu krvacat, mala hematom a co ja viem co, tak ja este pockam do toho dalsieho vysetrenia.. 🙂

liv1
16. feb 2010

miri no tak ty radsej doma ako na polovacke. polovacky byvaju narocne fyzicky. a predsa polovnici nie su vzdy zodpovedni a piju, tak aby sa nieco nestalo ti... 😉

miroslava89
16. feb 2010

nussy gratulujem..

janinna11
16. feb 2010

Caveste kocandy, o com kecate??
Luni co je palex perfekt?? Citala som, co ste si pisali, ale velmi nerozumiem... tehu dem.... 😀

mirka12011
16. feb 2010

lenka ten kociarik mam od teba ja sa tiez rozhodujem zatial niesom rozhodnuta aky presne chcem...
inak pekny domcek mas aj pupendo mas uz vonku to moje nejako sa nechysta vyjst hihi

lenocka84
16. feb 2010

jani ahoj
to je kocik, mam ho ja a aj mirka v albume

mirka12011
16. feb 2010

liv to sme zartovali ja by som nemohla kukucnut nato ako na niekoho strielaju..uch nie

janinna11
16. feb 2010

Ahoj Leni, diky, takze ten polovnicko-army je znacka palex perfekt?? 😀

lenocka84
16. feb 2010

mirka tak pod velkym bralom velky maco byva 😀 😀
v pondelok sa dozviem aky sme velky, tak som zvedava
a ty sa co nepochvalis domcekom?

liv1
16. feb 2010

mirka aha 🙂 . inak aj moj tato je polovnik a zacala som sa ucit strielat pred tehu (ale kvoli zabave nie kvoli polovackam ) no a musela som s tym na cas skoncit, pretoze je to pre mna obrovsky stres drzat taku ozajstnu zbran, no to by ste neverili. a je to strasny hluk a tak, to by malemu urcite nerobilo dobre. 😕

lenocka84
16. feb 2010

www.bublinka.sk
ak chcete podprsenku na kojenie, odporucam,
vyborna, aj kvalita aj sa dobre nosi
ja som si kupila lebo tehu sa uz neoplati, a je perfektna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre