Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
4. mar 2010

asi iba ja 🙂

jjana17
4. mar 2010

no aspon mozme pokecat, aky si mala dnes den?

barbyes
4. mar 2010

v pohode, ráno som sa zobudila, napapala, urobila si kávičku(mňam, už by som si dala aj druhú, ale doma mám Lavazzu tak chcem vydržať) drahému som urobila obedík a teraz sedím v práci na nete 😀 že dobrá pracovná náplň, nie?? 🙂 drahý mi tiež smial keď som mu ráno vravela svoje plány do práce 🙂
a ty ako? v práci či doma?

jjana17
4. mar 2010

no tak to mas celkom dobry pracovny den dnes, ale mne osobne je cely den nejako na spanie...
ja som od zaciatku tehu doma takze sedim na pc, mm je doma takze mi pomohol s obedom
juj no kavicku by som si aj ja dala, ale mam chut na taku ladovu kavu, uz aby bolo teplo a terasky v meste otvorene

janinna11
4. mar 2010

Ahojte kocky, tak ako sa mate???
SOm tu par dni nebola, nebol cas, uz som na nemocenskej, hoci este dnes som na chvilu v praci...

jjana17
4. mar 2010

janina takze budes na pn cele tehu?

barbyes
4. mar 2010

ja mám takéto pracovné dni už asi mesiac 😀 strašne som to začala flákať, ale ani nie je toľko roboty a nezaťažujú ma zbytočne hovadinami ako pred tým. vyriešia si ich sami 🙂 a tým pádom nemám čo robiť a nudím sa tu 😖

janinna11
4. mar 2010

Ahoj JJani, ano, s tym, ze na matersku mozem ist uz v 32tt, kedze som PN, a ty si na tom ako??

jjana17
4. mar 2010

barbyes no aspon ze beru na teba ohlad a ty mozes byt na nete ze ti rychlejsei ujde cas

janinna, ja som na tom presne tak isto ako aj ty, len ja som doma od zaciatku tehu resp. este 3 mesiace pred tym

gali
4. mar 2010

ahojte 🙂
dnes som uz aj ja konecne doma. Prave dosiel manzel a v soku, ze uz si doma? 😀 Chystame sa este kuk do obchodu, ale chvilu kludu nezaskodi. 😉

janinna11
4. mar 2010

No Jjani, ja teraz musim vybavit kopu veci, aby som mohla odist za drahym na SK 🙂) a poberat nemocensku nadalej, ale musim to dohodnut nejak so socialkou, aby mi povolili pobyt mimo CR, kedze mam vychadzky... 😀

barbyes
4. mar 2010

oficiálne nemôžem, ale keď ma nikto nevidí tak šup na internet 😀 a tento týždeň má vedúci dovču tak som tu od rána do večera 🙂 ale budúci týždeň začínam zaúčať kočku čo ide namiesto mňa tak budem mať konečne čo robiť 🙂

jjana17
4. mar 2010

janinna, no fuu, to teda budes mat teraz vybavovaciek, ale hadam vsetko vybavis ako potrebujes a hlavne ze budu k tebe na tej socialke ustretovy,,,,,,

barbyes
4. mar 2010

aj Vám koník nejako divne preskakuje?? asi menia už ten vizuál 😕

janinna11
4. mar 2010

Jjani to dufam aj ja...

jjana17
4. mar 2010

ano aj mne stale ked kliknem mi napise ze vypadla stranka

barbyes
4. mar 2010

a ešte nevieš pohlavie? neprišla Ti sms? ktovie ako liv, tu ešte dnes nebola

barbyes
4. mar 2010

alebo mi to preskočí do nejakého iného vizuálu a pred chvíľou mi dokonca ku každému príspevku vyskočilo nejaké okno a vedľa neho "aké pravidlá porušuje" a na pravo od toho odošli, resp.zruš 😕 😕 asi idú meniť vzhľad stránky aj som niekde niečo také zaregistrovala

elko69
4. mar 2010

lenocka84 tak neviem,mne kazala si to vybrat v lekarni a zarobit si do 2 dcl vody!!!

jjana17
4. mar 2010

barbyes , aj mne to blbne cele

barbyes
4. mar 2010

len dúfam, že úplne nevypadne 😠 a ak hej tak idem domov 😉

jjana17
4. mar 2010

do kedy ze mas pracovnu dobu

barbyes
4. mar 2010

oficiálne od 9- 17,30 ale vôbec to nedodržujem. odchádzam o 17 a veľa krát prídem aj neskôr. už sa mi nechce, veď za 2 mesiace idem preč tak čo 🙂

jjana17
4. mar 2010

no ved jasne pokial sa to da tak naco tam budes trcat,

barbyes
4. mar 2010

presne tak 🙂 veď za chvíľku asi pôjdem domov. mužíček je doma nachladnutý tak mu pôjdem robiť spoločnosť

janinna11
4. mar 2010

Baby boli ste niektora na amniocenteze?? v teme, kde to preberaju nikoho nepoznam, chcela som sa opytat vas kinderka... ☹

gali
4. mar 2010

janinna, sice som nebola, ale moja kamoska bola pred rokom a ze v pohode. Stale sledovali sonom, kde je maly a potom, ked prisiel vhodny cas pichli do nej ihlu a odobrali plodovu vodu. Ze to ani nebolelo, len potom jej odporucili, aby par dni bola v klude.

barbyes
4. mar 2010

prečo? máš tam ísť? a to nevadí, že tam nikoho nepoznáš veď sa ich kľudne spýtaj...

lusa889
4. mar 2010

Ahojte, dufam ze sa mozem pridat do debaty, aj ked nikoho nepoznam ☹ Ja som uz doma na dovolenke, z prace a neustaleho sedenia sa mi posunul krcok maternice lebo ma mala tlacila, a zacalo mi tvrdnut brusko. Ale ten klud a ziaden stres je fakt super 🙂

lenocka84
4. mar 2010

elko mi sme to pili tam, a viem ze cele to tam nedala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre