Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
19. feb 2010

ahojte babule co noveho? fotku nemame? inac dugy mala sa uz otocila a ako hovoril doktor placenta uz nieje tak rizikovo nizko ako bola ze uz trosku isla hore a doprava ci co 😀

happy8051
19. feb 2010

caute baby, ako ma zmensit fotky aby som ich sem mohla dat?

mirka12011
19. feb 2010

happy mas nato program v compe?

happy8051
19. feb 2010

ved praveze neviem...ale mozem nieco stiahnut z netu, len neviem co...

mirka12011
19. feb 2010

skus kliknut na obrazok neotvoreny pravou mysou a otvorit v programe co ti tam pise ake program mas?

dugyna
19. feb 2010

mirka super gratulujem velmi si ma potesila tou spravickou 😉
my ideme v UT na morfologicke sono 🙂

happy ja som tiez nevedal zmensit takze som fotak nastavila aby fotil vo VGA

lenocka84
19. feb 2010

ahojte
happy staci ak mas microsoft office manager

mirka12011
19. feb 2010

dugy aj ja som bola v soku aka je sikovna za 2tt sa obratit, a doktor, ze ma este vela miesta, ze uz nech sa neobracia 😅 a ta placenta no aspon, ze uz nieje tak nizko ako bola to som bola v soku a happy, inak uz mam vyssi tlak mala som nizucky uz mam vyssi 😀 u mna sa to meni ako s pocasim 😝
dugy kedy ides na morfo? nech drzim palusky....

lenocka84
19. feb 2010

baby co sa tyka kocika, ja mam vybraty taky ze vnutorny rozmer je 85cm dlzka, a 40cm sirka
vnutorne rozmery, ked sa da zimny obal, tak - 0,50cm menej
co si myslim ze je super
a vaha 11kg aj s vanickou

miska1981
19. feb 2010

ahojte, tak bola som na tych odberoch ohladne tej cukrovke,
v utorok idem s vysledkami k dr.som zvedava ci ju mam,
lebo podla tych hodnot si to neviem "vyguglit" na kazdej stranke uvadzaju ine hodnoty.

baby ja som uplne zamilovana do kocikov jane, hlavne tych novych, ktore este nie su na SK,
chcela by som ist pozriet na tu vystavu do brna a tam si uz konecne nejaky kupit,
mne ide hlavne o vahu kocika....

dugy keby som ti do IP napisala tie hodnoty budes mi vediet poradit???

lenocka84
19. feb 2010

miska aku si mala hodnotu?
ak je nad 7,8 tak ju mas

liv1
19. feb 2010

mirka gratulujem k otoceniu malinkej 😉

miska kedy bude ta vystava v brne prosim ta?

miska1981
19. feb 2010

lenka brali mi nalacno, potom hodinu po vypiti tej glukozy a dve hodiny po, myslis hodinu ci dve po vypiti?

liv ta vystava je od 11-14.3. ale prvy den je len pre novinarov cize 12-14. pre verejnost od 10-17 hod.
citala som, ze sa tam daju kupit vseliake veci pre mimco, len neviem ci tam budu uz tie "moje" kociky.
len uz teraz sa mi zle sedi v aute, tak uvidim ako sa dovtedy budem citit,
ale ak by som bola na zaciatku tak by som si urcite urobila s mm taky celodenny vylet,aj ked s mojim ist na nakupy je hotove utrpenie pre neho vlastne aj pre mna 🙂 asi zoberiem maminu....

mirka aj mne sa mimco za dva tyzdne otocilo, bohuzial opacne ako tebe, teraz je hlavkou hore dufam, ze sa este pretoci akrobatka jedna
😅

lenocka84
19. feb 2010

miska po 2 hod ak je vyssia tak je tehu cukrovka
mne brali len 2 hod po vypiti

liv1
19. feb 2010

miska dik za info 😉 . tak tam sa urcite pojdeme pozriet. inak ja si myslim ze prave aj tam by mohli prezentovat novinky, tak je mozne, ze tam budu mat aj ten tvoj.

miska1981
19. feb 2010

lenka dik.

liv ja si tiez myslim, teda dufam, lebo vsade na nete je najskorsi datum dodania na SK koncom marca...
ozaj muzickovi si co kupila??? 😉

liv1
19. feb 2010

miska kupila som knizku, (tu co mi pisala dugy som v poluse nenasla) tak inu, potom som mu kupila koselu s kratkym rukavom 😅 a vodu po holeni. Ale poviem ti ze mlela som z poslednych sil uz v tej parfumerii 😅 .
A mas nejaky link na ten novy jane? 😉

liv1
19. feb 2010

miska a myslis ze na takej vystave budu aj nejake zlavy? lebo nikdy som este nebola, a viem ze svadobne mavaju zlavy co som pocula...

miska1981
19. feb 2010

o zlavach neviem, ja to viem len odtialto od bab co tam boli minuly rok a ze tam toho maju od vymyslu sveta...
ja viem ake ceny su tych kocikov co chcem a porovnam to...mne ide hlavne o to, aby som si ich odskusala "nazivo" lebo zatial nikde v obchodoch ich nemaju a tam sa uz musim rozhodnut. po dlhom hladani a citani recenzii su moje naj:

jane unlimit 2010
jane rider
jane cross reverse
concord neo /ten jediny mam odskusany nie je to novinka/

patria sice medzi drahe kociky, ale kocik je jediny na com setrit nebudem, ja potrebujem ako som uz pisala co najlahsi a verim, ze tato znacka ma nesklame, a chcem hned kupit troj-kombinaciu nech mam vsetko v jednom 🙂
a muzikovi si pekne nakupila, kedy idete oslavit trosku?

elko69
19. feb 2010

no u svagra doniesol z irska ci anglicka veci vselijake tak to tu cche popredat...

elko69
19. feb 2010

lenocka84 a ty mas aky kocik??zacka a typ...

gali
19. feb 2010

ahojte dievcata 😉 Idem mrk, co ste popisali a co mate nove.

liv1
19. feb 2010

tiez chceme kupit rovno 3kombinacu a tiez nebudeme na kociku setrit... zatial som poriadne ziaden nevidela nazivo, ale moje favority su:

casual play - nepamatam teraz typ
bumbleride indie
concord - tiez neviem ten druh, ale ma 4 kolecka..
mozno to nakoniec bude uplne iny druh, este neviem. ale tiez ich chcem uz konecne vidiet aj nazivo nielen studovat v recenziach 😀 😀

zajtra pridu draheho rodicia, tak troska pooslavujeme s nimi 🙂

liv1
19. feb 2010

elko z anglicka som kamoske doniesla nenormalne veci krasne, a za super cenu. tam sa ale nakupujeeeee 😀

miska1981
19. feb 2010

elko som si vsimla, ze ty si pribrala len tri kg v 6.mesiaci??? to je perfektne a papas ako pred tehu ci viac?

miska1981
19. feb 2010

opustam vas dievcata, liv prajem peknu oslavu, ty si uz dala najcennejsi darcek mm co nosis pod srdcom 🙂

inak pekny vikend hlavne oddychujte a usmievajte sa maminky 🙂

elko69
19. feb 2010

liv1 viem uz mi udu odtial dva baliky od svokrovcov a v maji mi dojdu dalsie veci a v juli mi donesu este takze uz neviem ci ta komoda bude aj stacit :D

miska no n aposlednej poradni pred cca 2 tyznami to tak bolo teraz neviem...uz tam mozno bude dlasie kilo,ja som jedla na zaciatku strasne vela ovocia,viac ako maso a sladke vobec ,ale teraz si uz aj pomaskrtim..hehehe a bolo jedno obdobie ze mi asi 2 tyzdne nic nechutilo a vtedy som tusim schudla kilo este aj,ale maly ma 480 g.

liv1
19. feb 2010

miska dakujem velmi pekne, a aj tebe pekny vikendik 😉

elko69
19. feb 2010

jakoze zit v anglicku tak sa tak dobre a lacno obleceme vsetci,ja ked som tam bola vzdy som doniesla nejake sikovne a lacne veci :D

lenocka84
19. feb 2010

elko ten co mam v albume
ten zeleny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre