Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lucy1990
24. feb 2010
lila82
24. feb 2010
lila82
24. feb 2010
dugyna
24. feb 2010

jane asi obnovovala mirka stranku lebo bude akcia ze jedna a jedna gratis 😉 sa uz strasne tesim

liv1
24. feb 2010

lila82 myslim si ze to prehanas a hlavne vidim ze je hrdinstvo pisat taketo veci ked tu ani foto nemas, ani o tebe nic nevieme. je zvlastne ze sa zapojis zrovna do takejto debaty, asi vyhladavas moznosti kde sa povadit, ale prosim ta nezneprijemnuj tu tuto partiu bab a ked sa chces vadit rob to niekde inde. alebo to tej ktorej babe napis do IP nech si tu my mozme v pokoji popisat. a nehovor ze ide o obycajnu konfrontacnu debatu, ked ty vyslovene rypes.

lucy1990
24. feb 2010

Ahoj liv 🙂

liv1
24. feb 2010

cau lucy 🙂 . nie si este unavena? ja po plavani vzdy odpadnem.

dugyna
24. feb 2010

ahoj liv takze v utorok uz budete aj ty aj janina vediet co cakate? 😉
lucy uz mas vysledky?

lucy1990
24. feb 2010

Este nie je moj cas...ale som utahana, aj som sa rano kvoli hokeju zobudila, tak asi pojdem za chvilu spat...

lucy1990
24. feb 2010

Dugy, ake vysledky myslis? 🙂 ak myslis tripple testy, tak na odber idem v piatok...

liv1
24. feb 2010

dugy dufam ze ano. a ty co este nespinkas? hmm? 🙂

lucy aj ty si pozerala? aj ja, mm si dal budik a sice som kazdu chvilu chodila pozdravit misu, co to som z toho zapasu videla 😀

lucy1990
24. feb 2010

Liv, citala som, ze stale zvracias ☹ ja som si to tiez uzila...uvidis, bude to dievcatko 😉

liv1
24. feb 2010

lucy nezvraciam stale, uz to bolo praveze lepsie, len vcera v noci ma to nejako chytilo. asi to bude fakt baba 😀

lucy1990
24. feb 2010

Tak ti prajem, nech ti to coskoro prejde, idem uz spinkat, tak dobru noc 🙂

lila82
24. feb 2010

liv1 v pohode nechcela som byt rypacna, nemusis byt hned nahnevana, niekedy niektore veci vyzneju inak ked su napisane ako ked su hovorene a vidis ako sa ten clovek pri tom tvari a aku ma intonaciu hlasu.
Fotku som este nestihla pridat, nakolko som spontanne reagovala na debatu, ktora tu bola.
ok ja si uz idem lahnut , lebo rano ide hokej.
dugyna citala som ze si doktorka alebo cosi take /janinna to spominala myslim / mozes mi prosim povedat co za sono ma to zajtra caka, ten prvy skrining myslim..a ake dalsie vysetrenia bude nasledovat? lebo moja doktorka nie je moc zhovorciva.dakujem

tak dobru noc vsetkym rano sa na vas tesim 🙂

liv1
24. feb 2010

dakujem lucy dobru nocku aj tebe 🙂

dugyna
24. feb 2010

lucy hej tie testy som myslela.dobru noc

liv nie nie ja sa este ucim..sedim a ucim..

dugyna
24. feb 2010

lila napisem ti to do IP zajtra rano..lebo uz sa utahana z ucenia.

garonka
25. feb 2010

dobre ranko guľky

fíha som vas prečítala no nehadajte sa tu škodí to malinkym 😒

no lila pekne si sa pustila do lucy a vefi, su to super baby skvele sa s nimi píše a ja osobne by som si nedovolila tak skritizovať ak ich dobre nepoznam, fuha to bola silna kava taky nazor 😕

rogi mala je prekrásna bacuľata 😉 😉 😉 😉 a tie usmevy hadže i naš bučik len ja ho nestiham cvaknuť 😅
inač my nosíme veľkosť 62 😅 tak 56 pekne som odložila 😀

leni napíš mi do IP ako ti dopadli tie odbery na cukrík som na teba včera myslela, len nedalo sa mi tu pripojiť na koňa, maly bol taky zly, dlho spal sme ho zobudili na papanie a ten cirkus bol až vonku počuť 😅

dugy diky za nazor o plienočkach 😉 hi do smetiaka chodieva drahy, plienky často meníme tak nam treba tovareň na ne 😀 😀 😀

ešte komu napíšem? vefi je cela to určite len sa čudujem, že ju nechavaju prenašať joj to je hruza 😕

janinka pekna foto v pase 😉 😉 😉

elko69
25. feb 2010

vefi no zatial sa ti to dari - lamat rekordy 2v1 🙂 🙂 🙂

elko69
25. feb 2010

lenocka84 fuha to neni teda bohvieco s tou skazenou plodovou vodou, a je maly v poriadku uz alebo to malo aj nejake nasledky potom??

janinna11 a v akom prostredi vlastne pracujes ked by bolo lepsie ist na nemocensku radsej???

gari takze tvojmu drobcovi asi tie uplne najmensie vecicky nehrozili nosit ze???hehe lebo aj svagrina mala obidve deti hned velke a plno veci co dostala ako este pre uplne male babo ani nevynosili :D

garonka
25. feb 2010

elko no presne tak do 56 nevojdeme vôbec a 62 mame akurat ani rukavy nemusíme zohnuť 😀
a ja som 56 kupila len dvoje dupky a par košieľok a tak všetko putovalo do krabice 😅
a ešte ma dorazila sestrička v nemocnici že autosedačka mu je mala, lebo obliekala maleho a nevedela ho poriadne vtrepať do oblečka
a ja prídem domov šup do autosedačky a je v pohode no ešte to by sme museli kupovať novu keby mu bola ozaj mala 😀

elko69
25. feb 2010

mimi21mimi jeeeeeeeeee ty si tiez z TT??super...inak najblyzsie 3D u nas je v Hlohovci za 40 € a myslím že aj v BA ale cenu už neviem,myslím že tam to bolo drahšie volakedy,ale niesom si istá... počuj ty nechodis cvicit pre tehulky do Nukleonu?

vefi89 tak ty uz si mala kontrankcie ci to tvrdnutie bruska???nam ta pani co chodime cvicit pre tehulky vysvetlila ze kedy ist do porodnice, ked teda odtecie plod.voda a to hned teda a ziadna chodza lebo sa moze stat ze ti rucicka vypadne - teda nevypadne ale ta plodova voda ju moze stiahnut a potom ked mas kontrakcie kazdych 10 min...lebo ak su falosne kontrakcie tak ked si hodis kupel a pustis nieco prijemne tak by s ato malo ukludnit...

elko69
25. feb 2010

rogerka krasna je fakt,strasne zlatučkááááááááááááá blahoželám ešte raz...

janefonda
25. feb 2010

Caute 🙂 ako sa mate?
Garonka vidim, ze pri malom vstavas uz skorej 😝 no este ze sa ti do tej autosedacky zmesti ten tvoj Tobiasko, do kolko kg ju mate?
Jaj pozeram hokej , dufam, ze to dotiahneme do uspesneho konca 😉

janefonda
25. feb 2010

ozaj Garonka mala si pocas tehu niektore dni take, ze sa maly hybal ovela menej ako po ine dni? Lebo moja mala je uz treti den nejaka leniva, citit ju citim , ale menej ako predtym, Pravdepodobne len zmenila polohu a je to pre to, ale tak ako kazdu tehulu ma to trosku znepokojuje. Dufam, ze sa dnes uz rozkope tak ako som na to zvyknuta 😉

garonka
25. feb 2010

jane ja som hore od šiestej maly mi spi od 6:45 a kuki hokej 😀
mame ju od 0kg do neviem koľko ale vojde do nej v pohode len sestrička ho tam nevedela nejako dať a ja som sa vystrašila že budeme novu kupovať 😕
bučik ak je dobry spí aj 3 alebo 4 hodinky no to ma asi zo žltačky, nema ju silnu ale len miernu no i tak haja 🙂
a ty o chvíľu budeš maminka 😉 😉 😉

elko69
25. feb 2010

garonka sak budes mat aspon odlozene pre druhe mimi .... ved ani ja neviem co to bude z avalibuka tak som aj svokre povedala ze ked bude mat nakupnu horucku ktoru ma v poslednej dobe stale tak nech kupuje radsej velkosti na 0-3 mesiace a nie uplne tie najmensie...a do kocika sa v pohode zmesti,ze? 😀 ozaj pytala som sa to vsetkych bab, ty mas aky vnutorny rozmer vanicky kocara??sirku mysliim...

garonka
25. feb 2010

jane jasne, že sa mi hybal menej len to bolo tym, že mal malo miesta doteraz ma na ľavom ramienku take tvrde odtlačene, že sa mi niekde pritisol, ale zmizne mu to do 3 mesiaca
ak nebudeš malu citíť cely deň alebo sa ti niečo nebude pozdavať nech ti doki urobí utz

elko69
25. feb 2010

jane a neni to tym ze ked si vo vyssom stadiu tehu uz tak malinka ma v brusku uz menej miesta a teda sa menej prejavuje??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre